Maski szaliki filtry

Bestsellery
Kolejny bestseller

Maska NANO AGTIVE® o doskonałych właściwościach użytkowych, wielokrotnego użytku, antybakteryjna, antywirusowa, zmywalna, dezynfekowalna, dwuwarstwowa z kieszenią filtracyjną i klipsem do mocowania nosa.
Maska NANO AGTIVE® SPORT na głowę (nie za uszami) z możliwością regulacji mocowania, wielokrotnego użytku, zmywalna, z kieszenią na filtr, o szerokim zastosowaniu i świetnych funkcjach. Mocna ochrona przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem.

Anatomicznie zaprojektowane i dopasowane funkcjonalne maski w rozmiarze dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Krój jest maksymalnie dopasowany do kształtów twarzy. Z cienkiej dzianiny polipropylenowej lub poliestrowej zawierającej nanocząsteczki srebra. Odprowadza pot, gwarantuje komfort w sporcie, pracy i wypoczynku, ale także komfort podróżowania i czystość przez długi czas. Łatwo oddycha i można go używać przez cały dzień. Substancje aktywne tj. jony srebra/cynku zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii. Welon posiada certyfikat CE - wyrób medyczny.

NANO roušky
 

Wielofunkcyjna chusta tuba NANO AGTIVE® wielokrotnego użytku, nadająca się do prania, dwuwarstwowa z kieszenią na filtr i
AGTIVE® SPORT o szerokim zakresie zastosowań i świetnych funkcjach, wielokrotnego użytku, zmywalny, regulowany, z kieszenią na filtr. Mocna ochrona przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem.

Będzie Ci towarzyszyć i chronić we wszystkich aktywnościach sportowych, pracy, wypoczynku, a także w podróży, gdzie jej właściwości wyróżniają się najbardziej.

Zastosowane cienkie włókno jest prawie nienasiąkliwe, dzięki czemu odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi skóry i nie rysuje, a tym samym nie podrażnia skóry.

Srebro zawarte bezpośrednio w polimerze włóknistym aktywnie ogranicza rozwój bakterii, zapewniając tym samym trwałą i długotrwałą ochronę. Substancje aktywne, czyli jony srebra zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne i nie powodują alergii. Nie musisz myć naszych produktów po każdym użyciu i tym samym aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

Funkční šátky

CERTIFIKACE

 

Nasze wyroby medyczne nanomaska, nanochusta spełniają normę EN 14683+AC zgodnie z wymogami nadzwyczajnego środka Ministerstwa Zdrowia z dnia 22.02.2021 r. wraz z aktualizacją do 1.11.2021 r. i innymi o obowiązku noszenia maski oddechowej lub podobnej urządzenie ochrony dróg oddechowych w dniu 25.02.2021 r.

Zalecamy dodanie nanofiltrów, aby osiągnąć 99,9% filtracji.
Maski i chusty to produkty wykonane z materiałów i nanocząsteczek, antybakteryjne, antywirusowe, dwuwarstwowe. Dodając nanofiltr tworzysz trzecią warstwę, a maska/chusta zapewnia ochronę przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem.

Nasze maski nie są wykonane z tkaniny ani w domu. Produkujemy ze sprawdzonych materiałów zgodnie z normami obowiązującymi dla ochronnych wyrobów medycznych.

Wszystkie certyfikaty, w tym cytowane normy, można znaleźć w linkach w opisie produktu lub w artykule: Certyfikacja

 
Pokaż więcej
Filtracja
zgodnie z parametrami
NANOSHOP AGTIVE
Příkop 843/4
60200 Brno
Česká Republika
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Filtruj produkty
CenaStanProducentVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk