Life change

Návody
Návody
TOP MLM 2023
TOP MLM 2023

LIVE GOOD

Produkty i system LIVEGOOD zmienią Twoje życie !

  • Najpotężniejszy system w branży
  • Produkty, które same się sprzedają
  • Hojny plan wynagrodzeń
  • Wyniki zmieniające życie

LIVE GOOD

Odnosząca sukcesy amerykańska firma, która powstała w 2021 roku.
Właśnie teraz rozpoczyna nowy model marketingowy, który daje absolutnie każdemu możliwość zarabiania pieniędzy.
Zatem nawet samotnicy bez potrzeby tworzenia własnej sieci. Nie trzeba nikogo bezpośrednio rejestrować.
Nawet bez obowiązku zakupu produktów firmy.

Darmowa rejestracja z możliwością wypisania się w każdej chwili.

Dzięki niej będziesz mógł zamawiać produkty w promocyjnych cenach.

Możesz zostać aktywnym członkiem i zarabiać pasywny dochód z wypłatą co miesiąc.

Pełny dostęp do wszystkich dostępnych narzędzi i szkoleń może pomóc Ci w dzieleniu się produktami, budowaniu zespołu i generowaniu wysokich aktywnych dochodów.

 

Produkty LIVEGOOD:

Rejestracja LIVEGOOD:

LIVEGOOD shop LIVEGOOD register

Po prostej, niezobowiązującej rejestracji otrzymasz e-mail z widocznym linkiem, w który możesz kliknąć i będziesz mógł przejść do swojego biura na stronie internetowej (możesz też przełączyć ją na swój język), przejść przez wszystko o projekcie i firmie, a co najważniejsze zobaczyć, ile innych osób z całego świata automatycznie zarejestrowało się pod Tobą po Twojej rejestracji.

Zostaniesz przeniesiony na stronę, gdzie zobaczysz odliczanie do następnego zamknięcia pozycji - do tego czasu powinieneś już zamknąć swoją pozycję poprzez jej zakup.
Kliknij na "My Powerline" w górnym menu i zobaczysz coraz więcej Pre-Enrollees i coraz więcej PAID Members. 

Jeśli zdecydujesz się na współpracę i zarabianie, to koszt na początku pierwszego miesiąca wynosi 49,95 USD, a potem co miesiąc tylko 9,95 USD. USD za miesiąc. Możesz też zapłacić za cały rok z 20% zniżką. Otrzymujesz nie tylko ciekawy dochód pasywny w wysokości do 2047 USD miesięcznie, ale także dostęp do naprawdę dużych rabatów, na produkty wysokiej jakości nawet do 75%. Nie musisz kupować produktów, ale nie jest to wymóg.Płatność jest możliwa po prostu za pomocą karty kredytowej. Zarobki są zapisywane w polu wypłaty ustawionego planu wypłat i mogą być wypłacone na konto bankowe, kartę, e-portfel lub Bitcoin.

Prowizje z matrycy - główny zarobek dla samotników.

Po zarejestrowaniu się, możesz zobaczyć na swoim zegarze, kiedy masz do kiedy opłacić swoje członkostwo i w ten sposób uzyskać własne centrum biznesowe, w szybko rozwijającym się matrixie. Ponieważ każdego dnia do LIVEGOOD dołączają kolejne osoby, są one umieszczane w macierzy POD wszystkich, którzy już tam są, zgodnie z ich datą rejestracji. Więc im szybciej opłacisz swoje członkostwo i zablokujesz swoją pozycję, tym wyższa będzie Twoja pozycja w matrycy. Ale jeśli nie opłacisz swojego członkostwa do czasu zakończenia swojego czasu w biurze, zarejestrowane osoby, które tam widzisz, zostaną usunięte, a następnie nowe rejestracje zostaną dodane z nowym timerem.Uzupełnioną matrycę zobaczysz po zablokowaniu stanowisk - czyli w każdy piątek od godziny 9:00.

Jeśli Twoje miesięczne zarobki są niewystarczające i chcesz zarabiać więcej, możesz polecić ten projekt i firmę innym osobom. Nie tylko im pomożesz, ale także zyskasz dodatkowe zarobki, a co za tym idzie większe wypłaty.


Koszt członkostwa jest ustalony na stałą kwotę, na którą stać właściwie każdego, dlatego LIFEGOOD tak dobrze sobie radzi i może bez problemu opłacać swoich członków. Niemniej jednak chcielibyśmy zwrócić uwagę na ryzyko związane z inwestowaniem w internecie i tego typu projektem. Inwestuj tylko takie kwoty, na które możesz sobie pozwolić. Nie jesteśmy doradcą finansowym i dzielimy się powyższą możliwością na podstawie własnych inwestycji i doświadczeń. 

 

Pokaż więcej
O sortowaniu
Filtracja
zgodnie z parametrami
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Filtruj produkty
StanProducentTylko w magazynieVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk