TERMO

Bestsellery
Kolejny bestseller

agtive® TERMO - funkcjonalna odzież do okazjonalnej aktywności w bardzo zimnym środowisku

Ta linia produktów łączy w sobie dwa bardzo ważne wymagania dotyczące utrzymania ciepłoty naszego ciała w bardzo niskich temperaturach - dolna warstwa wykonana z włókna polipropylenowego błyskawicznie odprowadza pot od skóry, a górna warstwa z delikatnej przędzy z wełny merynosów zapewnia niezbędny komfort termiczny. Szczególnie wełna merynosów ma doskonałą zdolność do izolowania wytwarzanego ciepła. Znajdziesz zastosowanie dla TERMO wszędzie tam, gdzie musisz zachować ciepło, nawet jeśli przeplatasz dużą aktywność fizyczną z okresami odpoczynku.

Bielizna o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych dzięki połączeniu polipropylenu i ciepłej wełny merynosów. Najlepiej stosować ją w bardzo niskich temperaturach, aby utrzymać stały komfort termiczny podczas okazjonalnej aktywności. Wyróżniająca się anatomiczna konstrukcja i nieuciskające płaskie szwy zwiększają komfort użytkownika.

Przeznaczenie: jazda na nartach, podróże motocyklowe, prace w zimnych magazynach i halach, polowanie i wędkarstwo, sporty zimowe i trekking, zimowe wędrówki i wszystkie inne aktywności na świeżym powietrzu w zimie i bardzo niskich temperaturach.

Użyty materiał:

Wykonany z nanogatunku TERMO 180g/m2 (80% polipropylen Ag+, 20% wełna Merino)

TERMO

Pokaż więcej
O sortowaniu
Filtracja
zgodnie z parametrami
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Filtruj produkty
CenaProducentTylko w magazynieVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk