Certyfikacja

Wszystkie nasze produkty są produkowane w Czechach, a ich wysoka wartość użytkowa zapewni ich długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych jakościowo materiałach produkowanych w UE.

 


CHUSTKI I SZALIKI

Certifikace rouškaRouška prohlášení CE

 


ASSURANCE

wydane na podstawie art. 13 par. 5 ustawy nr 22/1997 wraz ze zmianami, a w szczególności zalecenie Komisji UE 2020/403 z dnia 13. marzec 2020 r

Zgodnie z powyższą ustawą i zaleceniem wydajemy niniejsze zapewnienie, że produkowany przez nas wyrób posiada deklarację zgodności, która została sporządzona na podstawie sprawozdań z badań użytych materiałów. 

Produkt medyczny:

  • AGTIVE® NANO draperia

zgodnie z następującymi typami pochodnymi:

  • AGTIVE® FIX NANO obłożenie
  • Szalik AGTIVE® NANO
  • NANO draperia AGTIVE® SPORT
  • NANO szalik AGTIVE® SPORT

Produkt spełnia wszystkie wymagania zgodnie z normą EN 14683 + AC.

Produkt przeszedł pozytywnie ocenę zdrowotną SZU z dnia 9.10.2020 CTZB nr 187-10478/20-191-193 jako bezpieczny.

Produkty zostały zaprojektowane, wyprodukowane i zatwierdzone zgodnie z wymienionymi ustawami, dyrektywami i normami ČSN EN i spełniają wymagania dotyczące znaku CE.

Został przebadany zgodnie z normą ISO 10993-5, a zastosowane materiały ,nanosubstancje i nanofiltr są bezpieczne bakteriologicznie i cytotoksycznie oraz zgodnie z naszymi zaleceniami są bezpieczne dla użytkowników.


FILTRY

Certifikace FILTR


Skuteczność filtra Nano Med Clean w walce z wirusami została potwierdzona certyfikatem (VFE - Viral Filtration Efficiency) przez szanowane Nelson Labs w USA. Jest to cienka tkanina zawierająca strukturę nanowłóknistą. Użytkownicy mogą umieścić go w obłożeniu z tkaniny, aby chronić się przez cały dzień. Jest lekka i wysoce oddychająca, co ułatwia oddychanie. W porównaniu z innymi materiałami osiąga oddychalność na poziomie dwustu litrów powietrza na metr kwadratowy w ciągu sekundy.

Cała produkcja odbywa się w Republice Czeskiej. Okres skuteczności materiału określono na 12 godzin. W porównaniu z konkurencją wyróżnia się przede wszystkim wysokim poziomem oddychalności, a mianowicie 200 l/m²/s.
Nanofiltry są przeznaczone do umieszczenia w tekstylnych zasłonach. Filtr posiada certyfikat CE i jest wymieniony w SÚKL jako akcesorium wyrobu medycznego.
W linku znajdziecie protokoły VFE, BFE i PFE firmy Nelson Labs oraz deklarację zgodności (CE).
NANO filtrace

ODZIEŻ


Wprowadzana przez nas do obrotuodzież i bielizna wielofunkcyjna spełnia warunki zalecenia metodycznego nr 1/2000 dla odzieży mającej bezpośredni kontakt z ciałem ludzkim przez skórę, jest zgodna z odpowiednimi przepisami i jest bezpieczna zgodnie z ustalonymi zaleceniami.

 

NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk