Certyfikacja

Wszystkie nasze produkty produkowane są w Republice Czeskiej, a ich wysoka wartość użytkowa zapewni ich wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych jakościowo materiałach wyprodukowanych w UE.

 


MASKA I SZALIK

 


ASEKURACJA

wydana na podstawie art. 13 ust. 5 ustawy nr 22/1997 wraz z załącznikami, a w szczególności Zalecenia Komisji UE 2020/403 z dnia 13 marca 2020 r. 

Zgodnie z powyższym prawem i zaleceniem, udzielamy tego zapewnienia, że ​​wytwarzany przez nas produkt posiada wystawioną deklarację zgodności, która została sporządzona na podstawie raportów z badań użytych materiałów.

Produkt medyczny:

  • NANO maska AGTIVE®

zgodnie z następującymi pochodnymi typami:

  • NANO maska AGTIVE® FIX
  • NANO szalik AGTIVE®
  • NANO maska AGTIVE® SPORT
  • NANO szalik AGTIVE® SPORT

Notatka:
3F = uzupełniony o 3 szt. filtra NANO.MED.CLEAN 99,9%
FIX = uzupełniony o fiksację nosa

Produkt spełnia wszystkie wymagania według ČSN EN 14683 + AC.

Produkt pozytywnie przeszedł ocenę zdrowotną SZU z dnia 9.10.2020 nr CTZB 187-10478/20-191-193 jako bezpieczny.

Produkty zostały zaprojektowane, wyprodukowane i zatwierdzone zgodnie z powyższymi ustawami, dyrektywami i normami ČSN EN i spełniają wymagania do uzyskania znaku CE.

Został przetestowany zgodnie z normą ČSN ISO 10993-5, a użyte materiały, nanotkaniny i nanofiltr są nieszkodliwe bakteriologicznie i cytotoksycznie oraz zgodnie z naszymi zaleceniami są bezpieczne dla użytkowników.


FILTR

Certifikace FILTR


Skuteczność filtra Nano Med Clean przeciwko wirusom została potwierdzona certyfikatem (VFE - Viral Filtration Efficiency) szanowanym laboratorium Nelson Labs w USA. Jest to cienka tkanina zawierająca strukturę nanowłókien. Użytkownicy mogą umieścić go w zasłonie z tkaniny, aby chronić się przez cały dzień. Jest lekki i wysoce oddychający, dzięki czemu ułatwia oddychanie. W porównaniu z innymi materiałami oddychalność sięga 200 litrów powietrza na metr kwadratowy na sekundę.

Cała produkcja odbywa się w Czechach. Efektywny czas materiału jest ustawiony na 12 godzin. Na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim wysokim stopniem oddychalności, czyli 200 l/m²/s.
Nanofiltry są przeznaczone do wkładania w tekstylne zasłony. Filtr posiada certyfikat CE i jest zarejestrowany w SÚKL jako akcesorium do wyrobu medycznego.

Zapoznaj się z protokołami VFE, BFE i PFE firmy Nelson Labs oraz Deklaracją zgodności (CE).

 
NANO filtrace

ODZIEŻ


Sprzedawana przez nas odzież i bielizna wielofunkcyjna spełnia warunki zalecenia metodologicznego SZÚ nr 1/2000 dla odzieży, która ma bezpośredni kontakt z ciałem ludzkim przez skórę, jest zgodna z odpowiednimi przepisami i jest bezpieczna zgodnie z wymogami ustalone zalecenia.

 

NANOSHOP AGTIVE
Příkop 843/4
60200 Brno
Česká Republika
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk