Certyfikacja

Wszystkie nasze produkty są produkowane w Czechach, a ich wysoka wartość użytkowa zapewni ich długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych jakościowo materiałach produkowanych w UE.

 


CHUSTKI I SZALIKI

Certifikace rouškaRouška prohlášení CE

 


ASSURANCE

wydane na podstawie art. 13 par. 5 ustawy nr 22/1997 wraz ze zmianami, a w szczególności zalecenie Komisji UE 2020/403 z dnia 13. marzec 2020 r

Zgodnie z powyższą ustawą i zaleceniem wydajemy niniejsze zapewnienie, że produkowany przez nas wyrób posiada deklarację zgodności, która została sporządzona na podstawie sprawozdań z badań użytych materiałów. 

Produkt medyczny:

  • AGTIVE® NANO draperia

zgodnie z następującymi typami pochodnymi:

  • AGTIVE® FIX NANO obłożenie
  • Szalik AGTIVE® NANO
  • NANO draperia AGTIVE® SPORT
  • NANO szalik AGTIVE® SPORT

Produkt spełnia wszystkie wymagania zgodnie z normą EN 14683 + AC.

Produkt przeszedł pozytywnie ocenę zdrowotną SZU z dnia 9.10.2020 CTZB nr 187-10478/20-191-193 jako bezpieczny.

Produkty zostały zaprojektowane, wyprodukowane i zatwierdzone zgodnie z wymienionymi ustawami, dyrektywami i normami ČSN EN i spełniają wymagania dotyczące znaku CE.

Został przebadany zgodnie z normą ISO 10993-5, a zastosowane materiały ,nanosubstancje i nanofiltr są bezpieczne bakteriologicznie i cytotoksycznie oraz zgodnie z naszymi zaleceniami są bezpieczne dla użytkowników.


FILTRY

Certifikace FILTR


Skuteczność filtra Nano Med Clean w walce z wirusami została potwierdzona certyfikatem (VFE - Viral Filtration Efficiency) przez szanowane Nelson Labs w USA. Jest to cienka tkanina zawierająca strukturę nanowłóknistą. Użytkownicy mogą umieścić go w obłożeniu z tkaniny, aby chronić się przez cały dzień. Jest lekka i wysoce oddychająca, co ułatwia oddychanie. W porównaniu z innymi materiałami osiąga oddychalność na poziomie dwustu litrów powietrza na metr kwadratowy w ciągu sekundy.

Cała produkcja odbywa się w Republice Czeskiej. Okres skuteczności materiału określono na 12 godzin. W porównaniu z konkurencją wyróżnia się przede wszystkim wysokim poziomem oddychalności, a mianowicie 200 l/m²/s.
Nanofiltry są przeznaczone do umieszczenia w tekstylnych zasłonach. Filtr posiada certyfikat CE i jest wymieniony w SÚKL jako akcesorium wyrobu medycznego.
W linku znajdziecie protokoły VFE, BFE i PFE firmy Nelson Labs oraz deklarację zgodności (CE).
NANO filtrace

ODZIEŻ


Wprowadzana przez nas do obrotuodzież i bielizna wielofunkcyjna spełnia warunki zalecenia metodycznego nr 1/2000 dla odzieży mającej bezpośredni kontakt z ciałem ludzkim przez skórę, jest zgodna z odpowiednimi przepisami i jest bezpieczna zgodnie z ustalonymi zaleceniami.

 

NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
French
fr
German
de
Hungarian
hu
Italian
it
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Slovene
sl
Spanish
es
Ukrainian
uk