NANOSHOP

NANOSHOP łączy badania i rozwój w dziedzinie nanotechnologii oraz własną zaawansowaną technologicznie produkcję tekstyliów z wieloletnią tradycją. Specjalizujemy się w trwale antybakteryjnej, czyli trwale bezzapachowej odzieży wykonanej z wysokiej jakości, głównie polipropylenowych, przędz zawierających aktywne nanocząsteczki bezpośrednio we włóknie.

JESTEŚMY DEWELOPEREM, PRODUCENTEM I SPRZEDAWCĄ WYSOKIEJ JAKOŚCI ODZIEŻY FUNKCJONALNEJ

Wprowadzamy na rynek i stale rozwijamy rewolucyjne produkty, do których zaliczamy odzież termoizolacyjną, dzianiny antybakteryjne, bieliznę, bieliznę funkcjonalną, szaliki, welony, a także skarpetki pod markami własnymi agtive® i nanosox®. Wszystkie nasze produkty produkowane są w Republice Czeskiej, a ich wysoka wartość użytkowa zapewni ich wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie.

Twoja pełna satysfakcja jest naszym głównym celem. To dla nas zaszczyt i zobowiązanie ubierać Cię...

 


dzianina nanoagent

  • zawiera nanocząsteczki srebra (Ag)
  • dla wszystkich działań
  • dla aktywnych
  • odpowiedni dla zdrowia i higieny
  • długotrwałe noszenie nie ma znaczenia
  • odzież solidna, dobrze wykonana i nie zniszczona
  • przyjazna dla środowiska i energooszczędna
  • projektujemy na wymiar i dbamy o sprzedaż

Funkční prádlo

 


 

PRODUKTY I USŁUGI

Produkty agtive® i nanosox® są wykonane z unikalnych nanomateriałów tekstylnych i mają rewolucyjne właściwości. Dzięki swojej trwałej funkcji przeciwdrobnoustrojowej i antybakteryjnej utrzymują bezwonne środowisko, dzięki czemu będziesz mieć długotrwałe poczucie higienicznej czystości. Nasze produkty są bezwonne przez kilka dni i nie można ich prać po każdym użyciu. Dzięki topowym produktom zawsze będziesz czuła się tak komfortowo i sucho, jak to tylko możliwe, chroniona przed bakteriami, potem i zapachem przez długi czas.

 


  

Bielizna funkcjonalna

Obcisła wielofunkcyjna bielizna agtive® przeznaczona jest dla wszystkich, którym zależy na utrzymaniu suchego ciała przez długi czas, potrzebie szybkiego odprowadzania potu ze skóry przy jednoczesnym zachowaniu komfortu termicznego. Nadaje się nie tylko do uprawiania sportu, ale także do pracy, wypoczynku i podróży. W anatomicznie zaprojektowanej bieliźnie NanoBodix® zastosowano unikalną technologię. Wykonany jest z polipropylenu lub poliestru zawierającego nanocząsteczki srebra, który jest bardziej odpowiedni do usuwania potu z organizmu niż naturalne materiały tekstylne.

NanoSox

 


 

Skarpetki antybakteryjne

Produkujemy również funkcjonalne skarpety antybakteryjne pod własną marką nanosox®. Dzięki swoim unikalnym właściwościom, te anatomicznie ukształtowane skarpetki i pończochy nadają się do wymagającej pracy, ale także do noszenia na co dzień podczas uprawiania sportu, podróży czy turystyki. Zawierają nanocząsteczki srebra, działają antybakteryjnie i przeciwgrzybicznie, hamują działanie bakterii, nie podrażniają, nie wywołują reakcji alergicznych i zapobiegają nieprzyjemnemu zapachowi stóp.

 


B2B

 

Sprzedaż hurtowa (B2B)

Wiemy, że przed działalnością hurtownika stawiane są duże wymagania. Twoi klienci oczekują dokładności, jakości i konkurencyjnych cen. Wiemy również, że solidny producent, który dostarcza na czas, przechowuje towar na stanie i prowadzi przejrzystą politykę cenową, jest bardzo pomocny w Twoim biznesie. Jesteśmy takim producentem. Skontaktuj się z nami.

 


 

NANOSHOP AGTIVE
Příkop 843/4
60200 Brno
Česká Republika
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk