NANOSHOP

NANOSHOP łączy badania i rozwój w dziedzinie nanotechnologii oraz własną, zaawansowaną technologicznie produkcję tekstyliów z wieloletnią tradycją. Jesteśmy specjalistami w zakresie odzieży trwale antybakteryjnej, czyli trwale bezzapachowej, wykonanej z wysokiej jakości, głównie polipropylenowej, przędzy zawierającej aktywne nanocząsteczki bezpośrednio we włóknie. 

JESTEŚMY CZESKIM DEWELOPEREM, PRODUCENTEM I SPRZEDAWCĄ WYSOKIEJ KLASY ODZIEŻY FUNKCJONALNEJ

Wprowadzamy na rynek i wciąż rozwijamy rewolucyjne produkty, wśród których wyróżniają się odzież termoizolacyjna, dzianiny antybakteryjne, bielizna, bielizna funkcyjna, szaliki, zasłony, a także skarpety pod własnymi markami agtive® i nanosox®. Wszystkie nasze produkty są produkowane w Czechach, a ich wysoka wartość użytkowa zapewni ich długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. 

Twoje pełne zadowolenie jest naszym głównym celem. Naszym zaszczytem i zobowiązaniem jest ubieranie Państwa...

 


dzianina nanoagentowa

  • zawiera nanocząstki srebra (Ag)
  • dla wszystkich działań
  • dla osób aktywnych
  • odpowiednie dla zdrowia i higieny
  • nie przeszkadza w długotrwałym noszeniu
  • odzież jest mocna, dobrze wykonana i nie niszczy się
  • przyjazny dla środowiska i energii
  • projektujemy na miarę i opiekujemy się po sprzedaży

Funkční prádlo

 


 

PRODUKTY I USŁUGI

Produkty agtive® i nanosox® wykonane są z unikalnych nanomateriałów tekstylnych i posiadają rewolucyjne właściwości. Ich trwała funkcja antybakteryjna i przeciwdrobnoustrojowa utrzymuje bezwonne środowisko, a Ty będziesz miał długotrwałe uczucie higienicznej czystości. Nasze produkty utrzymują się bezwonnie przez kilka dni noszenia, dlatego nie trzeba ich prać po każdym użyciu. Dzięki produktom najwyższej jakości zawsze będziesz czuł się maksymalnie komfortowo i sucho, chroniony przed bakteriami, potem i nieprzyjemnym zapachem przez długi czas.

 


  

Bielizna funkcyjna

Dopasowana wielofunkcyjna bielizna agtive®przeznaczona jest dla osób, które chcą zachować suchość ciała przez długi czas, potrzebują szybkiego odprowadzania potu od skóry i utrzymania komfortu termicznego. Nadaje się nie tylko do uprawiania sportu, ale także do pracy, wypoczynku i podróży. Anatomicznie zaprojektowana bielizna NanoBodix® wykorzystuje unikalną technologię. Wykonana jest z polipropylenu lub poliestru zawierającego nanocząsteczki srebra, które lepiej niż naturalne materiały tekstylne odprowadzają pot z ciała.

NanoSox

 


 

Skarpety antybakteryjne

Produkujemy również funkcjonalne skarpety antybakteryjne pod własną marką nanosox®. Dzięki swoim unikalnym właściwościom te anatomicznie ukształtowane skarpety i podkolanówki nadają się do wymagających czynności zawodowych, ale także do swobodnego noszenia podczas uprawiania sportu, podróży czy wędrówek. Zawierają nanocząsteczki srebra, są antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, tłumią działanie bakterii, nie podrażniają, nie powodują reakcji alergicznych, zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu stóp.

 


B2B

 

Sprzedaż hurtowa (B2B)

Wiemy, że przed działalnością hurtowni stawiane są duże wymagania. Twoi klienci oczekują precyzji, jakości i konkurencyjnych cen. Wiemy również, że rzetelny producent, który dostarcza towar na czas, utrzymuje go w magazynie i prowadzi przejrzystą politykę cenową, jest dużym ułatwieniem dla Twojego biznesu. Jesteśmy takim producentem. Skontaktuj się z nami.

 


 

NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk