PRO koszula bez rękawów scampolo - damska .XS .czarny

Koszula bez rękawów scampolo NANO AGTIVE® PRO o wyjątkowych właściwościach, odpowiednie na niestabilną i chłodną pogodę. # funkcjonalny | antybakteryjny | szybkoschnący | nie prasować | odporny na zabrudzenia #... więcej
Wspólna cena: 154.03 PLN (-25%)
95.44 PLN bez VAT
Na stanie > 5 szt.
115.48 PLN
szt.
Wybierz pakiet ze zniżką
Rabaty ilościowe
Opis i parametry

PRO koszula bez rękawów scampolo - damska

Koszula bez rękawów scampolo NANO AGTIVE® PRO o wyjątkowych właściwościach, odpowiednie na niestabilną i chłodną pogodę. # funkcjonalny | antybakteryjny | szybkoschnący | nie prasować | odporny na zabrudzenia #

Anatomicznie zaprojektowane i dopasowane spodnie zapewnią Twojemu ciału komfort termiczny. Krój jest maksymalnie dopasowany do krzywizn ciała, dobrze trzyma jego kształt i sylwetkę. Wykonany jest z delikatnych dzianin polipropylenowych zawierających nanocząsteczki srebra. Zdefiniowana metoda dziania dodaje właściwości użytkowe. Odprowadza pot, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także komfortową podróż i poczucie czystości przez długi czas.

Bielizna funkcyjna do uprawiania sportu i aktywności fizycznej w chłodne dni lub w podróży, gdy zmieniają się temperatury, np. wiosną i jesienią. Nadaje się również do wszystkich lekkich aktywności fizycznych na łonie natury, wycieczek lub spacerów.

Zastosowane delikatne włókno polipropylenowe jest nienasiąkliwe, co odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi skóry i zapewnia komfort termiczny dla Twojego ciała. Aktywne składniki nanoAg, czyli nanocząsteczki srebra zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Srebro aktywnie ogranicza rozwój bakterii, dzięki czemu zapewnia stałą i długotrwałą ochronę przed bakteriami, wirusami i zapachami.

Posługiwać się:

Nadaje się do: narciarstwa, snowboardu, sportów motorowych, pracy, wypoczynku i podróży, sportów zimowych, trekkingu, sportów wodnych, turystyki pieszej i wszystkich innych aktywności na świeżym powietrzu w chłodniejszych porach roku.

Zalecamy nakładanie tego produktu jako pierwszą warstwę pod nienasiąkliwe warstwy termoizolacyjne przy niskich temperaturach (0/15°C) przy małej aktywności fizycznej lub przy bardzo niskich temperaturach (-10/-20°C) przy wzmożonym wysiłku fizycznym.

 

Gender
D - Damskie
Linia
PRO - první volba / do nestálého počasí
Materiał
PRO - 150g/m2 - 100% polypropylen Ag+
Standard
Oekotex Standard 100 certifikace, test AATCC TM 100: 2012 antibacterial, ISO 18184: 2019 antiviral
Pochodzenie
Ręcznie robione w Czechach
Koszulki damskie

Koszulki damskie

T-shirty damskie z krótkim rękawem, T-shirty z długim rękawem, koszulki polo

Funkcjonalne t-shirty antybakteryjne dla pań

Koszulki agtive® nadają się szczególnie do uprawiania sportów na świeżym powietrzu lub zwiększonej aktywności fizycznej, a także do wygodnego podróżowania i wymagającej pracy oraz innych obciążeń.

Skuteczne substancje bakteriostatyczne zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Zastosowanie płaskich szwów i ogólnie wysoka jakość wykonania zapewnia praniu długą żywotność i wartość użytkową. Nie trzeba prać po każdym użyciu - oszczędza czas i portfel.

zmienna pogoda

zmienna pogoda

Nadaje się do: wszystkich aktywności na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach, podróży i przebywania na łonie natury oraz wszystkich innych aktywności na świeżym powietrzu wiosną i jesienią, przy zmiennej pogodzie

Zalecamy nakładanie tego produktu jako pierwszą warstwę pod nienasiąkliwe warstwy izolacji termicznej przy zmiennej pogodzie (15/0°C) przy małej aktywności fizycznej lub w chłodne dni (10/-10°C) przy wzmożonym wysiłku fizycznym.

1  

Szczegóły techniczne:

Aktywnie niszczy nawet oporne bakterie, a tym samym zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Jest wykonany z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporny na zabrudzenia. Materiał jest 9 razy mocniejszy od bawełny, dzięki czemu jest odporny na zużycie mechaniczne. Zastosowanie płaskich szwów i ogólnie wysokiej jakości obróbka prania zapewnia długą żywotność i wartość użytkową. Nie trzeba prać po każdym użyciu - oszczędza czas i portfel.

 • aktywnie niszczy nawet oporne bakterie
 • zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • dopasowany anatomiczny krój
 • płaskie szwy nie pchające
 • przyjemny i lekki materiał
 • odprowadza pot i nie marznie
 • szybkoschnący i odporny na zabrudzenia
 • odporny na zużycie mechaniczne
 • 9x mocniejsza niż bawełna
 • wysoka trwałość i walory użytkowe
 • nie trzeba myć po każdym użyciu
Na motocyklu przy zmiennej pogodzie

Na motocyklu przy zmiennej pogodzie

Na niestabilną pogodę przy zmieniających się temperaturach, np. wiosną i jesienią - dolna warstwa włókna polipropylenowego natychmiast odprowadza pot ze skóry, a górna zapewnia przyspieszone odparowywanie wilgoci. Specjalna dzianina jest przewiewna i jednocześnie wystarczająco izolująca, aby zachować komfort termiczny. 

PRO
pierwsza warstwa PRO maska ​​motocyklowa T-shirt długa koszula koszula bez rękawów majtki długie skarpety

 

Na narty

Na narty

Doskonała bielizna funkcjonalna chroni Twoje ciało przed potem, zimnem, przegrzaniem, bakteriami i zmęczeniem.

Najważniejsza jest pierwsza warstwa. Czyli zaraz po kolorze kurtki narciarskiej ;-)


Dzięki misternej strukturze dzianiny oraz domieszkom innych rodzajów włókien elastanu i wełny merynosowej stworzyliśmy podstawową linię odzieży funkcjonalnej do uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bielizna funkcjonalna AGTIVE zapewnia uczucie ciepła w chłodne dni i chłodu w ciepłym otoczeniu.

AGTIVE to anatomicznie zaprojektowana i dopasowana funkcjonalna bielizna dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
Funkcjonalny ze względu na swoje wyjątkowe właściwości.

Krój jest maksymalnie dopasowany do kształtów ciała, dobrze trzyma kształt i sylwetkę. Wykonany jest z dzianin wykonanych z delikatnych np. polipropylenowych, niechłonnych włókien zawierających nanocząstki srebra/cynku (Ag+/Zn+). Materiał jest dziany w specjalny sposób, a jego warstwy odprowadzają wilgoć. Odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi skóry, wspomaga parowanie, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także komfortową podróż i poczucie czystości na długi czas. Substancje aktywne tj. jony srebra/cynku zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii. Nanocząsteczki - jony srebra/cynku zawarte bezpośrednio we włóknach dzianiny zapewniają trwałą ochronę przed bakteriami, aktywnie ograniczają namnażanie się bakterii a tym samym zapewniają stałą i długotrwałą ochronę przed przykrym zapachem.

Bielizna funkcjonalna dla wszystkich, którzy lubią sport i aktywność fizyczną lub podróże. Nadaje się również do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, wycieczek lub spacerów.

Odzież funkcjonalna AGTIVE jest wykonana z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zabrudzenia. Właściwości użytego materiału są trwałe. Zastosowanie płaskich szwów i ogólnie wysokiej jakości obróbka prania zapewnia długą żywotność i wartość użytkową. Nie musisz myć produktów AGTIVE po każdym użyciu, dzięki czemu aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

 

Recenzja PlnaPenezenka portal - zestaw odzieży funkcjonalnej damskiej PRO SPECIAL - kalesony długie, koszulka z długim i krótkim rękawem - ocena: ★★★★★

Recenzja PlnaPenezenka portal - zestaw odzieży funkcjonalnej damskiej PRO SPECIAL - kalesony długie, koszulka z długim i krótkim rękawem - ocena: ★★★★★

PRO (AN-ATOMIC) SPECIAL zestaw funkcjonalnej odzieży damskiej

w komplecie:

PRO kalesony długie
PRO długa koszulka
PRO koszulka z krótkim rękawem
PRO nanosox

 • Rozmiar: XS-3XL
 • Materiał: AN-ATOMIC (PRO) - 100% polipropylen Ag+
 • Kolor: czarny / biały / szary / niebiesko-czarny
 • Zawiera niezmywalne nanocząsteczki srebra
 • Ocena: ★★★★★

 

PRO

PRO

agtive® PRO – odzież funkcjonalna

Anatomicznie zaprojektowana i dopasowana bielizna funkcjonalna dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Krój jest maksymalnie dopasowany do kształtów ciała, dobrze trzyma kształt i sylwetkę. Wykonany jest z delikatnych dzianin polipropylenowych zawierających nanocząsteczki srebra. Odprowadza pot, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także komfortową podróż i poczucie czystości przez długi czas.

Bielizna funkcyjna dla wszystkich tych, którzy lubią sport i aktywność fizyczną w chłodne dni lub podróżują, gdy temperatura się zmienia, np. wiosna i jesień. Nadaje się również do wszystkich lekkich aktywności fizycznych na łonie natury, wycieczek lub spacerów.

Zastosowane delikatne włókno polipropylenowe jest nienasiąkliwe, co odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi skóry i zapewnia komfort termiczny dla Twojego ciała. Substancje aktywne, czyli jony srebra zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Srebro aktywnie ogranicza rozwój bakterii, dzięki czemu zapewnia trwałą i długotrwałą ochronę przed przykrym zapachem.

Nie musisz myć produktów agtive® PRO po każdym użyciu i tym samym aktywnie przyczyniać się do ochrony środowiska :)

PRO

Wykorzystany materiał:

nanoagent PRO (150g/m2 - 100% polipropylen z nanoAg - nanocząsteczki srebra) a tym samym trwała i niezaprzeczalna ochrona przed bakteriami i późniejszym zapachem. Zapewni Ci uczucie czystości na długi czas.

 

Szczegóły techniczne:

Aktywnie niszczy nawet oporne bakterie, a tym samym zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Jest wykonany z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporny na zabrudzenia. Materiał jest 9 razy mocniejszy od bawełny, dzięki czemu jest odporny na zużycie mechaniczne. Zastosowanie płaskich szwów i ogólnie wysokiej jakości obróbka prania zapewnia długą żywotność i wartość użytkową. Nie trzeba prać po każdym użyciu - oszczędza czas i portfel.

 • aktywnie niszczy nawet oporne bakterie
 • zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • dopasowany anatomiczny krój
 • płaskie szwy nie pchające
 • przyjemny i lekki materiał
 • odprowadza pot i nie marznie
 • szybkoschnący i odporny na zabrudzenia
 • odporny na zużycie mechaniczne
 • 9x mocniejsza niż bawełna
 • wysoka trwałość i walory użytkowe
 • nie trzeba myć po każdym użyciu

 


 

Posługiwać się:

Nadaje się do: narciarstwa, snowboardu, sportów motorowych, pracy, wypoczynku i podróży, sportów zimowych, trekkingu, sportów wodnych, turystyki pieszej i wszystkich innych aktywności na świeżym powietrzu w chłodniejszych porach roku.

Zalecamy nakładanie tego produktu jako pierwszą warstwę pod nienasiąkliwe warstwy termoizolacyjne przy niskich temperaturach (0/15°C) przy małej aktywności fizycznej lub przy bardzo niskich temperaturach (-10/-20°C) przy wzmożonym wysiłku fizycznym.

Související produkty

PRO koszula bez rękawów scampolo - damska

E-mail, na który otrzymasz odpowiedź
Podaj telefon kontaktowy
Twój wniosek, co najmniej 3 znaków
Śledzenie produktu
PLN
Ostatnio odwiedzone
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk