MERINO

Bestsellery
Kolejny bestseller

agtive® MERINO - funkcjonalna odzież na bardzo zimne dni

Ubierz się ciepło... Ta linia produktów łączy w sobie dwa bardzo ważne wymagania, aby utrzymać ciepło naszego ciała w bardzo niskich temperaturach - połączenie materiałów w dzianinie skonstruowanej z wyższą gramaturą wypełniającą profil dzianiny małymi przestrzeniami powietrznymi przynoszącymi izolację termiczną, a wysoki udział delikatnej wełny merynosów zapewni niezbędny komfort termiczny. Szczególnie wełna merynosów ma doskonałą zdolność do izolowania wytwarzanego ciepła. Znajdziesz zastosowanie dla MERINO wszędzie tam, gdzie trzeba zachować ciepło, nawet jeśli nie podejmujesz dużej aktywności fizycznej.

Bielizna o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych dzięki połączeniu ciepłej wełny merynosów, poliestru i innych dodatków. Odnajdzie się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości aktywności fizycznej oraz w bardzo niskich temperaturach. Wyróżniająca się anatomiczna konstrukcja i nieuciskające płaskie szwy zwiększają komfort użytkownika.

Nadaje się do: ekstremalnej jazdy na nartach, zimowej podróży motocyklowej, pracy w niskich temperaturach, polowania i wędkarstwa, sportów zimowych i trekkingu, zimowych wędrówek i przebywania na zewnątrz w zimie i bardzo niskich temperaturach.

Użyty materiał:

Wykonany z nanoagentu MERINO 230g/m2 (54% wełna Merino, 21% poliester Thermo°Cool, 21% lyocell Tencel® C, 4% poliamid)

agtive MERINO

Pokaż więcej
O sortowaniu
Filtracja
zgodnie z parametrami
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Filtruj produkty
ProducentTylko w magazynieVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk