Utrzymanie odzieży funkcjonalnej

Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co w połączeniu z precyzyjnym wykonaniem spełnia wszelkie wymogi, aby służyły przez długi czas. Poniżej przedstawiamy kilka zaleceń dotyczących ich utrzymania i pielęgnacji:

 

1. Dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych na etykietach poszczególnych produktów i traktować je zgodnie z przedstawionymi symbolami.

2. Stosować kąpiel myjącą w temperaturze max. 40°C (104°F), wyższe temperatury mogą uszkodzić odzież. Nasze materiały są antybakteryjne i plamoodporne, wyższa temperatura nie jest konieczna.

3. Jeśli odzież jest zabrudzona kurzem, nie należy odkładać jej prania na później, ponieważ kurz uszkadza strukturę włókien.

4. Zaleca się pranie odzieży odwróconej na drugą stronę, jej estetyka zostanie zachowana na dłużej.

5. Użyj zwykłych detergentów, płynne detergenty bez zmiękczacza tkanin działają najlepiej.

6. Pierz je oddzielnie od innych ubrań, ich faktura może zostać uszkodzona przez zamki błyskawiczne i metalowe części na innych ubraniach.

7. Nie należy pozostawiać prania namoczonego w detergencie przez dłuższy czas.

8. Nie należy używać płynu do zmiękczania tkanin. Płyn do zmiękczania tkanin tworzy film na poszczególnych włóknach, utrudniając działanie antybakteryjne i zatykając system kapilarny do odprowadzania potu.

9. Ubrania suszyć luźno rozwieszone, szybko schną ze względu na swoją niepokaźną absorpcyjność, nie używać suszarki ani innych elementów grzejnych.

10. Materiały, z których wykonana jest nasza odzież nie marszczą się, więc prasowanie nie jest konieczne.


Wierzymy, że przestrzeganie tych kilku prostych zasad pomoże Ci być zadowolonym z naszych produktów w dłuższej perspektywie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z konserwacją.

 

Pokaż więcej
Filtracja
zgodnie z parametrami
Wybrana kategoria nie zawiera żadnych produktów
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Filtruj produkty
StanProducentTylko w magazynieVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk