GOLF

Bestsellery
Kolejny bestseller

agtive® GOLF - odzież funkcjonalna

Produkty GOLF to odzież wierzchnia do uprawiania sportu i noszenia na co dzień. Łączą w sobie właściwości bielizny i odzieży sportowej. Noszone są bezpośrednio na ciele, ale dzięki dopracowanej konstrukcji, odporności na zabrudzenia i zmarszczki, będą Cię reprezentować nawet w tak wymagających sytuacjach jak golf i to po 36 dołkach. Dzianina odprowadza pot, co przyczynia się do komfortowego samopoczucia nawet w cieplejszych miesiącach. Dzięki nanocząsteczkom utrzymują Twoje ciało w suchości, a otoczenie w czystości i bez zapachu. Produkty GOLF nie tworzą latem widocznych map potu, dlatego są przeznaczone wszędzie tam, gdzie chcesz wyglądać świeżo. Będziesz zachwycony ich łatwą konserwacją, nie matowiejącym wykończeniem i trwałością kolorów...

Rozpoczyna się era odzieży funkcjonalnej w życiu codziennym i zawodowym. Atrakcyjne wzornictwo, wyszukane detale oraz przyjemny i lekki materiał - to podstawowe atrybuty asortymentu GOLF. Materiał, z którego wykonane są produkty, mile zaskoczy Cię wysoką wydajnością i niemal bezproblemową konserwacją.

Nadaje się do: noszenia na co dzień, pracy w higienicznym środowisku, podróży i wszystkich zajęć sportowych w pomieszczeniach, golfa, tenisa, wędrówek, wypoczynku, relaksu.

Zastosowany materiał

Wykonane z materiału nanoagent GOLF (150g/m2 - 100% polipropylen Ag+ (nanocząsteczki srebra), a więc trwała i nie rozlewająca się ochrona przed bakteriami i późniejszym nieprzyjemnym zapachem. Dzięki niemu na długo zachowasz uczucie czystości.

GOLF

Pokaż więcej
O sortowaniu
Filtracja
zgodnie z parametrami
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Filtruj produkty
CenaStanProducentTylko w magazynieVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk