GOLF koszulka z krótkim rękawem - damska .XS .czarny

Koszulka z krótkim rękawem NANO AGTIVE® GOLF przeznaczona do funkcjonalnej odzieży nawet na co dzień iw pracy. Atrakcyjny design, dopracowane detale oraz przyjemny i lekki materiał. # funkcjonalny | antybakteryjny | szybkoschnący | nie prasować | odporny na zabrudzenia #... więcej
Wspólna cena: 173.32 PLN (-22%)
111.37 PLN bez VAT
Na stanie > 5 szt.
134.76 PLN
szt.
Wybierz pakiet ze zniżką
Rabaty ilościowe
Opis i parametry

GOLF koszulka z krótkim rękawem - damska

Koszulka z krótkim rękawem NANO AGTIVE® GOLF przeznaczona do funkcjonalnej odzieży nawet na co dzień iw pracy. Atrakcyjny design, dopracowane detale oraz przyjemny i lekki materiał. # funkcjonalny | antybakteryjny | szybkoschnący | nie prasować | odporny na zabrudzenia #

 

Produkty GOLF to odzież wierzchnia do noszenia na co dzień. Dzięki temu, że wykonane są z drobnego włókna polipropylenowego o trwałym działaniu antybakteryjnym, noszenie ich do codziennej pracy to przyjemność. Zaprojektowane jako ubrania o wyrafinowanej optyce i uzupełnione wartościowym, ale porządnym haftem. Odprowadza pot, dzięki czemu zapewnia komfort nawet w cieplejszych miesiącach.

Utrzymują twoje ciało suche i bezwonne. Latem nie tworzą widocznych map z potu i dlatego są predestynowane wszędzie tam, gdzie nadal chcesz wyglądać świeżo. Ich łatwa pielęgnacja, pozbawione ironii wykończenie i trwałość koloru zachwycą Cię…

Zastosowane delikatne włókno polipropylenowe jest nienasiąkliwe, co odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi skóry i zapewnia komfort termiczny dla Twojego ciała.

Srebro zawarte w polimerze włóknistym aktywnie ogranicza rozwój bakterii, dzięki czemu zapewnia trwałą i długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem. Substancje aktywne, czyli jony srebra zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii. Nie musisz myć naszych produktów po każdym użyciu i tym samym aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

Era odzieży funkcjonalnej zaczyna się w życiu codziennym i w pracy. Atrakcyjny design, dopracowane detale oraz przyjemny i lekki materiał – to podstawowe atrybuty linii produktów GOLF. Materiał, z którego uszyte są produkty, mile zaskoczy Cię wysokimi właściwościami użytkowymi i niemal bezproblemową konserwacją.

 

Gender
D - Damskie
Linia
GOLF - pro komfort v jakémkoli počasí
Materiał
GOLF - 150g/m2 - 100% polypropylen Ag+
Standard
Oekotex Standard 100 certifikace, test AATCC TM 100: 2012 antibacterial, ISO 18184: 2019 antiviral
Pochodzenie
Ręcznie robione w Czechach
Koszulki damskie

Koszulki damskie

T-shirty damskie z krótkim rękawem, T-shirty z długim rękawem, koszulki polo

Funkcjonalne t-shirty antybakteryjne dla pań

Koszulki agtive® nadają się szczególnie do uprawiania sportów na świeżym powietrzu lub zwiększonej aktywności fizycznej, a także do wygodnego podróżowania i wymagającej pracy oraz innych obciążeń.

Skuteczne substancje bakteriostatyczne zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Zastosowanie płaskich szwów i ogólnie wysoka jakość wykonania zapewnia praniu długą żywotność i wartość użytkową. Nie trzeba prać po każdym użyciu - oszczędza czas i portfel.

dla wygody i dla przyjemności

dla wygody i dla przyjemności

Nadaje się do: aktywności na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach, podróży i pobytu na łonie natury oraz innych aktywności na świeżym powietrzu przy każdej pogodzie. Dla Twojego komfortu i dobrego samopoczucia.

123 IN / OUT

Szczegóły techniczne:

Aktywnie niszczy nawet oporne bakterie, a tym samym zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Jest wykonany z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporny na zabrudzenia. Materiał jest 9 razy mocniejszy od bawełny, dzięki czemu jest odporny na zużycie mechaniczne. Zastosowanie płaskich szwów i ogólnie wysokiej jakości obróbka prania zapewnia długą żywotność i wartość użytkową. Nie trzeba prać po każdym użyciu - oszczędza czas i portfel.

 • aktywnie niszczy nawet oporne bakterie
 • zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • dopasowany anatomiczny krój
 • płaskie szwy nie pchające
 • przyjemny i lekki materiał
 • odprowadza pot i nie marznie
 • szybkoschnący i odporny na zabrudzenia
 • odporny na zużycie mechaniczne
 • 9x mocniejsza niż bawełna
 • wysoka trwałość i walory użytkowe
 • nie trzeba myć po każdym użyciu
Kolarstwo i jogging

Kolarstwo i jogging

Doskonała funkcjonalna odzież ochroni Twoje ciało przed potem, zimnem, przegrzaniem, bakteriami i zmęczeniem.


Dzięki misternej strukturze dzianiny oraz domieszkom innych rodzajów włókien elastanu i wełny merynosowej stworzyliśmy podstawową linię odzieży funkcjonalnej do uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bielizna funkcjonalna AGTIVE zapewnia uczucie ciepła w chłodne dni i chłodu w ciepłym otoczeniu.

AGTIVE to anatomicznie zaprojektowana i dopasowana funkcjonalna bielizna dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
Funkcjonalny ze względu na swoje wyjątkowe właściwości.

Krój jest maksymalnie dopasowany do kształtów ciała, dobrze trzyma kształt i sylwetkę. Wykonany jest z dzianin wykonanych z delikatnych np. polipropylenowych, niechłonnych włókien zawierających nanocząstki srebra/cynku (Ag+/Zn+). Materiał jest dziany w specjalny sposób, a jego warstwy odprowadzają wilgoć. Odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi skóry, wspomaga parowanie, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także komfortową podróż i poczucie czystości na długi czas. Substancje aktywne tj. jony srebra/cynku zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii. Nanocząsteczki - jony srebra/cynku zawarte bezpośrednio we włóknach dzianiny zapewniają trwałą ochronę przed bakteriami, aktywnie ograniczają namnażanie się bakterii a tym samym zapewniają stałą i długotrwałą ochronę przed przykrym zapachem.

Bielizna funkcjonalna dla wszystkich, którzy lubią sport i aktywność fizyczną lub podróże. Nadaje się również do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, wycieczek lub spacerów.

Odzież funkcjonalna AGTIVE jest wykonana z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zabrudzenia. Właściwości użytego materiału są trwałe. Zastosowanie płaskich szwów i ogólnie wysokiej jakości obróbka prania zapewnia długą żywotność i wartość użytkową. Nie musisz myć produktów AGTIVE po każdym użyciu, dzięki czemu aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

 

GOLF

GOLF

agtive® GOLF – odzież funkcjonalna

Produkty GOLF to odzież wierzchnia do noszenia na co dzień. Zaprojektowane jako ubrania o wyrafinowanej optyce i uzupełnione wartościowym, ale porządnym haftem. Odprowadza pot, dzięki czemu zapewnia uczucie komfortu nawet w cieplejszych miesiącach. Utrzymują twoje ciało suche i bezwonne. Latem nie tworzą widocznych map z potu i dlatego są predestynowane wszędzie tam, gdzie nadal chcesz wyglądać świeżo. Ich łatwa pielęgnacja, pozbawione ironii wykończenie i trwałość koloru zachwycą Cię…

Era odzieży funkcjonalnej zaczyna się w życiu codziennym i w pracy. Atrakcyjny design, dopracowane detale oraz przyjemny i lekki materiał – to podstawowe atrybuty linii produktów GOLF. Materiał, z którego uszyte są produkty, mile zaskoczy Cię wysokimi właściwościami użytkowymi i niemal bezproblemową konserwacją.

Nadaje się do: noszenia na co dzień, pracy w higienicznym środowisku, podróży i wszelkich zajęć sportowych w halach, golfa, wypoczynku, relaksu.

Zastosowany materiał

Wykonany z materiału nanoagent GOLF (150g/m2 - 100% polipropylen Ag+ (nanocząsteczki srebra) a tym samym trwale i niezaprzeczalnie chroni przed bakteriami i późniejszym zapachem.Zapewni Ci poczucie czystości na długi czas.

GOLF

GOLF koszulka z krótkim rękawem - damska

E-mail, na który otrzymasz odpowiedź
Podaj telefon kontaktowy
Twój wniosek, co najmniej 3 znaków
Śledzenie produktu
PLN
Ostatnio odwiedzone
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk