CERTYFIKAT - filtr NANO.MED.CZYSTA

Bestsellery

FILTER CERTIFICATE

skuteczność filtra Nano Med Clean przeciwko wirusom została potwierdzona certyfikatem (VFE - Viral Filtration Efficiency) przez szanowane laboratorium Nelson Labs w USA. Jest to cienka tkanina zawierająca strukturę nanowłóknistą. Użytkownicy mogą umieścić go w obłożeniu z tkaniny, aby chronić się przez cały dzień. Jest lekka i wysoce oddychająca, co ułatwia oddychanie. W porównaniu z innymi materiałami osiąga oddychalność na poziomie dwustu litrów powietrza na metr kwadratowy w ciągu sekundy.

 

Pokaż więcej
O sortowaniu
Filtracja
zgodnie z parametrami

Skuteczność filtra Nano Med Clean w walce z wirusami została potwierdzona certyfikatem (VFE - Viral Filtration Efficiency) przez cenione laboratorium Nelson Labs w USA. Jest to cienka tkanina zawierająca strukturę nanowłóknistą. Użytkownicy mogą umieścić go w obłożeniu z tkaniny, aby chronić się przez cały dzień. Jest lekka i wysoce oddychająca, co ułatwia oddychanie. W porównaniu z innymi materiałami osiąga oddychalność na poziomie dwustu litrów powietrza na metr kwadratowy w ciągu sekundy.

Cała produkcja odbywa się w Republice Czeskiej. Okres skuteczności materiału określono na 12 godzin. W porównaniu z konkurencją wyróżnia się przede wszystkim wysokim poziomem oddychalności, a mianowicie 200 l/m²/s.
Nanofiltry są przeznaczone do umieszczenia w tekstylnych zasłonach. Filtr posiada certyfikat CE i jest wymieniony w SÚKL jako akcesorium wyrobu medycznego.
W linku znajdziecie protokoły VFE, BFE i PFE firmy Nelson Labs oraz deklarację zgodności (CE).
 
NANO MED CLEAN filtr
NANO filtrace
Pokaż więcej
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Filtruj produkty
CenaStanProducentVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
French
fr
German
de
Hungarian
hu
Italian
it
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Slovene
sl
Spanish
es
Ukrainian
uk