CERTYFIKAT - filtr NANO.MED.CZYSTA

Bestsellery

FILTER CERTIFICATE

skuteczność filtra Nano Med Clean przeciwko wirusom została potwierdzona certyfikatem (VFE - Viral Filtration Efficiency) przez szanowane laboratorium Nelson Labs w USA. Jest to cienka tkanina zawierająca strukturę nanowłóknistą. Użytkownicy mogą umieścić go w obłożeniu z tkaniny, aby chronić się przez cały dzień. Jest lekka i wysoce oddychająca, co ułatwia oddychanie. W porównaniu z innymi materiałami osiąga oddychalność na poziomie dwustu litrów powietrza na metr kwadratowy w ciągu sekundy.

 

Pokaż więcej
O sortowaniu
Filtracja
zgodnie z parametrami

Skuteczność filtra Nano Med Clean w walce z wirusami została potwierdzona certyfikatem (VFE - Viral Filtration Efficiency) przez cenione laboratorium Nelson Labs w USA. Jest to cienka tkanina zawierająca strukturę nanowłóknistą. Użytkownicy mogą umieścić go w obłożeniu z tkaniny, aby chronić się przez cały dzień. Jest lekka i wysoce oddychająca, co ułatwia oddychanie. W porównaniu z innymi materiałami osiąga oddychalność na poziomie dwustu litrów powietrza na metr kwadratowy w ciągu sekundy.

Cała produkcja odbywa się w Republice Czeskiej. Okres skuteczności materiału określono na 12 godzin. W porównaniu z konkurencją wyróżnia się przede wszystkim wysokim poziomem oddychalności, a mianowicie 200 l/m²/s.
Nanofiltry są przeznaczone do umieszczenia w tekstylnych zasłonach. Filtr posiada certyfikat CE i jest wymieniony w SÚKL jako akcesorium wyrobu medycznego.
W linku znajdziecie protokoły VFE, BFE i PFE firmy Nelson Labs oraz deklarację zgodności (CE).
 
NANO MED CLEAN filtr
NANO filtrace
Pokaż więcej
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Filtruj produkty
CenaStanProducentTylko w magazynieVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk