NANO.MED.CLEAN filtr 99,9% Opakowania: 3 stk.

Filtry NANO.MED.CLEAN 99,9% - balení 3 ks. Ochrana proti virům, bakteriím, alergenům a smogu.... więcej
Wspólna cena: 18.82 PLN (-20%)
12.4 PLN bez VAT
Na stanie > 5 szt.
15.01 PLN
szt.
Wybierz pakiet ze zniżką
Rabaty ilościowe
Opis i parametry

NANO.MED.CLEAN filtr 99,9%

Filtr NANO.MED.CLEAN z nanovláken, který zachytí více než 99,9% virů a bakterií včetně koronaviru a COVID-19

Jednorázový NANO MED.CLEAN filtr s filtrační účinností 99,9 % virů a bakterií je významná pomoc proti koronaviru způsobujícímu onemocnění COVID-19. Je velmi prodyšný, snadno se přes něj dýchá. Je jednorázový a snadno vyměnitelný. Neobsahuje toxické látky.

Filtr má platné reporty z testování v Nelson Labs. Má certifikaci CE jako příslušenství zdravotnického prostředku. Filtr je patentovaný český výrobek vyrobený v EU.

Kombinací filtru NANO.MED.CLEAN a roušky s kapsou vytvoříte dokonalou ochranu sebe i svého okolí.

Filtr můžete vkládat do kapsy v roušce. Doporučená doba užívání je maximálně 12 hodin.

Před použitím filtru si umyjte ruce. Vložte do roušky s kapsou. Filtr je jednorázový. Po použití filtr vyjměte a ihned vyhoďte do směsného odpadu. Při opakovaném použití hrozí nebezpečí kontaminace.

Čistění může filtr znehodnotit. Opakované použití není bezpečné.

 

NANO.MED.CLEAN filtr

NANO filtrace

Standard
ČSN EN 14683 + AC, testováno ČSN ISO 10993-5, certifikace CE

Maski szaliki filtry

Maska NANO AGTIVE® o doskonałych właściwościach użytkowych, wielokrotnego użytku, antybakteryjna, antywirusowa, zmywalna, dezynfekowalna, dwuwarstwowa z kieszenią filtracyjną i klipsem do mocowania nosa.
Maska NANO AGTIVE® SPORT na głowę (nie za uszami) z możliwością regulacji mocowania, wielokrotnego użytku, zmywalna, z kieszenią na filtr, o szerokim zastosowaniu i świetnych funkcjach. Mocna ochrona przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem.

Anatomicznie zaprojektowane i dopasowane funkcjonalne maski w rozmiarze dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Krój jest maksymalnie dopasowany do kształtów twarzy. Z cienkiej dzianiny polipropylenowej lub poliestrowej zawierającej nanocząsteczki srebra. Odprowadza pot, gwarantuje komfort w sporcie, pracy i wypoczynku, ale także komfort podróżowania i czystość przez długi czas. Łatwo oddycha i można go używać przez cały dzień. Substancje aktywne tj. jony srebra/cynku zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii. Welon posiada certyfikat CE - wyrób medyczny.

NANO roušky
 

Wielofunkcyjna chusta tuba NANO AGTIVE® wielokrotnego użytku, nadająca się do prania, dwuwarstwowa z kieszenią na filtr i
AGTIVE® SPORT o szerokim zakresie zastosowań i świetnych funkcjach, wielokrotnego użytku, zmywalny, regulowany, z kieszenią na filtr. Mocna ochrona przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem.

Będzie Ci towarzyszyć i chronić we wszystkich aktywnościach sportowych, pracy, wypoczynku, a także w podróży, gdzie jej właściwości wyróżniają się najbardziej.

Zastosowane cienkie włókno jest prawie nienasiąkliwe, dzięki czemu odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi skóry i nie rysuje, a tym samym nie podrażnia skóry.

Srebro zawarte bezpośrednio w polimerze włóknistym aktywnie ogranicza rozwój bakterii, zapewniając tym samym trwałą i długotrwałą ochronę. Substancje aktywne, czyli jony srebra zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne i nie powodują alergii. Nie musisz myć naszych produktów po każdym użyciu i tym samym aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

Funkční šátky

CERTIFIKACE

 

Nasze wyroby medyczne nanomaska, nanochusta spełniają normę EN 14683+AC zgodnie z wymogami nadzwyczajnego środka Ministerstwa Zdrowia z dnia 22.02.2021 r. wraz z aktualizacją do 1.11.2021 r. i innymi o obowiązku noszenia maski oddechowej lub podobnej urządzenie ochrony dróg oddechowych w dniu 25.02.2021 r.

Zalecamy dodanie nanofiltrów, aby osiągnąć 99,9% filtracji.
Maski i chusty to produkty wykonane z materiałów i nanocząsteczek, antybakteryjne, antywirusowe, dwuwarstwowe. Dodając nanofiltr tworzysz trzecią warstwę, a maska/chusta zapewnia ochronę przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem.

Nasze maski nie są wykonane z tkaniny ani w domu. Produkujemy ze sprawdzonych materiałów zgodnie z normami obowiązującymi dla ochronnych wyrobów medycznych.

Wszystkie certyfikaty, w tym cytowane normy, można znaleźć w linkach w opisie produktu lub w artykule: Certyfikacja

 
CERTYFIKACJA - filtr NANO.MED.CLEAN

CERTYFIKACJA - filtr NANO.MED.CLEAN

Účinnost filtru Nano Med Clean proti virům potvrdila certifikátem (VFE – Viral Filtration Efficiency) respektovaná laboratoř Nelson Labs v USA. Jedná se o tenkou textilii obsahující nanovlákennou strukturu. Uživatelé si jej mohou vložit do látkové roušky, a chránit se tak celý den. Je lehký a vysoce prodyšný, takže usnadňuje dýchání. Ve srovnání s jinými materiály dosahuje prodyšnosti dvě stě litrů vzduchu na metr čtvereční za sekundu.

Recenzja portalu PlnaPenezenka - chusta wielofunkcyjna NANO AGTIVE - unisex - ocena: ★★★★★

Recenzja portalu PlnaPenezenka - chusta wielofunkcyjna NANO AGTIVE - unisex - ocena: ★★★★★

Wielofunkcyjny szal NANO AGTIVE 3F 99,9% - unisex

  • Rozmiar unisex: M
  • Materiał: AGTYW -> 50% poliester,> 40% polipropylen Ag+, <10% elastan
  • Kolor: czarny/biały/szary/niebieski/niebieski/lazurowy/zielony/khaki/czerwony/pomarańczowy/żółty
  • Z kieszenią i 3 wymiennymi filtrami
  • Zawiera nanocząsteczki srebra
  • Ocena: ★★★★★
 
Související produkty

NANO.MED.CLEAN filtr 99,9%

E-mail, na który otrzymasz odpowiedź
Podaj telefon kontaktowy
Twój wniosek, co najmniej 3 znaków
Śledzenie produktu
PLN
Ostatnio odwiedzone
NANOSHOP AGTIVE
Příkop 843/4
60200 Brno
Česká Republika
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk