NANO.MED.CLEAN Filtr 99,9% - Opakowanie: 3 szt

NANO filtry.MED.CLEAN 99,9% - ochrona przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem.... więcej
Wspólna cena: 11.92 PLN (-0%)
9.85 PLN bez VAT
Na stanie > 5 szt.
11.92 PLN
szt.
Wybierz pakiet ze zniżką
Rabaty ilościowe
Opis i parametry

NANO.MED.CLEAN Filtr 99,9%

NANO filtr.MED.NanofiberCLEAN, który wychwytuje ponad 99,9% wirusów i bakterii, w tym koronawirusy i COVID-19

Jednorazowego użytku NANO MED.Filtr CLEAN o skuteczności filtracji 99,9% wirusów i bakterii stanowi istotną pomoc w walce z koronawirusem wywołującym chorobę COVID-19. Jest bardzo przewiewna, łatwo przez nią oddychać. Jest jednorazowy i łatwo go wymienić. Nie zawiera substancji toksycznych.

Filtr posiada ważne raporty z badań przeprowadzonych przez Nelson Labs. Posiada certyfikat CE jako akcesorium wyrobu medycznego. Filtr jest opatentowanym czeskim produktem produkowanym w UE.

Poprzez połączenie filtra NANO.MED.CLEAN i drapak z kieszonką tworzą idealną ochronę siebie i otoczenia.

Filtr można włożyć do kieszeni obłożenia. Zalecany czas stosowania to maksymalnie 12 godzin.

Przed użyciem filtra należy umyć ręce. Wkładamy do niej maskarię z kieszonką. Filtr jest jednorazowego użytku. Po użyciu należy wyjąć filtr i natychmiast wyrzucić go do odpadów zmieszanych. Istnieje ryzyko zanieczyszczenia przy wielokrotnym użyciu.

Czyszczenie może zdewaluować filtr.Wielokrotne stosowanie nie jest bezpieczne.

 

NANO.MED.CLEAN filtr

NANO filtrace

Standard
CSN EN 14683 + AC, testowane przez ISO 10993-5, certyfikat CE
Pochodzenie
CZ / UE
Maski szaliki filtry

Maski szaliki filtry

Obłożenie AGTIVE® NANO o doskonałych właściwościach użytkowych, wielokrotnego użytku, antybakteryjne, antywirusowe, zmywalne, dezynfekowane, dwuwarstwowe z kieszenią na filtr i klipsem do mocowania na nosie.
AGTIVE® SPORT NANO Headmuff (nie nausznik) z regulowanym dopasowaniem, wielokrotnego użytku, z możliwością prania, z kieszenią na filtr, o szerokim zastosowaniu i wspaniałych właściwościach. Ochrona przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem, która trzyma się mocno.

Anatomicznie zaprojektowane i dopasowane drapaki funkcyjne w rozmiarach dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Fason jest maksymalnie dopasowany do kształtu twarzy.Dzianina z delikatnego polipropylenu lub poliestru zawierającego nanocząstki srebra. Odprowadza pot, zapewniając komfort podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także wygodną podróż i czystość przez długi czas. Jest łatwo oddychająca i można ją nosić przez cały dzień. Składniki aktywne, czyli jony srebra/cynku, zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.Obłożenie posiada certyfikat CE - wyrób medyczny.

NANO roušky

n

ANO AGTIVE® wielorazowa, nadająca się do prania, dwuwarstwowa, wielofunkcyjna chusta rurkowa z kieszenią na filtr i AGTIVE® SPORT o szerokim zakresie zastosowań i doskonałych funkcjach, wielokrotnego użytku, nadająca się do prania, regulowane dopasowanie, z kieszenią na filtr. Ochrona przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem, która trzyma się mocno.

Nanosoczewki będą towarzyszyć i chronić Cię we wszystkich aktywnościach, sporcie, pracy, wypoczynku, a także w podróży, gdzie ich właściwości są najbardziej widoczne.

Zastosowane delikatne włókno jest prawie nieabsorbujące, dzięki czemu odprowadza Twój pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi na skórze, nie drapie i nie podrażnia skóry.

Srebro, zawarte bezpośrednio w polimerze nanowłókien, aktywnie ogranicza namnażanie się bakterii, a tym samym zapewnia stałą i długotrwałą ochronę. Substancje aktywne, czyli jony srebra, zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne i nie powodują alergii. Nie musisz myć naszych produktów po każdym użyciu, a tym samym aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

Funkční šátky

CERTIFIKACE

Nasze produkty medyczne nanopancerz, nanochusta spełniają normę EN 14683+AC zgodnie z wymogami środka nadzwyczajnego Ministerstwa Zdrowia z 22.2.2021 r. wraz z aktualizacją na dzień 1.11.2021 i inne o obowiązku przewozu od 25.2.2021 w określonych obszarach, respirator lub podobny sprzęt ochrony dróg oddechowych.
Zalecamy uzupełnienie produktu o nanofiltry w celu osiągnięcia 99,9% filtracji.
Zasłony i szaliki to produkty wykonane z materiałów i nanocząsteczek, antybakteryjne, antywirusowe, dwuwarstwowe.
Dodatek nanofiltra tworzy trzecią warstwę, a draperia/chusta zapewnia ochronę przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem.
Nasze zasłony nie są materiałowe ani domowe. Wykonujemy ze sprawdzonych materiałów zgodnie z normami obowiązującymi w ochronnym sprzęcie medycznym.
Wszystkie certyfikaty wraz z cytowanymi normami można znaleźć w linkach w opisie produktu lub w artykule Certyfikacja
CERTYFIKAT - filtr NANO.MED.CZYSTA

CERTYFIKAT - filtr NANO.MED.CZYSTA

FILTER CERTIFICATE

skuteczność filtra Nano Med Clean przeciwko wirusom została potwierdzona certyfikatem (VFE - Viral Filtration Efficiency) przez szanowane laboratorium Nelson Labs w USA. Jest to cienka tkanina zawierająca strukturę nanowłóknistą. Użytkownicy mogą umieścić go w obłożeniu z tkaniny, aby chronić się przez cały dzień. Jest lekka i wysoce oddychająca, co ułatwia oddychanie. W porównaniu z innymi materiałami osiąga oddychalność na poziomie dwustu litrów powietrza na metr kwadratowy w ciągu sekundy.

 

Recenzja FullWallet - NANO wielofunkcyjny szalik AGTIVE - unisex - ocena: ★★★★★

Recenzja FullWallet - NANO wielofunkcyjny szalik AGTIVE - unisex - ocena: ★★★★★

NANO szalik wielofunkcyjny AGTIVE 3F 99,9% - unisex

  • Unisex rozmiar: M
  • Materiał: AGTIVE - >50% poliester, >40% polipropylen Ag+, <10% elastan
  • Kolor: czarny / biały / szary / niebieski / sky blue / zielony / khaki / czerwony / pomarańczowy / żółty
  • Z kieszenią i 3 wymiennymi filtrami
  • Zawiera nanocząsteczki srebra
  • Ocena: ★★★★★
Související produkty

NANO.MED.CLEAN Filtr 99,9%

E-mail, na który otrzymasz odpowiedź
Podaj telefon kontaktowy
Twój wniosek, co najmniej 3 znaków
Śledzenie produktu
Wprowadź warunki i adres e-mail, na który ma zostać wysłana wiadomość po spełnieniu tych warunków
PLN
Ostatnio odwiedzone
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna