NANO szalik wielofunkcyjny (z kieszenią filtracyjną) .S .czarny

Wielofunkcyjny szalik (chusta na szyję) NANO AGTIVE® o szerokim zastosowaniu i doskonałych właściwościach antybakteryjnych, wielokrotnego użytku, wytrzymała, z kieszenią filtracyjną. Możesz wielokrotnie myć i dezynfekować, nie tracąc swoich właściwości. Ochrona przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem.... więcej
Wspólna cena: 75.83 PLN (-25%)
46.96 PLN bez VAT
Na stanie > 5 szt.
56.82 PLN
szt.
Wybierz pakiet ze zniżką
Rabaty ilościowe
Opis i parametry

NANO szalik wielofunkcyjny (z kieszenią filtracyjną)

Wielofunkcyjny szalik (chusta na szyję) NANO AGTIVE® o szerokim zastosowaniu i doskonałych właściwościach antybakteryjnych, wielokrotnego użytku, wytrzymała, z kieszenią filtracyjną. Możesz wielokrotnie myć i dezynfekować, nie tracąc swoich właściwości. Ochrona przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem.

Materiał nanoagent jest podstawą anatomicznie zaprojektowanych i ściśle dopasowanych obłożeń funkcjonalnych dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Krój jest maksymalnie dopasowany do kształtów twarzy. Produkujemy w kilku rozmiarach (S, M, L) z dzianin wykonanych z drobnego polipropylenu lub poliestru zawierającego nanocząsteczki srebra. Odprowadza pot, gwarantuje wygodę w sporcie, pracy i wypoczynku, ale także komfort podróżowania i czystość przez długi czas. Substancje aktywne tj. jony srebra/cynku zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Nanocząsteczki - jony srebra/cynku zawarte bezpośrednio we włóknach dzianiny polipropylenowej/poliestrowej zapewniają trwałą ochronę przed wirusami i bakteriami.

  

TABELA ROZMIARÓW
S dzieci
M młodzież i kobiety
L mężczyźni

 

Zastosowany materiał: nanoagent

SPORT - 140g/m2 - 60% poliester + 40% polipropylen lub PRO+COOL - 150 + 100g/m2 - 100% polipropylen

Zawiera nanoAg - nanocząsteczki srebra lub nanoZn - nanocząsteczki cynku, a tym samym trwałą i nierozerwalną ochronę przed bakteriami i późniejszym zapachem.


Używać:

Nadaje się do: noszenia na co dzień, aktywności sportowej i towarzyskiej, podróży i wszystkich innych aktywności wykonywanych przez cały rok jako doskonała ochrona jamy ustnej i nosa.

Materiał
100~180g/m2 - >50% polyester, >40% polypropylen Ag+, <10% elastan
Standard
ČSN EN 14683 + AC, testováno ČSN ISO 10993-5, certifikace CE
Opakowania
1

Maski szaliki filtry

Maska NANO AGTIVE® o doskonałych właściwościach użytkowych, wielokrotnego użytku, antybakteryjna, antywirusowa, zmywalna, dezynfekowalna, dwuwarstwowa z kieszenią filtracyjną i klipsem do mocowania nosa.
Maska NANO AGTIVE® SPORT na głowę (nie za uszami) z możliwością regulacji mocowania, wielokrotnego użytku, zmywalna, z kieszenią na filtr, o szerokim zastosowaniu i świetnych funkcjach. Mocna ochrona przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem.

Anatomicznie zaprojektowane i dopasowane funkcjonalne maski w rozmiarze dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Krój jest maksymalnie dopasowany do kształtów twarzy. Z cienkiej dzianiny polipropylenowej lub poliestrowej zawierającej nanocząsteczki srebra. Odprowadza pot, gwarantuje komfort w sporcie, pracy i wypoczynku, ale także komfort podróżowania i czystość przez długi czas. Łatwo oddycha i można go używać przez cały dzień. Substancje aktywne tj. jony srebra/cynku zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii. Welon posiada certyfikat CE - wyrób medyczny.

NANO roušky
 

Wielofunkcyjna chusta tuba NANO AGTIVE® wielokrotnego użytku, nadająca się do prania, dwuwarstwowa z kieszenią na filtr i
AGTIVE® SPORT o szerokim zakresie zastosowań i świetnych funkcjach, wielokrotnego użytku, zmywalny, regulowany, z kieszenią na filtr. Mocna ochrona przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem.

Będzie Ci towarzyszyć i chronić we wszystkich aktywnościach sportowych, pracy, wypoczynku, a także w podróży, gdzie jej właściwości wyróżniają się najbardziej.

Zastosowane cienkie włókno jest prawie nienasiąkliwe, dzięki czemu odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi skóry i nie rysuje, a tym samym nie podrażnia skóry.

Srebro zawarte bezpośrednio w polimerze włóknistym aktywnie ogranicza rozwój bakterii, zapewniając tym samym trwałą i długotrwałą ochronę. Substancje aktywne, czyli jony srebra zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne i nie powodują alergii. Nie musisz myć naszych produktów po każdym użyciu i tym samym aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

Funkční šátky

CERTIFIKACE

 

Nasze wyroby medyczne nanomaska, nanochusta spełniają normę EN 14683+AC zgodnie z wymogami nadzwyczajnego środka Ministerstwa Zdrowia z dnia 22.02.2021 r. wraz z aktualizacją do 1.11.2021 r. i innymi o obowiązku noszenia maski oddechowej lub podobnej urządzenie ochrony dróg oddechowych w dniu 25.02.2021 r.

Zalecamy dodanie nanofiltrów, aby osiągnąć 99,9% filtracji.
Maski i chusty to produkty wykonane z materiałów i nanocząsteczek, antybakteryjne, antywirusowe, dwuwarstwowe. Dodając nanofiltr tworzysz trzecią warstwę, a maska/chusta zapewnia ochronę przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem.

Nasze maski nie są wykonane z tkaniny ani w domu. Produkujemy ze sprawdzonych materiałów zgodnie z normami obowiązującymi dla ochronnych wyrobów medycznych.

Wszystkie certyfikaty, w tym cytowane normy, można znaleźć w linkach w opisie produktu lub w artykule: Certyfikacja

 
Na motocyklu w każdą pogodę

Na motocyklu w każdą pogodę

Funkcjonalne akcesoria, które mogą się przydać.

bielizna jednoczęściowa maska ​​motocyklowa czapka pod hełmem szalik pas biodrowy bielizna skarpety
Na narty

Na narty

Doskonała bielizna funkcjonalna chroni Twoje ciało przed potem, zimnem, przegrzaniem, bakteriami i zmęczeniem.

Najważniejsza jest pierwsza warstwa. Czyli zaraz po kolorze kurtki narciarskiej ;-)


Dzięki misternej strukturze dzianiny oraz domieszkom innych rodzajów włókien elastanu i wełny merynosowej stworzyliśmy podstawową linię odzieży funkcjonalnej do uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bielizna funkcjonalna AGTIVE zapewnia uczucie ciepła w chłodne dni i chłodu w ciepłym otoczeniu.

AGTIVE to anatomicznie zaprojektowana i dopasowana funkcjonalna bielizna dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
Funkcjonalny ze względu na swoje wyjątkowe właściwości.

Krój jest maksymalnie dopasowany do kształtów ciała, dobrze trzyma kształt i sylwetkę. Wykonany jest z dzianin wykonanych z delikatnych np. polipropylenowych, niechłonnych włókien zawierających nanocząstki srebra/cynku (Ag+/Zn+). Materiał jest dziany w specjalny sposób, a jego warstwy odprowadzają wilgoć. Odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi skóry, wspomaga parowanie, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także komfortową podróż i poczucie czystości na długi czas. Substancje aktywne tj. jony srebra/cynku zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii. Nanocząsteczki - jony srebra/cynku zawarte bezpośrednio we włóknach dzianiny zapewniają trwałą ochronę przed bakteriami, aktywnie ograniczają namnażanie się bakterii a tym samym zapewniają stałą i długotrwałą ochronę przed przykrym zapachem.

Bielizna funkcjonalna dla wszystkich, którzy lubią sport i aktywność fizyczną lub podróże. Nadaje się również do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, wycieczek lub spacerów.

Odzież funkcjonalna AGTIVE jest wykonana z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zabrudzenia. Właściwości użytego materiału są trwałe. Zastosowanie płaskich szwów i ogólnie wysokiej jakości obróbka prania zapewnia długą żywotność i wartość użytkową. Nie musisz myć produktów AGTIVE po każdym użyciu, dzięki czemu aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

 

CERTYFIKACJA - maska i szalik - AGTIVE®

CERTYFIKACJA - maska i szalik - AGTIVE®

Maska NANO AGTIVE® i produkty pochodne

spełnia wszystkie wymagania zgodnie z normą ČSN EN 14683 + AC, produkty zostały przebadane zgodnie z normą ČSN ISO 10993-5, a użyte materiały, nanotkaniny i nanofiltr są nieszkodliwe bakteriologicznie i cytotoksycznie oraz zgodnie z naszymi zaleceniami są bezpieczne dla użytkowników

Recenzja portalu PlnaPenezenka - chusta wielofunkcyjna NANO AGTIVE - unisex - ocena: ★★★★★

Recenzja portalu PlnaPenezenka - chusta wielofunkcyjna NANO AGTIVE - unisex - ocena: ★★★★★

Wielofunkcyjny szal NANO AGTIVE 3F 99,9% - unisex

  • Rozmiar unisex: M
  • Materiał: AGTYW -> 50% poliester,> 40% polipropylen Ag+, <10% elastan
  • Kolor: czarny/biały/szary/niebieski/niebieski/lazurowy/zielony/khaki/czerwony/pomarańczowy/żółty
  • Z kieszenią i 3 wymiennymi filtrami
  • Zawiera nanocząsteczki srebra
  • Ocena: ★★★★★
 
Související produkty

NANO szalik wielofunkcyjny (z kieszenią filtracyjną)

E-mail, na który otrzymasz odpowiedź
Podaj telefon kontaktowy
Twój wniosek, co najmniej 3 znaków
Śledzenie produktu
PLN
Ostatnio odwiedzone
NANOSHOP AGTIVE
Příkop 843/4
60200 Brno
Česká Republika
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk