NANO maska (2-warstwowa z kieszonką i klipsem) .S .czarny

Obłożenie AGTIVE® NANO o doskonałych właściwościach antybakteryjnych i antywirusowych, wielokrotnego użytku, trwałe, dwuwarstwowe z kieszenią na filtr. Można wielokrotnie myć i dezynfekować nano-ears bez utraty ich właściwości. Dołączony klips mocujący ułatwiający dodanie do obłożenia.... więcej
Wspólna cena: 20.97 PLN (-12%)
15.25 PLN bez VAT
Na stanie > 5 szt.
18.45 PLN
szt.
Wybierz pakiet ze zniżką
Rabaty ilościowe
Opis i parametry

NANO maska (2-warstwowy z kieszenią i klipsem)

Obłożenie AGTIVE® NANO o doskonałych właściwościach antybakteryjnych i antywirusowych, wielokrotnego użytku, trwałe, dwuwarstwowe z kieszenią na filtr. Można wielokrotnie myć i dezynfekować nano-ears bez utraty ich właściwości. Dołączony klips mocujący ułatwiający dodanie do obłożenia.

Obłożenie posiada certyfikat CE - wyrób medyczny.

Wzór z gumkami za uszami. Można regulować długość.

Materiał NanoAgent jest podstawą anatomicznie zaprojektowanych i dopasowanych funkcjonalnych obłożeń dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Fason jest maksymalnie dopasowany do kształtu twarzy.Produkujemy w kilku rozmiarach (S, M, L) z dzianin z delikatnego polipropylenu lub poliestru zawierających nanocząsteczki srebra. Odprowadza pot, zapewniając komfort podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także wygodną podróż i czystość przez długi czas. Składniki aktywne, czyli jony srebra/cynku, zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Nanocząsteczki - jony srebra/cynku zawarte bezpośrednio we włóknach dzianiny polipropylenowo-poliestrowej zapewniają trwałą ochronę przed wirusami i bakteriami.

 

TABELA ROZMIARÓW przybliżony rozmiar (materiał jest elastyczny)
S dzieci szerokość 2x9=18cm, wysokość 12cm
M młodzież i kobiety szerokość 2x10=20cm, wysokość 13cm
L mężczyźni szerokość 2x11=22cm, wysokość 15cm
mADE IN CZ - Ręcznie wykonane w Republice Czeskiej

Użyty materiał NanoAgent

SPORT - 140g/m2 - 60% poliester + 40% polipropylen lub PRO+COOL - 150+100g/m2 - 100% polipropylen

Zawiera nanoAg - nanocząsteczki srebra lub nanoZn - nanocząsteczki cynku, a więc trwałą i nieodwracalną ochronę przed bakteriami i późniejszym nieprzyjemnym zapachem. 


Użycie:

Nadaje się do: casual wear, działalności społecznej, podróży i wszystkich innych działań w ciągu roku jako doskonałą ochronę ust i nosa.

 

Materiał
100~180g/m2 - >50% poliester, >40% polipropylen Ag+, <10% elastan
Standard
CSN EN 14683 + AC, testowane przez ISO 10993-5, certyfikat CE
Substance
silver phosphate glass, CAS: 308069-39-8
Opakowanie
1
Pochodzenie
Wyprodukowano w Republice Czeskiej
Maski szaliki filtry

Maski szaliki filtry

Obłożenie AGTIVE® NANO o doskonałych właściwościach użytkowych, wielokrotnego użytku, antybakteryjne, antywirusowe, zmywalne, dezynfekowane, dwuwarstwowe z kieszenią na filtr i klipsem do mocowania na nosie.
AGTIVE® SPORT NANO Headmuff (nie nausznik) z regulowanym dopasowaniem, wielokrotnego użytku, z możliwością prania, z kieszenią na filtr, o szerokim zastosowaniu i wspaniałych właściwościach. Ochrona przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem, która trzyma się mocno.

Anatomicznie zaprojektowane i dopasowane drapaki funkcyjne w rozmiarach dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Fason jest maksymalnie dopasowany do kształtu twarzy.Dzianina z delikatnego polipropylenu lub poliestru zawierającego nanocząstki srebra. Odprowadza pot, zapewniając komfort podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także wygodną podróż i czystość przez długi czas. Jest łatwo oddychająca i można ją nosić przez cały dzień. Składniki aktywne, czyli jony srebra/cynku, zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.Obłożenie posiada certyfikat CE - wyrób medyczny.

NANO roušky

n

ANO AGTIVE® wielorazowa, nadająca się do prania, dwuwarstwowa, wielofunkcyjna chusta rurkowa z kieszenią na filtr i AGTIVE® SPORT o szerokim zakresie zastosowań i doskonałych funkcjach, wielokrotnego użytku, nadająca się do prania, regulowane dopasowanie, z kieszenią na filtr. Ochrona przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem, która trzyma się mocno.

Nanosoczewki będą towarzyszyć i chronić Cię we wszystkich aktywnościach, sporcie, pracy, wypoczynku, a także w podróży, gdzie ich właściwości są najbardziej widoczne.

Zastosowane delikatne włókno jest prawie nieabsorbujące, dzięki czemu odprowadza Twój pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi na skórze, nie drapie i nie podrażnia skóry.

Srebro, zawarte bezpośrednio w polimerze nanowłókien, aktywnie ogranicza namnażanie się bakterii, a tym samym zapewnia stałą i długotrwałą ochronę. Substancje aktywne, czyli jony srebra, zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne i nie powodują alergii. Nie musisz myć naszych produktów po każdym użyciu, a tym samym aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

Funkční šátky

CERTIFIKACE

Nasze produkty medyczne nanopancerz, nanochusta spełniają normę EN 14683+AC zgodnie z wymogami środka nadzwyczajnego Ministerstwa Zdrowia z 22.2.2021 r. wraz z aktualizacją na dzień 1.11.2021 i inne o obowiązku przewozu od 25.2.2021 w określonych obszarach, respirator lub podobny sprzęt ochrony dróg oddechowych.
Zalecamy uzupełnienie produktu o nanofiltry w celu osiągnięcia 99,9% filtracji.
Zasłony i szaliki to produkty wykonane z materiałów i nanocząsteczek, antybakteryjne, antywirusowe, dwuwarstwowe.
Dodatek nanofiltra tworzy trzecią warstwę, a draperia/chusta zapewnia ochronę przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem.
Nasze zasłony nie są materiałowe ani domowe. Wykonujemy ze sprawdzonych materiałów zgodnie z normami obowiązującymi w ochronnym sprzęcie medycznym.
Wszystkie certyfikaty wraz z cytowanymi normami można znaleźć w linkach w opisie produktu lub w artykule Certyfikacja
CERTYFIKACJA - maski i szaliki - AGTIVE®

CERTYFIKACJA - maski i szaliki - AGTIVE®

AGTIVE® NANO Drape i typy produktów pochodnych

spełnia wszystkie wymagania wg EN 14683 + AC, produkty zostały przebadane wg ISO 10993-5, a zastosowane materiały, nanosiatki i nanofiltry są wolne od bakteriologii i cytotoksyczności i zgodnie z naszymi zaleceniami są bezpieczne dla użytkowników

Recenzja FullWallet - NANO wielofunkcyjny szalik AGTIVE - unisex - ocena: ★★★★★

Recenzja FullWallet - NANO wielofunkcyjny szalik AGTIVE - unisex - ocena: ★★★★★

NANO szalik wielofunkcyjny AGTIVE 3F 99,9% - unisex

  • Unisex rozmiar: M
  • Materiał: AGTIVE - >50% poliester, >40% polipropylen Ag+, <10% elastan
  • Kolor: czarny / biały / szary / niebieski / sky blue / zielony / khaki / czerwony / pomarańczowy / żółty
  • Z kieszenią i 3 wymiennymi filtrami
  • Zawiera nanocząsteczki srebra
  • Ocena: ★★★★★

NANO maska (2-warstwowy z kieszenią i klipsem)

E-mail, na który otrzymasz odpowiedź
Podaj telefon kontaktowy
Twój wniosek, co najmniej 3 znaków
Śledzenie produktu
Wprowadź warunki i adres e-mail, na który ma zostać wysłana wiadomość po spełnieniu tych warunków
PLN
Ostatnio odwiedzone
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk