NANO maska SPORT .S .czarny

Obłożenie AGTIVE® SPORT NANO o szerokim zastosowaniu i świetnych właściwościach, wielokrotnego użytku, trwałe, z regulacją dopasowania, z kieszenią na filtr.Można wielokrotnie myć i dezynfekować nano-ears bez utraty ich właściwości.Ochrona przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem, która trzyma się mocno. Obłożenie posiada certyfikat CE. (2-warstwowy, anatomiczny, z kieszenią i sznurkiem do ściągania)... więcej
Wspólna cena: 34.39 PLN (-0%)
28.42 PLN bez VAT
Na stanie > 5 szt.
34.39 PLN
szt.
Wybierz pakiet ze zniżką
Rabaty ilościowe
Opis i parametry

NANO maska SPORT

Obłożenie AGTIVE® SPORT NANO o szerokim zastosowaniu i świetnych właściwościach, wielokrotnego użytku, trwałe, z regulacją dopasowania, z kieszenią na filtr.Można wielokrotnie myć i dezynfekować nano-ears bez utraty ich właściwości.Ochrona przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem, która trzyma się mocno. Obłożenie posiada certyfikat CE. (2-warstwowy, anatomiczny, z kieszenią i sznurkiem do ściągania)

Lekko oddychające, 2-warstwowe, o anatomicznym kroju, z kieszenią na nano filtr i sznurkiem do regulacji dopasowania.

Materiał NanoAgent jest podstawą anatomicznie zaprojektowanych i dopasowanych funkcjonalnych obłożeń dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Fason jest maksymalnie dopasowany do kształtu twarzy.Produkujemy w kilku rozmiarach (S, M, L) z dzianin z delikatnego polipropylenu lub poliestru zawierających nanocząsteczki srebra. Odprowadza pot, zapewniając komfort podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także wygodną podróż i czystość przez długi czas. Składniki aktywne, czyli jony srebra/cynku, zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Nanocząsteczki - jony srebra/cynku zawarte bezpośrednio we włóknach dzianiny polipropylenowo-poliestrowej zapewniają trwałą ochronę przed wirusami i bakteriami.

TABELA ROZMIARÓW
S dzieci
M młodzież i kobiety
L mężczyźni
mADE IN CZ - Ręcznie wykonane w Republice Czeskiej

Użyty materiał NanoAgent

SPORT - 140g/m2 - 60% poliester + 40% polipropylen lub PRO+COOL - 150+100g/m2 - 100% polipropylen

Zawiera nanoAg - nanocząsteczki srebra lub nanoZn - nanocząsteczki cynku, a więc trwałą i nieodwracalną ochronę przed bakteriami i późniejszym nieprzyjemnym zapachem. 


Użycie:

Nadaje się do: casual wear, sportu i działalności społecznej, podróży i wszystkich innych działań przez cały rok jako doskonałą ochronę ust i nosa.

Materiał
100~180g/m2 - >50% poliester, >40% polipropylen Ag+, <10% elastan
Standard
CSN EN 14683 + AC, testowane przez ISO 10993-5, certyfikat CE
Substance
silver phosphate glass, CAS: 308069-39-8
Opakowanie
1
Pochodzenie
Wyprodukowano w Republice Czeskiej
Maski szaliki filtry

Maski szaliki filtry

Obłożenie AGTIVE® NANO o doskonałych właściwościach użytkowych, wielokrotnego użytku, antybakteryjne, antywirusowe, zmywalne, dezynfekowane, dwuwarstwowe z kieszenią na filtr i klipsem do mocowania na nosie.
AGTIVE® SPORT NANO Headmuff (nie nausznik) z regulowanym dopasowaniem, wielokrotnego użytku, z możliwością prania, z kieszenią na filtr, o szerokim zastosowaniu i wspaniałych właściwościach. Ochrona przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem, która trzyma się mocno.

Anatomicznie zaprojektowane i dopasowane drapaki funkcyjne w rozmiarach dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Fason jest maksymalnie dopasowany do kształtu twarzy.Dzianina z delikatnego polipropylenu lub poliestru zawierającego nanocząstki srebra. Odprowadza pot, zapewniając komfort podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także wygodną podróż i czystość przez długi czas. Jest łatwo oddychająca i można ją nosić przez cały dzień. Składniki aktywne, czyli jony srebra/cynku, zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.Obłożenie posiada certyfikat CE - wyrób medyczny.

NANO roušky

n

ANO AGTIVE® wielorazowa, nadająca się do prania, dwuwarstwowa, wielofunkcyjna chusta rurkowa z kieszenią na filtr i AGTIVE® SPORT o szerokim zakresie zastosowań i doskonałych funkcjach, wielokrotnego użytku, nadająca się do prania, regulowane dopasowanie, z kieszenią na filtr. Ochrona przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem, która trzyma się mocno.

Nanosoczewki będą towarzyszyć i chronić Cię we wszystkich aktywnościach, sporcie, pracy, wypoczynku, a także w podróży, gdzie ich właściwości są najbardziej widoczne.

Zastosowane delikatne włókno jest prawie nieabsorbujące, dzięki czemu odprowadza Twój pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi na skórze, nie drapie i nie podrażnia skóry.

Srebro, zawarte bezpośrednio w polimerze nanowłókien, aktywnie ogranicza namnażanie się bakterii, a tym samym zapewnia stałą i długotrwałą ochronę. Substancje aktywne, czyli jony srebra, zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne i nie powodują alergii. Nie musisz myć naszych produktów po każdym użyciu, a tym samym aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

Funkční šátky

CERTIFIKACE

Nasze produkty medyczne nanopancerz, nanochusta spełniają normę EN 14683+AC zgodnie z wymogami środka nadzwyczajnego Ministerstwa Zdrowia z 22.2.2021 r. wraz z aktualizacją na dzień 1.11.2021 i inne o obowiązku przewozu od 25.2.2021 w określonych obszarach, respirator lub podobny sprzęt ochrony dróg oddechowych.
Zalecamy uzupełnienie produktu o nanofiltry w celu osiągnięcia 99,9% filtracji.
Zasłony i szaliki to produkty wykonane z materiałów i nanocząsteczek, antybakteryjne, antywirusowe, dwuwarstwowe.
Dodatek nanofiltra tworzy trzecią warstwę, a draperia/chusta zapewnia ochronę przed wirusami, bakteriami, alergenami i smogiem.
Nasze zasłony nie są materiałowe ani domowe. Wykonujemy ze sprawdzonych materiałów zgodnie z normami obowiązującymi w ochronnym sprzęcie medycznym.
Wszystkie certyfikaty wraz z cytowanymi normami można znaleźć w linkach w opisie produktu lub w artykule Certyfikacja
SPORT

SPORT

agtive® SPORT - sportowy i kolorowy

Bielizna sportowa, która potrafi bardzo szybko reagować na zwiększone obciążenia. Wykonana jest ze zintegrowanej dzianiny, która łączy w sobie najlepsze właściwości dwóch funkcjonalnych materiałów - polipropylenu i poliestru.  

Polipropylen w obróbce bakteriostatycznej niezawodnie transportuje wilgoć do zewnętrznej warstwy poliestru, która we współpracy ze specyficzną strukturą dzianiny, zwiększającą powierzchnię czołową, bardzo szybko odparowuje tę wilgoć do otaczającej przestrzeni. Polipropylen utrzymuje skórę suchą nawet podczas większej aktywności fizycznej, jest bardzo wygodny, nie uczula i jest odporny na działanie pleśni i bakterii. 

Linia bielizny SPORT jest dla wszystkich z Was, którzy przyzwyczaili się do jakości i właściwości bielizny agtive® i chcą cieszyć się swoją aktywnością w ulubionym kolorze. Szczególnie nadaje się do uprawiania sportów na świeżym powietrzu lub zwiększonej aktywności fizycznej w umiarkowanych temperaturach, na przykład wiosną i jesienią. 

Skuteczne substancje bakteriostatyczne zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii. 

Nie musisz myć naszych produktów po każdym użyciu, a tym samym aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

Zastosowanie płaskich szwów i ogólna wysoka jakość wykonania nadaje pościeli wysoką trwałość i walory użytkowe. Nie trzeba myć po każdym użyciu - oszczędza więc Twój czas i portfel. 

 

Zastosowany materiał

Wykonane z materiału nanoagent SPORT (140g/m2 - 60% poliester, 40% polipropylen Ag+ z nanocząsteczkami srebra), a więc trwała i niewchłanialna ochrona przed bakteriami i późniejszym nieprzyjemnym zapachem. Dzięki niemu na długo zachowasz uczucie czystości.

SPORT

CERTYFIKACJA - maski i szaliki - AGTIVE®

CERTYFIKACJA - maski i szaliki - AGTIVE®

AGTIVE® NANO Drape i typy produktów pochodnych

spełnia wszystkie wymagania wg EN 14683 + AC, produkty zostały przebadane wg ISO 10993-5, a zastosowane materiały, nanosiatki i nanofiltry są wolne od bakteriologii i cytotoksyczności i zgodnie z naszymi zaleceniami są bezpieczne dla użytkowników

Recenzja FullWallet - NANO wielofunkcyjny szalik AGTIVE - unisex - ocena: ★★★★★

Recenzja FullWallet - NANO wielofunkcyjny szalik AGTIVE - unisex - ocena: ★★★★★

NANO szalik wielofunkcyjny AGTIVE 3F 99,9% - unisex

  • Unisex rozmiar: M
  • Materiał: AGTIVE - >50% poliester, >40% polipropylen Ag+, <10% elastan
  • Kolor: czarny / biały / szary / niebieski / sky blue / zielony / khaki / czerwony / pomarańczowy / żółty
  • Z kieszenią i 3 wymiennymi filtrami
  • Zawiera nanocząsteczki srebra
  • Ocena: ★★★★★

NANO maska SPORT

E-mail, na który otrzymasz odpowiedź
Podaj telefon kontaktowy
Twój wniosek, co najmniej 3 znaków
Śledzenie produktu
Wprowadź warunki i adres e-mail, na który ma zostać wysłana wiadomość po spełnieniu tych warunków
PLN
Ostatnio odwiedzone
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk