TERMO NANO kalesony długie .męskie .XS .czarny

Długa bielizna AGTIVE® TERMO zapewni Ci ciepło nawet w bardzo zimne dni, nawet jeśli nie wykonujesz żadnej aktywności fizycznej. # funkcjonalne | antybakteryjne | merino | szybkoschnące | non-iron | odporne na plamy #... więcej
Wspólna cena: 251.43 PLN (-33%)
138.48 PLN bez VAT
Na stanie > 5 szt.
167.56 PLN
szt.
Wybierz pakiet ze zniżką
Rabaty ilościowe
Opis i parametry

TERMO NANO kalesony długie .męskie

Funkcjonalna bielizna długa NANO AGTIVE® TERMO zapewni Ci ciepło nawet w bardzo zimne dni, nawet jeśli nie wykonujesz żadnej aktywności fizycznej. # funkcjonalne | antybakteryjne | merino | szybkoschnące | non-iron | odporne na plamy #

Ubierz się ciepło. zastosowany materiał łączy w sobie dwa bardzo ważne wymagania dotyczące utrzymania ciepła naszego ciała w bardzo niskich temperaturach - dolna warstwa wykonana z włókna polipropylenowego natychmiast odprowadza pot od skóry, a górna warstwa z delikatnej przędzy z wełny merynosów zapewnia niezbędny komfort termiczny. szczególnie wełna merynosów ma doskonałą zdolność do izolowania wytwarzanego ciepła. Znajduje wykorzystanie, gdy chcesz zachować ciepło, mimo że nie wykonujesz dużej aktywności fizycznej.

Funkcjonalna bielizna do uprawiania sportu, aktywności fizycznej w chłodne dni lub podróży motocyklowych, gdy temperatury ulegają większym wahaniom, na przykład wiosną i jesienią. Nadaje się również do wszystkich lekkich aktywności na świeżym powietrzu, wędrówek lub spacerów po lesie, polowań i wędkowania.

Delikatne włókno polipropylenowe zastosowane na spodzie dzianiny jest niechłonne, dzięki czemu odprowadza Twój pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodząc przy skórze i pomagając zapewnić komfort termiczny Twojemu ciału. Składniki aktywne, czyli jony srebra, zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii. Srebro aktywnie ogranicza rozwój bakterii, dzięki czemu zapewnia trwałą i długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem.

Druga warstwa, wykonana z delikatnej wełny merynosów, służy jako izolacja termiczna. Bielizna ta jest więc odpowiednim wyborem na bardzo zimną i mroźną pogodę.

Nasze produkty nie wymagają mycia po każdym użyciu, dzięki czemu aktywnie przyczyniają się do ochrony środowiska. :)

mADE IN CZ - Ręcznie wykonane w Republice Czeskiej


Konserwacja:

 • Dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych na etykietach poszczególnych produktów i traktować je zgodnie z przedstawionymi symbolami.
 • Stosować kąpiel myjącą w temperaturze max. 40°C (104°F), wyższe temperatury mogą uszkodzić odzież. Nasze materiały są antybakteryjne i plamoodporne, wyższa temperatura nie jest konieczna.Jeśli odzież jest zabrudzona kurzem, nie należy odkładać jej prania na później, ponieważ kurz uszkadza strukturę włókien.
 • Zaleca się pranie odzieży odwróconej na drugą stronę, jej estetyka zostanie zachowana na dłużej.Pierz je oddzielnie od innych ubrań, ich faktura może zostać uszkodzona przez zamki błyskawiczne i metalowe części na innych ubraniach.
 • Użyj zwykłych detergentów, płynne detergenty bez zmiękczacza tkanin działają najlepiej.Nie należy pozostawiać prania namoczonego w detergencie przez dłuższy czas.Nie należy używać płynu do zmiękczania tkanin. Płyn do zmiękczania tkanin tworzy film na poszczególnych włóknach, utrudniając działanie antybakteryjne i zatykając system kapilarny do odprowadzania potu.
 • Suszyć ubrania wiszące luźno; szybko schną ze względu na ich nieabsorbowanie; nie używać suszarki ani innych elementów grzejnych.
 • Materiały, z których wykonana jest nasza odzież nie marszczą się, więc prasowanie nie jest konieczne.

 


Numeracja i rozmiary - męskie

Numeracja (CZ)

38/40

42/44

46/48

50/52

54/56

58/60

62/64

64/66

66/68

Mark

XS

S

M

L

XL

XXL

3XL

4XL

5XL

Wysokość ciała (cm)

160-165

165-170

170-175

175-180

180-185

185-190

190-195

190-195

190-195

Obwód klatki piersiowej (cm)

75-82

83-90

91-98

99-106

107-114

115-122

123-130

131-138

139-146

Obwód talii (cm)

65-72

73-80

81-88

89-96

97-104

105-112

113-120

121-128

129-136

Obwód siedziska (cm)

77-84

85-92

93-100

101-108

109-116

117-124

125-132

133-139

140-146

Płeć
man
Seria
TERMO - na zimne dni
Materiał
TERMO - 180g/m2 - 80% polipropylen Ag+, 20% wełna merynosów
Standard
Certyfikat Oekotex Standard 100, test antybakteryjny AATCC TM 100:2012, antywirusowy ISO 18184:2019
Pochodzenie
Wyprodukowano w Republice Czeskiej
Substance
silver phosphate glass, CAS: 308069-39-8
Funkcjonalna odzież sportowa

Funkcjonalna odzież sportowa

Dopasowana wielofunkcyjna bielizna agtive® przeznaczona jest dla osób, które chcą zachować suchość ciała przez długi czas, potrzebują szybko odprowadzić pot od skóry, a jednocześnie zachować komfort termiczny. Nadaje się nie tylko do uprawiania sportu, ale także do pracy, wypoczynku i podróży. anatomicznie zaprojektowana bielizna agtive® wykorzystuje unikalną technologię. Wykonana jest z polipropylenu lub poliestru zawierającego nanocząsteczki srebra, które lepiej niż naturalne materiały tekstylne odprowadzają pot z ciała.

Główne zalety

 • Aktywnie zabija odporne bakterie, aby zapobiec nieprzyjemnemu zapachowi i nadmiernemu poceniu się
 • Para wodna jest doskonale odprowadzana od skóry dzięki przemyślanej obróbce - gładka warstwa spodnia bielizny funkcyjnej w pełni przylega do skóry, prążkowana strona wierzchnia bielizny funkcyjnej tworzy efekt kominowy
 • Utrzymuje się bez zapachu przez kilka dni, więc nie trzeba go prać po każdym użyciu - to także oszczędność kosztów ekonomicznych i środowiskowych
 • Nie wymaga prasowania, jest odporny na zużycie mechaniczne, smary, oleje i kwasy
 • Zapewnia lepszy komfort termiczny - skóra pozostaje sucha i daje uczucie ciepła w zimne dni, podczas gdy ciało chłodzi się w ciepłe dni
 • Dzięki dodaniu innych rodzajów włókien, takich jak elastan i wełna Merino, oferujemy funkcjonalną odzież na wszystkie pory roku

Aby zapewnić optymalne działanie, zalecamy: zawsze utrzymywać układ warstw w zimnej pogodzie:

1.warstwa - antybakteryjna bielizna funkcyjna

 • odprowadza pot od skóry, reguluje temperaturę, eliminuje rozwój bakterii i późniejszy zapach

2.warstwa - odzież termoizolacyjna niechłonna

 • transportuje parę wodną z dala od ciała, utrzymuje ją na ciele, chroni przed zimnem

3.warstwa - odzież wodoodporna paroprzepuszczalna

 • przepuszcza parę wodną z warstwy izolacji cieplnej, chroni przed wiatrem i zewnętrzną wilgocią lub deszczem
Na motocyklu w chłodne dni

Na motocyklu w chłodne dni

Ubierz się ciepło... linia produktów TERMO łączy w sobie dwa bardzo ważne wymagania dotyczące utrzymania ciepłoty naszego ciała w bardzo niskich temperaturach - dolna warstwa z włókna polipropylenowego błyskawicznie odprowadza pot od skóry, a górna warstwa z delikatnej przędzy z wełny merynosów zapewnia niezbędny komfort termiczny. Szczególnie wełna merynosów ma doskonałą zdolność do izolowania wytwarzanego ciepła. Zastosowanie dla Woolera znajdziesz wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie ciepła, nawet jeśli nie podejmujesz dużej aktywności fizycznej.

TERMO
1. warstwa TERMO motokukla długa koszula długie kalesony skarpety

Ciepło, które generujesz, powinno pozostać blisko ciała, zwłaszcza w chłodne dni. Delikatnie wyczesany rewers mateiału TOP zapewni Ci ciepło. Dzięki połączeniu wytrzymałego poliamidu i elastycznych włókien elastanu, seria TOP jest wygodna w noszeniu. Materiał jest oddychający, odprowadza pot i wilgoć na powierzchnię oraz zapewnia komfort termiczny. Nawet przy wyższej mocy organizm nie przegrzewa się. Gęsta struktura dzianiny i gładka powierzchnia nie zaczepia o ostre części odzieży, jest odporna na rzepy i nie pleśnieje. Wysokiej jakości materiał uzupełniają płaskie szwy i szczegółowe wykonanie z cennym haftem. Jest to sprawdzona i odpowiednia druga warstwa, przeznaczona do kombinacji z antybakteryjną odzieżą funkcjonalną.

TOP  
2. warstwa TOP pas biodrowy bluza kamizelka spodnie

Na nartach

Na nartach

Doskonała bielizna funkcyjna chroni ciało przed potem, zimnem, przegrzaniem, bakteriami i zmęczeniem.

Pierwsza warstwa jest najważniejsza. Zaraz po kolorze kurtki narciarskiej ;-)


Dzięki wyrafinowanej strukturze dzianiny i dodaniu innych rodzajów włókien elastanu i wełny Merino, stworzyliśmy podstawowy asortyment funkcjonalnej odzieży do uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bielizna funkcyjna AGTIVE tworzy uczucie ciepła w zimne dni i uczucie chłodu w ciepłe dni. 

AGTIVE to anatomicznie zaprojektowana i dopasowana bielizna funkcyjna dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
Funkcjonalny ze względu na swoje wyjątkowe właściwości.

Fason jest maksymalnie dopasowany do kształtu ciała, dobrze trzyma formę i sylwetkę. Wykonany jest z dzianin z delikatnych, np. polipropylenowych, niewchłanialnych włókien zawierających nanocząstki srebra/cynku(Ag+/Zn+). Materiał jest dziany w specjalny sposób, a jego warstwy transportują wilgoć.Odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi na skórze, wspomaga parowanie, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także wygodne podróżowanie i poczucie czystości przez długi czas. Składniki aktywne, czyli jony srebra/cynku, zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.Nanocząsteczki - jony srebra/cynku zawarte bezpośrednio we włóknach dzianiny zapewniają trwałą ochronę przed bakteriami, aktywnie ograniczają ich namnażanie, a tym samym zapewniają stałą i długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem.

Funkcjonalna bielizna dla wszystkich z Was, którzy lubią sport i aktywność fizyczną lub podróże. Nadaje się również do wszelkich aktywności fizycznych na świeżym powietrzu, wycieczek czy spacerów.

Odzież funkcyjna AGTIVE wykonana jest z wygodnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zabrudzenia. Właściwości użytego materiału są trwałe. Zastosowanie płaskich szwów i ogólna wysoka jakość wykonania nadaje pościeli wysoką trwałość i walory użytkowe. Produkty AGTIVE nie wymagają mycia po każdym użyciu, a Ty aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

Do polowań i połowów

Do polowań i połowów

Doskonała odzież funkcjonalna chroni ciało przed potem, zimnem, przegrzaniem, bakteriami i zmęczeniem.

Nie tylko w stylowym kolorze khaki produkujemy bieliznę, koszulki, bluzy, kamizelki i akcesoria.


Dzięki wyrafinowanej strukturze dzianiny i dodaniu innych rodzajów włókien elastanu i wełny Merino, stworzyliśmy podstawowy asortyment funkcjonalnej odzieży do uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bielizna funkcyjna AGTIVE tworzy uczucie ciepła w zimne dni i uczucie chłodu w ciepłe dni. 

AGTIVE to anatomicznie zaprojektowana i dopasowana bielizna funkcyjna dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
Funkcjonalny ze względu na swoje wyjątkowe właściwości.

Fason jest maksymalnie dopasowany do kształtu ciała, dobrze trzyma formę i sylwetkę. Wykonany jest z dzianin z delikatnych, np. polipropylenowych, niewchłanialnych włókien zawierających nanocząstki srebra/cynku(Ag+/Zn+). Materiał jest dziany w specjalny sposób, a jego warstwy transportują wilgoć.Odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi na skórze, wspomaga parowanie, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także wygodne podróżowanie i poczucie czystości przez długi czas. Składniki aktywne, czyli jony srebra/cynku, zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.Nanocząsteczki - jony srebra/cynku zawarte bezpośrednio we włóknach dzianiny zapewniają trwałą ochronę przed bakteriami, aktywnie ograniczają ich namnażanie, a tym samym zapewniają stałą i długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem.

Funkcjonalna bielizna dla wszystkich z Was, którzy lubią sport i aktywność fizyczną lub podróże. Nadaje się również do wszelkich aktywności fizycznych na świeżym powietrzu, wycieczek czy spacerów.

Odzież funkcyjna AGTIVE wykonana jest z wygodnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zabrudzenia. Właściwości użytego materiału są trwałe. Zastosowanie płaskich szwów i ogólna wysoka jakość wykonania nadaje pościeli wysoką trwałość i walory użytkowe. Produkty AGTIVE nie wymagają mycia po każdym użyciu, a Ty aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

TERMO

TERMO

agtive® TERMO - funkcjonalna odzież do okazjonalnej aktywności w bardzo zimnym środowisku

Ta linia produktów łączy w sobie dwa bardzo ważne wymagania dotyczące utrzymania ciepłoty naszego ciała w bardzo niskich temperaturach - dolna warstwa wykonana z włókna polipropylenowego błyskawicznie odprowadza pot od skóry, a górna warstwa z delikatnej przędzy z wełny merynosów zapewnia niezbędny komfort termiczny. Szczególnie wełna merynosów ma doskonałą zdolność do izolowania wytwarzanego ciepła. Znajdziesz zastosowanie dla TERMO wszędzie tam, gdzie musisz zachować ciepło, nawet jeśli przeplatasz dużą aktywność fizyczną z okresami odpoczynku.

Bielizna o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych dzięki połączeniu polipropylenu i ciepłej wełny merynosów. Najlepiej stosować ją w bardzo niskich temperaturach, aby utrzymać stały komfort termiczny podczas okazjonalnej aktywności. Wyróżniająca się anatomiczna konstrukcja i nieuciskające płaskie szwy zwiększają komfort użytkownika.

Przeznaczenie: jazda na nartach, podróże motocyklowe, prace w zimnych magazynach i halach, polowanie i wędkarstwo, sporty zimowe i trekking, zimowe wędrówki i wszystkie inne aktywności na świeżym powietrzu w zimie i bardzo niskich temperaturach.

Użyty materiał:

Wykonany z nanogatunku TERMO 180g/m2 (80% polipropylen Ag+, 20% wełna Merino)

TERMO

Męskie kalesony

Męskie kalesony

Męskie kalesony

Funkcjonalne kalesony antybakteryjne dla mężczyzn

Rozciągliwa i lekka bielizna funkcyjna dla wszystkich aktywnych mężczyzn.Delikatną bakteriostatyczną mikrofibrę poliestrową uzupełnia elastyczna Lycra. Dzięki swojej elastyczności i dopracowanemu krojowi ściśle przylega do skóry, odprowadza pot i utrzymuje ciało w optymalnym komforcie termicznym. Anatomiczny krój lekko modeluje sylwetkę przy zachowaniu oddychalności dzianiny.Przeznaczony jest do noszenia pod wszystkimi rodzajami odzieży funkcjonalnej. Będzie Ci towarzyszył we wszystkich Twoich działaniach w sporcie, pracy, wypoczynku, a także w podróżach, gdzie jego cechy są najbardziej widoczne.

Wygodny i lekki materiał dla najdelikatniejszych części ciała. Jest odporny na zużycie mechaniczne, nanocząsteczki aktywnie niszczą bakterie i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Suma jego cech sprawia, że jest to doskonały wybór na każdy dzień... Po użyciu produkt nie wymaga natychmiastowego prania, co docenisz najbardziej podczas wyjazdów służbowych lub wypoczynkowych.

zimna pogoda

zimna pogoda

Przeznaczenie: jazda na nartach, snowboard, jazda na motocyklu, praca w zimnych magazynach i halach, wypoczynek i podróż, polowanie i wędkarstwo, sporty zimowe i trekking, zimowe wędrówki i wszystkie inne zajęcia na świeżym powietrzu jesienią, zimą i w niskich temperaturach

Zalecamy noszenie tego produktu jako pierwszej warstwy pod nieabsorbującymi warstwami termoizolacyjnymi w chłodniejsze dni (10 / -10°C) przy niskiej aktywności fizycznej lub w zimne dni (-10 / -20°C) przy zwiększonym wysiłku fizycznym.

1

Szczegóły techniczne:

Aktywnie zabija również odporne bakterie, dzięki czemu zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Wykonana jest z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zaplamienie. Materiał jest 9 razy mocniejszy od bawełny, dzięki czemu jest odporny na zużycie mechaniczne. Zastosowanie płaskich szwów i ogólna wysoka jakość wykonania nadaje pościeli wysoką trwałość i walory użytkowe. Nie trzeba myć po każdym użyciu - oszczędza więc Twój czas i portfel.

 • aktywnie zabija nawet oporne bakterie
 • zapobiega powstawaniu zapachów
 • ściśle dopasowany anatomiczny krój
 • nieuciskające szwy płaskie
 • wygodny i lekki materiał
 • odprowadza pot i nie marznie
 • szybkoschnący i odporny na zabrudzenia
 • odporny na zużycie mechaniczne
 • 9 razy mocniejszy od bawełny
 • wysoka trwałość i wartość użytkowa
 • nie trzeba myć po każdym użyciu
Související produkty

TERMO NANO kalesony długie .męskie

E-mail, na który otrzymasz odpowiedź
Podaj telefon kontaktowy
Twój wniosek, co najmniej 3 znaków
Śledzenie produktu
Wprowadź warunki i adres e-mail, na który ma zostać wysłana wiadomość po spełnieniu tych warunków
PLN
Ostatnio odwiedzone
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk