Spin the wheels for Fenix

Bestsellery

3. - 17. wrzesień 2022 r

Spin the Wheels for Fenix

Charytatywny wirtualny wyścig rowerowy dla ParaCENTRE Fenix

Przechytrzyć siebie i kręć z nami kółka dla dobrej sprawy!

Wybierz swoją kategorię, opłatę startową lub zamów inne przedmioty do zbierania funduszy, aby wesprzeć ParaCENTRUM Fenix w całości i przebiec jak najwięcej kilometrów z 3. od września do 17. wrzesień 2022 r. Wpływy z opłaty startowej zostaną przeznaczone na rehabilitację naszych podopiecznych po urazie rdzenia kręgowego. Regularna rehabilitacja jest jedną z najważniejszych czynności i stanowi integralną część życia każdego wózkowicza.

Możesz jeździć na rowerze, hulajnodze, handbike'u, wózku z dodatkowymi kołami, jeździć sam, w zespole lub z rodziną, zawsze i wszędzie! Zmierz swoje wyniki za pomocą swojej ulubionej aplikacji lub za pomocą aplikacji EPP Pomáhej pohybem od Fundacji ČEZ. Następnie wprowadź go do systemu pomiaru czasu IronTime za pomocą linku, który otrzymasz na 3 dni przed wyścigiem. Podziel się swoimi wynikami, w tym zdjęciami, na swoich portalach społecznościowych pod hashtagiem #roztockola lub #roztockolaprofenix.

Patronem wyścigu kolarskiego jest Jaroslav Kulhavý, ważny czeski medalista i kolarski mistrz olimpijski, który w 2012 roku w Londynie wygrał wyścig kolarstwa górskiego.

 

Oficjalny początek

Wyścig rowerowy rozpocznie się na 3. 2022 września o godz. 10:00. z tej okazji odbędzie się symboliczny start na ścieżce rowerowej przy centrum handlowym Olympia Brno, gdzie zapraszamy wszystkich handbikerów, rowerzystów i innych miłośników sportu. Przejazd rowerowy będzie trwał od 9:30 do 11:30. zarezerwowane tylko dla uczestników wyścigu. Na parkingu za OC Olimpii będą dostępni pracownicy, którzy pomogą Ci przesiąść się z pojazdu, na handbike'a itp.) oraz udogodnienia bez barier w postaci toalety. 

 

Dla zwycięzców wszystkich kategorii przygotowaliśmy Sportowe antybakteryjne koszulki funkcyjne. Rozmiar, kolor i wzór zostanie wybrany przez zwycięzców.

Pokaż więcej
O sortowaniu
Filtracja
zgodnie z parametrami
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Filtruj produkty
CenaStanProducentTylko w magazynieVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk