SPORT T-shirt z krótkim rękawem - damska .XS .czarny

T-shirt z krótkim rękawem sportowy NANO AGTIVE® SPORT o wyjątkowych właściwościach, odpowiedni do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. # funkcjonalny | antybakteryjny | szybkoschnący | nie prasować | odporny na zabrudzenia #... więcej
Wspólna cena: 173.32 PLN (-33%)
95.44 PLN bez VAT
Na stanie > 5 szt.
115.48 PLN
szt.
Wybierz pakiet ze zniżką
Rabaty ilościowe
Opis i parametry

SPORT T-shirt z krótkim rękawem - damska

T-shirt z krótkim rękawem sportowy NANO AGTIVE® SPORT o wyjątkowych właściwościach, odpowiedni do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. # funkcjonalny | antybakteryjny | szybkoschnący | nie prasować | odporny na zabrudzenia #

Koszulka sportowa, które bardzo szybko reagują na zwiększone obciążenie pracą. Wykonany ze zintegrowanej dzianiny, która łączy najlepsze właściwości dwóch funkcjonalnych materiałów - polipropylenu i poliestru.

Polipropylen w obróbce bakteriostatycznej niezawodnie transportuje wilgoć do zewnętrznej warstwy poliestru, a przy współpracy ze specyficzną strukturą dzianiny, która zwiększa powierzchnię twarzy, wilgoć ta bardzo szybko odparowuje do otaczającej przestrzeni. Polipropylen zachowuje suchość na skórze nawet przy większej aktywności fizycznej i jest bardzo przyjemny, antyalergiczny i odporny na grzyby i bakterie.

Elegancki szalik do uprawiania sportu i aktywności fizycznej w chłodne dni lub w podróży, gdy zmieniają się temperatury, np. wiosną i jesienią. Nadaje się również do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, wycieczek lub spacerów.

Zastosowane delikatne włókno polipropylenowe jest nienasiąkliwe, co odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi skóry i zapewnia komfort termiczny dla Twojego ciała. Aktywne składniki nanoAg, czyli nanocząsteczki srebra zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Srebro aktywnie ogranicza rozwój bakterii, dzięki czemu zapewnia stałą i długotrwałą ochronę przed bakteriami, wirusami i zapachami.

Posługiwać się:

Nadaje się do: narciarstwa, snowboardu, sportów motorowych, pracy, wypoczynku i podróży, sportów zimowych, trekkingu, sportów wodnych, turystyki pieszej i wszystkich innych aktywności na świeżym powietrzu.

Gender
D - Damskie
Linia
SPORT - pro sportovní a jiné aktivity
Materiał
SPORT - 140g/m2 - 60% polyester, 40% polypropylen Ag+
Standard
Oekotex Standard 100 certifikace, test AATCC TM 100: 2012 antibacterial, ISO 18184: 2019 antiviral
Pochodzenie
Ręcznie robione w Czechach
Koszulki damskie

Koszulki damskie

T-shirty damskie z krótkim rękawem, T-shirty z długim rękawem, koszulki polo

Funkcjonalne t-shirty antybakteryjne dla pań

Koszulki agtive® nadają się szczególnie do uprawiania sportów na świeżym powietrzu lub zwiększonej aktywności fizycznej, a także do wygodnego podróżowania i wymagającej pracy oraz innych obciążeń.

Skuteczne substancje bakteriostatyczne zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Zastosowanie płaskich szwów i ogólnie wysoka jakość wykonania zapewnia praniu długą żywotność i wartość użytkową. Nie trzeba prać po każdym użyciu - oszczędza czas i portfel.

Kolarstwo i jogging

Kolarstwo i jogging

Doskonała funkcjonalna odzież ochroni Twoje ciało przed potem, zimnem, przegrzaniem, bakteriami i zmęczeniem.


Dzięki misternej strukturze dzianiny oraz domieszkom innych rodzajów włókien elastanu i wełny merynosowej stworzyliśmy podstawową linię odzieży funkcjonalnej do uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bielizna funkcjonalna AGTIVE zapewnia uczucie ciepła w chłodne dni i chłodu w ciepłym otoczeniu.

AGTIVE to anatomicznie zaprojektowana i dopasowana funkcjonalna bielizna dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
Funkcjonalny ze względu na swoje wyjątkowe właściwości.

Krój jest maksymalnie dopasowany do kształtów ciała, dobrze trzyma kształt i sylwetkę. Wykonany jest z dzianin wykonanych z delikatnych np. polipropylenowych, niechłonnych włókien zawierających nanocząstki srebra/cynku (Ag+/Zn+). Materiał jest dziany w specjalny sposób, a jego warstwy odprowadzają wilgoć. Odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi skóry, wspomaga parowanie, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także komfortową podróż i poczucie czystości na długi czas. Substancje aktywne tj. jony srebra/cynku zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii. Nanocząsteczki - jony srebra/cynku zawarte bezpośrednio we włóknach dzianiny zapewniają trwałą ochronę przed bakteriami, aktywnie ograniczają namnażanie się bakterii a tym samym zapewniają stałą i długotrwałą ochronę przed przykrym zapachem.

Bielizna funkcjonalna dla wszystkich, którzy lubią sport i aktywność fizyczną lub podróże. Nadaje się również do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, wycieczek lub spacerów.

Odzież funkcjonalna AGTIVE jest wykonana z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zabrudzenia. Właściwości użytego materiału są trwałe. Zastosowanie płaskich szwów i ogólnie wysokiej jakości obróbka prania zapewnia długą żywotność i wartość użytkową. Nie musisz myć produktów AGTIVE po każdym użyciu, dzięki czemu aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

 

SPORT

SPORT

agtive® SPORT - sportowy i kolorowy

Bielizna sportowa, która bardzo szybko reaguje na zwiększone obciążenia. Wykonany jest ze zintegrowanej dzianiny, która łączy najlepsze właściwości dwóch funkcjonalnych materiałów - polipropylenu i poliestru.

Polipropylen w obróbce bakteriostatycznej niezawodnie transportuje wilgoć do zewnętrznej warstwy poliestru, a przy współpracy ze specyficzną strukturą dzianiny, która zwiększa powierzchnię twarzy, wilgoć ta bardzo szybko odparowuje do otaczającej przestrzeni. Polipropylen zachowuje suchość na skórze nawet przy większej aktywności fizycznej i jest bardzo przyjemny, antyalergiczny i odporny na grzyby i bakterie.

Linia bielizny SPORT przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy są przyzwyczajeni do jakości i funkcjonalności bielizny agtive® i chcą cieszyć się aktywnością w ulubionym kolorze. Nadaje się szczególnie do uprawiania sportów na świeżym powietrzu lub zwiększonej aktywności fizycznej w średnich temperaturach, takich jak wiosna i jesień.

Skuteczne substancje bakteriostatyczne zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Nie musisz myć naszych produktów po każdym użyciu i tym samym aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

Zastosowanie płaskich szwów i ogólnie wysokiej jakości obróbka prania zapewnia długą żywotność i wartość użytkową. Nie trzeba prać po każdym użyciu - oszczędza czas i portfel.

 

Zastosowany materiał

Wykonany z materiału nanoagent SPORT (140g/m2 - 60% poliester, 40% polipropylen Ag+ z nanocząsteczkami srebra) a tym samym trwała i niezaprzeczalna ochrona przed bakteriami i późniejszym zapachem. Zapewni Ci poczucie czystości na długi czas.

SPORT

Roztocz koła dla Fenixa

Roztocz koła dla Fenixa

3 - 17 września 2022

Roztocz koła dla Fenixa

Charytatywny wirtualny wyścig kolarski dla ParaCENTRUM Fenix

 

Pokonaj się i zakręć z nami kołami w słusznej sprawie!

Wybierz swoją kategorię, wysokość wpisowego lub zamów inne przedmioty charytatywne, aby w całości wesprzeć ParaCENTRUM Fenix ​​i przejechać jak najwięcej kilometrów, od 3 września do 17 września 2022 r. Wpływy z wpisowego zostaną przeznaczone na rehabilitację naszych klientów po urazach rdzenia kręgowego. Regularna rehabilitacja jest jedną z najważniejszych czynności i jest integralną częścią życia każdego użytkownika wózka inwalidzkiego.

Możesz jeździć na rowerze, hulajnodze, handbike, wózku inwalidzkim z dodatkowymi kołami, jeździć samotnie, w zespole lub z rodziną, zawsze i wszędzie! Zmierz swoją wydajność za pomocą ulubionej aplikacji lub korzystając z aplikacji EPP Pomáhej pohybem z Fundacji CEZ. Następnie wprowadź go do systemu pomiaru czasu IronTime, korzystając z linku, który otrzymasz 3 dni przed wyścigiem. Udostępniaj swoje wyniki, w tym zdjęcia, w sieciach społecznościowych pod hashtagiem #roztockola lub #roztockolaprofenix.

Patronem wyścigu kolarskiego jest wybitny czeski medalista i kolarski zwycięzca olimpijski Jaroslav Kulhavý, który w 2012 roku wygrał rower górski w Londynie.

 

Oficjalny start

Wyścig kolarski rozpocznie się 3 września 2022 roku o godzinie 10:00. Z tej okazji symboliczny start na ścieżce rowerowej odbędzie się w centrum handlowym Olympia Brno, do którego zapraszamy wszystkich handbike'ów, rowerzystów i innych pasjonatów sportu. Ścieżka rowerowa będzie zarezerwowana dla uczestników tylko od 9:30 do 11:30. Na parkingu za OC Olympia będzie personel, który będzie do Państwa dyspozycji (pomoc przy transferze z pojazdu, na handbike itp.) oraz udogodnienia dla niepełnosprawnych z toaletą.

 

Dla zwycięzców wszystkich kategorii przygotowaliśmy sportowe koszulki funkcjonalne antybakteryjne. Zwycięzcy wybiorą rozmiar, kolor i wzór.

 

 

SPORT T-shirt z krótkim rękawem - damska

E-mail, na który otrzymasz odpowiedź
Podaj telefon kontaktowy
Twój wniosek, co najmniej 3 znaków
Śledzenie produktu
PLN
Ostatnio odwiedzone
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk