skarpety nanosox SPORT CYCLON .35-36 .czarny

Funkcjonalne skarpety antybakteryjne nanosox AGTIVE SPORT CYKLON dzięki unikalnej mieszance włókien przeznaczone są do uprawiania sportu, podróży lub pracy w zimnej i ciepłej pogodzie.... więcej
Wspólna cena: 55.68 PLN (-10%)
41.45 PLN bez VAT
Na stanie > 5 szt.
50.15 PLN
szt.
Wybierz pakiet ze zniżką
Rabaty ilościowe
Opis i parametry

skarpety nanosox SPORT CYCLON .czarny+kolor

Anatomicznie ukształtowane antybakteryjne skarpety nanosox® AGTIVE SPORT CYKLON są specjalnie zaprojektowane do butów rowerowych i biegowych. Cechuje je wysoka absorpcja wilgoci, oddychalność, elastyczność i komfortowe uczucie na stopach. Są cienkie i stabilnie siedzą na stopie. Nanocząsteczki srebra, które znajdują się w całej skarpecie, mają szerokie spektrum działania antybakteryjnego i przeciwgrzybicznego.

Wzmocnione palce i pięta zapewniają długą żywotność skarpet. Nanosox® Cyclone można nosić przez kilka dni bez prania, jego miękkość i zdolność do usuwania zapachu stóp utrzymuje się przez długi czas nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Zastosowana mieszanka delikatnych włókien wełnianych i włókien technicznych bardzo dobrze transportuje pot od skóry, nie tworzy mokrego środowiska w bucie, nie marznie na skórze i zapewnia stopom komfort termiczny. Skarpety Nanosox® Cyclone posiadają :

 • anatomicznie dopasowana strona pinky (LEWA/PRAWA)
 • wzmocniona pięta i palce
 • pasek kompresyjny przez kostkę
 • płaski szew łańcuchowy przy palcach
 • konstrukcja z siatki w kroku dla maksymalnej wentylacji
 • obszycie jednolite/niepłaskie
 • lEWA/PRAWA oraz oznaczenia rozmiaru na spodzie skarpety

Składniki aktywne, czyli jony srebra, są niewchłanialne, ponieważ znajdują się w całej objętości włókna nośnego, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Srebro aktywnie ogranicza rozwój bakterii, dzięki czemu zapewnia trwałą i długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem. Nie musisz myć naszych produktów po każdym użyciu, a tym samym aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

mADE IN CZ - Ręcznie wykonane w Republice Czeskiej


 

Użyty materiał:

39% wełna merynosów, 21% poliamid z jonami srebra (PAD), 30% polipropylen (POP), 10% elastan

 

Dane techniczne:

NanoSox® COMFORT CYKLON to wysokiej jakości skarpety sportowe przeznaczone do dużych obciążeń. Nanocząstki srebra, zawarte w całej objętości włókna nośnego, mają szerokie spektrum działania przeciwbakteryjnego i przeciwgrzybicznego. Wzmocnione palce i pięta zapewniają długą żywotność skarpet.

Skarpety NanoSox® w ekstremalnych przypadkach mogą być noszone przez kilka dni bez prania i zachowują swoją miękkość oraz zdolność do eliminacji zapachu stóp przez długi czas nawet w najbardziej wymagających warunkach.

 

Skarpety NanoSox® COMFORT CYKLON są rewolucyjne, ponieważ:

 • zawierają nanocząsteczki - jony srebra
 • połączenie wełny, polipropylenu, elastanu i poliamidu = większa wytrzymałość
 • zapewniają trwałą ochronę antybakteryjną - wciąż skuteczną
 • anatomiczna dzianina, wzmocniona pięta i palce, opaska kompresyjna
 • para składa się z prawej i lewej stopy, jak w przypadku butów
 • oznaczenie rozmiaru na spodzie skarpety ułatwia dopasowanie po praniu


Zastosowanie:
Przeznaczenie: do butów rowerowych, biegowych lub lekkich trekkingowych.

  


 

Użycie:

Przeznaczenie: zamknięte buty trekkingowe, sportowe lub narciarskie, do motosportu, trekkingu, podróży i wszystkich aktywności na świeżym powietrzu oraz przebywania na zewnątrz w niskich temperaturach

Anatomicznie ukształtowane skarpety antybakteryjne dla wszystkich, którzy lubią sport i aktywność w zimnych warunkach lub podróżują, gdy zmieniają się temperatury.

  


Konserwacja:

 • Dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych na etykietach poszczególnych produktów i traktować je zgodnie z przedstawionymi symbolami.
 • Stosować kąpiel myjącą w temperaturze max. 40°C (104°F), wyższe temperatury mogą uszkodzić odzież. Nasze materiały są antybakteryjne i plamoodporne, wyższa temperatura nie jest konieczna.Jeśli odzież jest zabrudzona kurzem, nie należy odkładać jej prania na później, ponieważ kurz uszkadza strukturę włókien.
 • Zaleca się pranie odzieży odwróconej na drugą stronę, jej estetyka zostanie zachowana na dłużej.Pierz je oddzielnie od innych ubrań, ich faktura może zostać uszkodzona przez zamki błyskawiczne i metalowe części na innych ubraniach.
 • Użyj zwykłych detergentów, płynne detergenty bez zmiękczacza tkanin działają najlepiej.Nie należy pozostawiać prania namoczonego w detergencie przez dłuższy czas.Nie należy używać płynu do zmiękczania tkanin. Płyn do zmiękczania tkanin tworzy film na poszczególnych włóknach, utrudniając działanie antybakteryjne i zatykając system kapilarny do odprowadzania potu.
 • Suszyć ubrania wiszące luźno; szybko schną ze względu na ich nieabsorbowanie; nie używać suszarki ani innych elementów grzejnych.
 • Materiały, z których wykonana jest nasza odzież nie marszczą się, więc prasowanie nie jest konieczne.

 


Numeracja i wielkość - skarpety

Dzieci

Damskie

Męski

CSN (EN) długość wewnętrzna [mm]

CSN (PL) długość zewnętrzna [cm]

UK English [cal]

EU Francuski [stitch]

✔︎

 

 

205

21,5

1

33

✔︎

✔︎

215

22,5

2

34

✔︎

✔︎

220

23

3

35

✔︎

✔︎

225

23,5

3,5

36

✔︎

✔︎

230

 24

 4

37 

 

✔︎ ✔︎

240

25

5

38

 

✔︎ ✔︎

250

26

6

39

 

✔︎ ✔︎

255

26,5

6,5

40

 

✔︎ ✔︎

260

27

7

41

 

✔︎ ✔︎

270

28

8

42

 

✔︎

280

29

9

43

 

✔︎

285

29,5

9,5

44

 

✔︎

290

30

10

45

 

✔︎

295

30,5

11

46

 

✔︎

300

31

12

47

 

✔︎

310

32

13

48

 

Płeć
not applicable
Materiał
NSXAG - 45% wełna merynosów, 15% poliamid Ag+, 30% polipropylen, 10% elastan
Substance
silver phosphate glass, CAS: 308069-39-8
Kolor 2
czarny
Seria
SPORT - dla sportu i innych działań
Pochodzenie
Wyprodukowano w Republice Czeskiej
Funkcjonalne skarpety nanosox

Funkcjonalne skarpety nanosox

Skarpetki antybakteryjne Nanosox®

Produkujemy również funkcjonalne skarpety antybakteryjne pod własną marką nanosox®. Dzięki swoim unikalnym właściwościom te anatomicznie ukształtowane skarpety i podkolanówki nadają się do wymagających czynności zawodowych, ale także do swobodnego noszenia podczas uprawiania sportu, podróży czy wędrówek. Zawierając nanocząsteczki srebra, działają antybakteryjnie i przeciwgrzybicznie - tłumią więc działanie bakterii, nie podrażniają, nie powodują reakcji alergicznych i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu stóp.

Główne zalety

 • Zapewniają przyjemne uczucie i komfort, wspomagają prawidłowe ukrwienie stóp i utrzymują ich ciepło
 • Trwały antybakteryjny - chroni stopy przed dyskomfortem, reakcjami alergicznymi, grzybicami, chorobami grzybiczymi i nie tylko
 • Szybko odprowadzają pot i wilgoć, są oddychające, miękkie i elastyczne
 • Eliminują powstawanie nieprzyjemnych zapachów - można je nosić przez kilka dni bez prania
 • Wzmocniona pięta i palce zapewniają trwałość skarpetek
 • Anatomicznie ukształtowany, z elementami ochronnymi i strefami wentylacyjnymi
 • Atrakcyjny projekt czeskiego projektanta obuwia
 • Zawierają jony srebra dla właściwości antybakteryjnych, wełnę merynosów dla miękkości, poliamid dla wysokiej wytrzymałości oraz elastan dla elastyczności i przyczepności. 

nanosox

 

agtive material

Na motorze

Na motorze

Doskonała bielizna funkcyjna chroni ciało przed potem, zimnem, przegrzaniem, bakteriami i zmęczeniem.

Nawet w zawodach najwyższej rangi. Wielokrotnie testowane przez Enduro Team Coufal na kilku międzynarodowych mistrzostwach enduro, offroad i cross country.


"Bielizna funkcjonalna Nanobodix Agtive to absolutna rewelacja. Nadaje się do uprawiania sportu, na zewnątrz i do noszenia na co dzień. Nie uciska, jest odporny na zabrudzenia i bakterie. Nawet tydzień bez mycia."

mówi Jaroslav Coufal, zawodnik wyścigów enduro


Dzięki wyrafinowanej strukturze dzianiny i dodaniu innych rodzajów elastanu oraz włókien wełny Merino, stworzyliśmy podstawowy asortyment funkcjonalnej odzieży na wszystkie pory roku. Bielizna funkcyjna AGTIVE tworzy uczucie ciepła w zimne dni i uczucie chłodu w ciepłe dni. 

AGTIVE to anatomicznie zaprojektowana i dopasowana bielizna funkcyjna dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
Funkcjonalny ze względu na swoje wyjątkowe właściwości.

Fason jest maksymalnie dopasowany do kształtu ciała, dobrze trzyma formę i sylwetkę. Wykonany jest z dzianin z delikatnych, np. polipropylenowych, niewchłanialnych włókien zawierających nanocząstki srebra/cynku(Ag+/Zn+). Materiał jest dziany w specjalny sposób, a jego warstwy transportują wilgoć.Odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi na skórze, wspomaga parowanie, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także wygodne podróżowanie i poczucie czystości przez długi czas. Składniki aktywne, czyli jony srebra/cynku, zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.Nanocząsteczki - jony srebra/cynku zawarte bezpośrednio we włóknach dzianiny zapewniają trwałą ochronę przed bakteriami, aktywnie ograniczają ich namnażanie, a tym samym zapewniają stałą i długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem.

Funkcjonalna bielizna dla wszystkich z Was, którzy lubią sport i aktywność fizyczną lub podróże. Nadaje się również do wszelkich aktywności fizycznych na świeżym powietrzu, wycieczek czy spacerów.

Odzież funkcyjna AGTIVE wykonana jest z wygodnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zabrudzenia. Właściwości użytego materiału są trwałe. Zastosowanie płaskich szwów i ogólna wysoka jakość wykonania nadaje pościeli wysoką trwałość i walory użytkowe. Produkty AGTIVE nie wymagają mycia po każdym użyciu, a Ty aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

 

Na motocyklu przy łagodnej i ciepłej pogodzie

Na motocyklu przy łagodnej i ciepłej pogodzie

W ciepłe dni szczególnie docenisz cienką i lekką bieliznę funkcyjną. Dzięki swojej elastyczności ściśle przylega do skóry i tworzy Twoją "drugą skórę". Miękka dzianina polipropylenowa odprowadza pot i utrzymuje ciało w optymalnym komforcie termicznym podczas podróży, kiedy łagodniejsze temperatury przeplatają się z ciepłem, a organizm wystarczająco się rozgrzewa.

COOL
1. warstwa COOL motokukla koszulka długi t-shirt długie kalesony bokserzy skarpety

Do jazdy na rowerze i biegania

Do jazdy na rowerze i biegania

Doskonała odzież funkcjonalna chroni ciało przed potem, zimnem, przegrzaniem, bakteriami i zmęczeniem.


Dzięki wyrafinowanej strukturze dzianiny i dodaniu innych rodzajów włókien elastanu i wełny Merino, stworzyliśmy podstawowy asortyment funkcjonalnej odzieży do uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bielizna funkcyjna AGTIVE tworzy uczucie ciepła w zimne dni i uczucie chłodu w ciepłe dni. 

AGTIVE to anatomicznie zaprojektowana i dopasowana bielizna funkcyjna dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
Funkcjonalny ze względu na swoje wyjątkowe właściwości.

Fason jest maksymalnie dopasowany do kształtu ciała, dobrze trzyma formę i sylwetkę. Wykonany jest z dzianin z delikatnych, np. polipropylenowych, niewchłanialnych włókien zawierających nanocząstki srebra/cynku(Ag+/Zn+). Materiał jest dziany w specjalny sposób, a jego warstwy transportują wilgoć.Odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi na skórze, wspomaga parowanie, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także wygodne podróżowanie i poczucie czystości przez długi czas. Składniki aktywne, czyli jony srebra/cynku, zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.Nanocząsteczki - jony srebra/cynku zawarte bezpośrednio we włóknach dzianiny zapewniają trwałą ochronę przed bakteriami, aktywnie ograniczają ich namnażanie, a tym samym zapewniają stałą i długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem.

Funkcjonalna bielizna dla wszystkich z Was, którzy lubią sport i aktywność fizyczną lub podróże. Nadaje się również do wszelkich aktywności fizycznych na świeżym powietrzu, wycieczek czy spacerów.

Odzież funkcyjna AGTIVE wykonana jest z wygodnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zabrudzenia. Właściwości użytego materiału są trwałe. Zastosowanie płaskich szwów i ogólna wysoka jakość wykonania nadaje pościeli wysoką trwałość i walory użytkowe. Produkty AGTIVE nie wymagają mycia po każdym użyciu, a Ty aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

zmienna pogoda

zmienna pogoda

Nadaje się do: wszystkich działań na zewnątrz i wewnątrz, podróży i pobytu na zewnątrz i wszystkich innych działań na zewnątrz wiosną i jesienią, w zmiennej pogodzie

Zalecamy noszenie tego produktu jako pierwszej warstwy pod nieabsorbującymi warstwami termoizolacyjnymi przy zmiennej pogodzie (15 / 0°C) przy małej aktywności fizycznej lub przy zimnej pogodzie (10 / -10°C) przy zwiększonym wysiłku fizycznym.

1 1

Szczegóły techniczne:

Aktywnie zabija również odporne bakterie, dzięki czemu zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Wykonana jest z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zaplamienie. Materiał jest 9 razy mocniejszy od bawełny, dzięki czemu jest odporny na zużycie mechaniczne. Zastosowanie płaskich szwów i ogólna wysoka jakość wykonania nadaje pościeli wysoką trwałość i walory użytkowe. Nie trzeba myć po każdym użyciu - oszczędza więc Twój czas i portfel.

 • aktywnie zabija nawet oporne bakterie
 • zapobiega powstawaniu zapachów
 • ściśle dopasowany anatomiczny krój
 • nieuciskające szwy płaskie
 • wygodny i lekki materiał
 • odprowadza pot i nie marznie
 • szybkoschnący i odporny na zabrudzenia
 • odporny na zużycie mechaniczne
 • 9 razy mocniejszy od bawełny
 • wysoka trwałość i wartość użytkowa
 • nie trzeba myć po każdym użyciu
łagodna i ciepła pogoda

łagodna i ciepła pogoda

Przeznaczenie: wszystkie zajęcia na zewnątrz i wewnątrz, podróżowanie i przebywanie na łonie natury

Zalecamy noszenie tego produktu jako pierwszej warstwy w łagodnej i ciepłej pogodzie.

1 1

Szczegóły techniczne:

Aktywnie zabija również odporne bakterie, dzięki czemu zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Wykonana jest z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zaplamienie. Materiał jest 9 razy mocniejszy od bawełny, dzięki czemu jest odporny na zużycie mechaniczne. Zastosowanie płaskich szwów i ogólna wysoka jakość wykonania nadaje pościeli wysoką trwałość i walory użytkowe. Nie trzeba myć po każdym użyciu - oszczędza więc Twój czas i portfel.

 • aktywnie zabija nawet oporne bakterie
 • zapobiega powstawaniu zapachów
 • ściśle dopasowany anatomiczny krój
 • nieuciskające szwy płaskie
 • wygodny i lekki materiał
 • odprowadza pot i nie marznie
 • szybkoschnący i odporny na zabrudzenia
 • odporny na zużycie mechaniczne
 • 9 razy mocniejszy od bawełny
 • wysoka trwałość i wartość użytkowa
 • nie trzeba myć po każdym użyciu
Recenzja FullWallet - skarpety funkcjonalne nanosox PRO AN-ATOMIC - recenzja: ★★★★★

Recenzja FullWallet - skarpety funkcjonalne nanosox PRO AN-ATOMIC - recenzja: ★★★★★

nanosox® PRO AN-ATOMIC skarpety funkcyjne

 • Rozmiar: 35-38 / 39-42 / 43-47
 • Materiał: NSXAA - 35% wełna merynosowa, 9% poliamid Ag+, 36% polipropylen, 20% elastan
 • Kolor: czarny / szary / niebieski / sky blue / zielony / khaki / różowy / czerwony / pomarańczowy / beżowy / żółty
 • Nanocząstki srebra mają działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne
 • Wzmocniona pięta i palce
 • Ucisk na łydkę
 • Ocena: ★★★★★

skarpety nanosox SPORT CYCLON .czarny+kolor

E-mail, na który otrzymasz odpowiedź
Podaj telefon kontaktowy
Twój wniosek, co najmniej 3 znaków
Śledzenie produktu
Wprowadź warunki i adres e-mail, na który ma zostać wysłana wiadomość po spełnieniu tych warunków
PLN
Ostatnio odwiedzone
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk