skarpety nanosox SPORT CYCLON .35-36 .czarny

Funkcjonalne skarpety antybakteryjne nanosox AGTIVE SPORT CYKLON dzięki unikalnej mieszance włókien przeznaczone są do uprawiania sportu, podróży lub pracy w zimnej i ciepłej pogodzie.... więcej
Wspólna cena: 63.09 PLN (-10%)
46.96 PLN bez VAT
Na stanie > 5 szt.
56.82 PLN
szt.
Wybierz pakiet ze zniżką
Rabaty ilościowe
Opis i parametry

skarpety nanosox SPORT CYCLON .czarny+kolor

Anatomicznie ukształtowane antybakteryjne skarpety nanosox® AGTIVE SPORT CYKLON są specjalnie zaprojektowane do butów rowerowych i biegowych. Cechuje je wysoka absorpcja wilgoci, oddychalność, elastyczność i komfortowe uczucie na stopach. Są cienkie i stabilnie siedzą na stopie. Nanocząsteczki srebra, które znajdują się w całej skarpecie, mają szerokie spektrum działania antybakteryjnego i przeciwgrzybicznego.

Wzmocnione palce i pięta zapewniają długą żywotność skarpet. Nanosox® Cyclone można nosić przez kilka dni bez prania, jego miękkość i zdolność do usuwania zapachu stóp utrzymuje się przez długi czas nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Zastosowana mieszanka delikatnych włókien wełnianych i włókien technicznych bardzo dobrze transportuje pot od skóry, nie tworzy mokrego środowiska w bucie, nie marznie na skórze i zapewnia stopom komfort termiczny. Skarpety Nanosox® Cyclone posiadają :

 • anatomicznie dopasowana strona pinky (LEWA/PRAWA)
 • wzmocniona pięta i palce
 • pasek kompresyjny przez kostkę
 • płaski szew łańcuchowy przy palcach
 • konstrukcja z siatki w kroku dla maksymalnej wentylacji
 • obszycie jednolite/niepłaskie
 • lEWA/PRAWA oraz oznaczenia rozmiaru na spodzie skarpety

Składniki aktywne, czyli jony srebra, są niewchłanialne, ponieważ znajdują się w całej objętości włókna nośnego, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Srebro aktywnie ogranicza rozwój bakterii, dzięki czemu zapewnia trwałą i długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem. Nie musisz myć naszych produktów po każdym użyciu, a tym samym aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

mADE IN CZ - Ręcznie wykonane w Republice Czeskiej


 

Użyty materiał:

39% wełna merynosów, 21% poliamid z jonami srebra (PAD), 30% polipropylen (POP), 10% elastan

 

Dane techniczne:

NanoSox® COMFORT CYKLON to wysokiej jakości skarpety sportowe przeznaczone do dużych obciążeń. Nanocząstki srebra, zawarte w całej objętości włókna nośnego, mają szerokie spektrum działania przeciwbakteryjnego i przeciwgrzybicznego. Wzmocnione palce i pięta zapewniają długą żywotność skarpet.

Skarpety NanoSox® w ekstremalnych przypadkach mogą być noszone przez kilka dni bez prania i zachowują swoją miękkość oraz zdolność do eliminacji zapachu stóp przez długi czas nawet w najbardziej wymagających warunkach.

 

Skarpety NanoSox® COMFORT CYKLON są rewolucyjne, ponieważ:

 • zawierają nanocząsteczki - jony srebra
 • połączenie wełny, polipropylenu, elastanu i poliamidu = większa wytrzymałość
 • zapewniają trwałą ochronę antybakteryjną - wciąż skuteczną
 • anatomiczna dzianina, wzmocniona pięta i palce, opaska kompresyjna
 • para składa się z prawej i lewej stopy, jak w przypadku butów
 • oznaczenie rozmiaru na spodzie skarpety ułatwia dopasowanie po praniu


Zastosowanie:
Przeznaczenie: do butów rowerowych, biegowych lub lekkich trekkingowych.

  


 

Użycie:

Przeznaczenie: zamknięte buty trekkingowe, sportowe lub narciarskie, do motosportu, trekkingu, podróży i wszystkich aktywności na świeżym powietrzu oraz przebywania na zewnątrz w niskich temperaturach

Anatomicznie ukształtowane skarpety antybakteryjne dla wszystkich, którzy lubią sport i aktywność w zimnych warunkach lub podróżują, gdy zmieniają się temperatury.

  


Konserwacja:

 • Dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych na etykietach poszczególnych produktów i traktować je zgodnie z przedstawionymi symbolami.
 • Stosować kąpiel myjącą w temperaturze max. 40°C (104°F), wyższe temperatury mogą uszkodzić odzież. Nasze materiały są antybakteryjne i plamoodporne, wyższa temperatura nie jest konieczna.Jeśli odzież jest zabrudzona kurzem, nie należy odkładać jej prania na później, ponieważ kurz uszkadza strukturę włókien.
 • Zaleca się pranie odzieży odwróconej na drugą stronę, jej estetyka zostanie zachowana na dłużej.Pierz je oddzielnie od innych ubrań, ich faktura może zostać uszkodzona przez zamki błyskawiczne i metalowe części na innych ubraniach.
 • Użyj zwykłych detergentów, płynne detergenty bez zmiękczacza tkanin działają najlepiej.Nie należy pozostawiać prania namoczonego w detergencie przez dłuższy czas.Nie należy używać płynu do zmiękczania tkanin. Płyn do zmiękczania tkanin tworzy film na poszczególnych włóknach, utrudniając działanie antybakteryjne i zatykając system kapilarny do odprowadzania potu.
 • Suszyć ubrania wiszące luźno; szybko schną ze względu na ich nieabsorbowanie; nie używać suszarki ani innych elementów grzejnych.
 • Materiały, z których wykonana jest nasza odzież nie marszczą się, więc prasowanie nie jest konieczne.

 


Numeracja i wielkość - skarpety

Dzieci

Damskie

Męski

CSN (EN) długość wewnętrzna [mm]

CSN (PL) długość zewnętrzna [cm]

UK English [cal]

EU Francuski [stitch]

✔︎

 

 

205

21,5

1

33

✔︎

✔︎

215

22,5

2

34

✔︎

✔︎

220

23

3

35

✔︎

✔︎

225

23,5

3,5

36

✔︎

✔︎

230

 24

 4

37 

 

✔︎ ✔︎

240

25

5

38

 

✔︎ ✔︎

250

26

6

39

 

✔︎ ✔︎

255

26,5

6,5

40

 

✔︎ ✔︎

260

27

7

41

 

✔︎ ✔︎

270

28

8

42

 

✔︎

280

29

9

43

 

✔︎

285

29,5

9,5

44

 

✔︎

290

30

10

45

 

✔︎

295

30,5

11

46

 

✔︎

300

31

12

47

 

✔︎

310

32

13

48

 

Płeć
not applicable
Materiał
NSXAG - 45% wełna merynosów, 15% poliamid Ag+, 30% polipropylen, 10% elastan
Substance
silver phosphate glass, CAS: 308069-39-8
Kolor 2
czarny
Seria
SPORT - dla sportu i innych działań
Pochodzenie
Wyprodukowano w Republice Czeskiej
Funkcjonalne skarpety nanosox

Funkcjonalne skarpety nanosox

Skarpetki antybakteryjne Nanosox®

Produkujemy również funkcjonalne skarpety antybakteryjne pod własną marką nanosox®. Dzięki swoim unikalnym właściwościom te anatomicznie ukształtowane skarpety i podkolanówki nadają się do wymagających czynności zawodowych, ale także do swobodnego noszenia podczas uprawiania sportu, podróży czy wędrówek. Zawierając nanocząsteczki srebra, działają antybakteryjnie i przeciwgrzybicznie - tłumią więc działanie bakterii, nie podrażniają, nie powodują reakcji alergicznych i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu stóp.

Główne zalety

 • Zapewniają przyjemne uczucie i komfort, wspomagają prawidłowe ukrwienie stóp i utrzymują ich ciepło
 • Trwały antybakteryjny - chroni stopy przed dyskomfortem, reakcjami alergicznymi, grzybicami, chorobami grzybiczymi i nie tylko
 • Szybko odprowadzają pot i wilgoć, są oddychające, miękkie i elastyczne
 • Eliminują powstawanie nieprzyjemnych zapachów - można je nosić przez kilka dni bez prania
 • Wzmocniona pięta i palce zapewniają trwałość skarpetek
 • Anatomicznie ukształtowany, z elementami ochronnymi i strefami wentylacyjnymi
 • Atrakcyjny projekt czeskiego projektanta obuwia
 • Zawierają jony srebra dla właściwości antybakteryjnych, wełnę merynosów dla miękkości, poliamid dla wysokiej wytrzymałości oraz elastan dla elastyczności i przyczepności. 

nanosox

 

agtive material

Na motorze

Na motorze

Doskonała bielizna funkcyjna chroni ciało przed potem, zimnem, przegrzaniem, bakteriami i zmęczeniem.

Nawet w zawodach najwyższej rangi. Wielokrotnie testowane przez Enduro Team Coufal na kilku międzynarodowych mistrzostwach enduro, offroad i cross country.


"Bielizna funkcjonalna Nanobodix Agtive to absolutna rewelacja. Nadaje się do uprawiania sportu, na zewnątrz i do noszenia na co dzień. Nie uciska, jest odporny na zabrudzenia i bakterie. Nawet tydzień bez mycia."

mówi Jaroslav Coufal, zawodnik wyścigów enduro


Dzięki wyrafinowanej strukturze dzianiny i dodaniu innych rodzajów elastanu oraz włókien wełny Merino, stworzyliśmy podstawowy asortyment funkcjonalnej odzieży na wszystkie pory roku. Bielizna funkcyjna AGTIVE tworzy uczucie ciepła w zimne dni i uczucie chłodu w ciepłe dni. 

AGTIVE to anatomicznie zaprojektowana i dopasowana bielizna funkcyjna dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
Funkcjonalny ze względu na swoje wyjątkowe właściwości.

Fason jest maksymalnie dopasowany do kształtu ciała, dobrze trzyma formę i sylwetkę. Wykonany jest z dzianin z delikatnych, np. polipropylenowych, niewchłanialnych włókien zawierających nanocząstki srebra/cynku(Ag+/Zn+). Materiał jest dziany w specjalny sposób, a jego warstwy transportują wilgoć.Odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi na skórze, wspomaga parowanie, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także wygodne podróżowanie i poczucie czystości przez długi czas. Składniki aktywne, czyli jony srebra/cynku, zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.Nanocząsteczki - jony srebra/cynku zawarte bezpośrednio we włóknach dzianiny zapewniają trwałą ochronę przed bakteriami, aktywnie ograniczają ich namnażanie, a tym samym zapewniają stałą i długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem.

Funkcjonalna bielizna dla wszystkich z Was, którzy lubią sport i aktywność fizyczną lub podróże. Nadaje się również do wszelkich aktywności fizycznych na świeżym powietrzu, wycieczek czy spacerów.

Odzież funkcyjna AGTIVE wykonana jest z wygodnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zabrudzenia. Właściwości użytego materiału są trwałe. Zastosowanie płaskich szwów i ogólna wysoka jakość wykonania nadaje pościeli wysoką trwałość i walory użytkowe. Produkty AGTIVE nie wymagają mycia po każdym użyciu, a Ty aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

 

Na motocyklu przy łagodnej i ciepłej pogodzie

Na motocyklu przy łagodnej i ciepłej pogodzie

W ciepłe dni szczególnie docenisz cienką i lekką bieliznę funkcyjną. Dzięki swojej elastyczności ściśle przylega do skóry i tworzy Twoją "drugą skórę". Miękka dzianina polipropylenowa odprowadza pot i utrzymuje ciało w optymalnym komforcie termicznym podczas podróży, kiedy łagodniejsze temperatury przeplatają się z ciepłem, a organizm wystarczająco się rozgrzewa.

COOL
1. warstwa COOL motokukla koszulka długi t-shirt długie kalesony bokserzy skarpety

Do jazdy na rowerze i biegania

Do jazdy na rowerze i biegania

Doskonała odzież funkcjonalna chroni ciało przed potem, zimnem, przegrzaniem, bakteriami i zmęczeniem.


Dzięki wyrafinowanej strukturze dzianiny i dodaniu innych rodzajów włókien elastanu i wełny Merino, stworzyliśmy podstawowy asortyment funkcjonalnej odzieży do uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bielizna funkcyjna AGTIVE tworzy uczucie ciepła w zimne dni i uczucie chłodu w ciepłe dni. 

AGTIVE to anatomicznie zaprojektowana i dopasowana bielizna funkcyjna dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
Funkcjonalny ze względu na swoje wyjątkowe właściwości.

Fason jest maksymalnie dopasowany do kształtu ciała, dobrze trzyma formę i sylwetkę. Wykonany jest z dzianin z delikatnych, np. polipropylenowych, niewchłanialnych włókien zawierających nanocząstki srebra/cynku(Ag+/Zn+). Materiał jest dziany w specjalny sposób, a jego warstwy transportują wilgoć.Odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi na skórze, wspomaga parowanie, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także wygodne podróżowanie i poczucie czystości przez długi czas. Składniki aktywne, czyli jony srebra/cynku, zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.Nanocząsteczki - jony srebra/cynku zawarte bezpośrednio we włóknach dzianiny zapewniają trwałą ochronę przed bakteriami, aktywnie ograniczają ich namnażanie, a tym samym zapewniają stałą i długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem.

Funkcjonalna bielizna dla wszystkich z Was, którzy lubią sport i aktywność fizyczną lub podróże. Nadaje się również do wszelkich aktywności fizycznych na świeżym powietrzu, wycieczek czy spacerów.

Odzież funkcyjna AGTIVE wykonana jest z wygodnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zabrudzenia. Właściwości użytego materiału są trwałe. Zastosowanie płaskich szwów i ogólna wysoka jakość wykonania nadaje pościeli wysoką trwałość i walory użytkowe. Produkty AGTIVE nie wymagają mycia po każdym użyciu, a Ty aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

zmienna pogoda

zmienna pogoda

Nadaje się do: wszystkich działań na zewnątrz i wewnątrz, podróży i pobytu na zewnątrz i wszystkich innych działań na zewnątrz wiosną i jesienią, w zmiennej pogodzie

Zalecamy noszenie tego produktu jako pierwszej warstwy pod nieabsorbującymi warstwami termoizolacyjnymi przy zmiennej pogodzie (15 / 0°C) przy małej aktywności fizycznej lub przy zimnej pogodzie (10 / -10°C) przy zwiększonym wysiłku fizycznym.

1 1

Szczegóły techniczne:

Aktywnie zabija również odporne bakterie, dzięki czemu zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Wykonana jest z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zaplamienie. Materiał jest 9 razy mocniejszy od bawełny, dzięki czemu jest odporny na zużycie mechaniczne. Zastosowanie płaskich szwów i ogólna wysoka jakość wykonania nadaje pościeli wysoką trwałość i walory użytkowe. Nie trzeba myć po każdym użyciu - oszczędza więc Twój czas i portfel.

 • aktywnie zabija nawet oporne bakterie
 • zapobiega powstawaniu zapachów
 • ściśle dopasowany anatomiczny krój
 • nieuciskające szwy płaskie
 • wygodny i lekki materiał
 • odprowadza pot i nie marznie
 • szybkoschnący i odporny na zabrudzenia
 • odporny na zużycie mechaniczne
 • 9 razy mocniejszy od bawełny
 • wysoka trwałość i wartość użytkowa
 • nie trzeba myć po każdym użyciu
łagodna i ciepła pogoda

łagodna i ciepła pogoda

Przeznaczenie: wszystkie zajęcia na zewnątrz i wewnątrz, podróżowanie i przebywanie na łonie natury

Zalecamy noszenie tego produktu jako pierwszej warstwy w łagodnej i ciepłej pogodzie.

1 1

Szczegóły techniczne:

Aktywnie zabija również odporne bakterie, dzięki czemu zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Wykonana jest z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zaplamienie. Materiał jest 9 razy mocniejszy od bawełny, dzięki czemu jest odporny na zużycie mechaniczne. Zastosowanie płaskich szwów i ogólna wysoka jakość wykonania nadaje pościeli wysoką trwałość i walory użytkowe. Nie trzeba myć po każdym użyciu - oszczędza więc Twój czas i portfel.

 • aktywnie zabija nawet oporne bakterie
 • zapobiega powstawaniu zapachów
 • ściśle dopasowany anatomiczny krój
 • nieuciskające szwy płaskie
 • wygodny i lekki materiał
 • odprowadza pot i nie marznie
 • szybkoschnący i odporny na zabrudzenia
 • odporny na zużycie mechaniczne
 • 9 razy mocniejszy od bawełny
 • wysoka trwałość i wartość użytkowa
 • nie trzeba myć po każdym użyciu
Recenzja FullWallet - skarpety funkcjonalne nanosox PRO AN-ATOMIC - recenzja: ★★★★★

Recenzja FullWallet - skarpety funkcjonalne nanosox PRO AN-ATOMIC - recenzja: ★★★★★

nanosox® PRO AN-ATOMIC skarpety funkcyjne

 • Rozmiar: 35-38 / 39-42 / 43-47
 • Materiał: NSXAA - 35% wełna merynosowa, 9% poliamid Ag+, 36% polipropylen, 20% elastan
 • Kolor: czarny / szary / niebieski / sky blue / zielony / khaki / różowy / czerwony / pomarańczowy / beżowy / żółty
 • Nanocząstki srebra mają działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne
 • Wzmocniona pięta i palce
 • Ucisk na łydkę
 • Ocena: ★★★★★

skarpety nanosox SPORT CYCLON .czarny+kolor

E-mail, na który otrzymasz odpowiedź
Podaj telefon kontaktowy
Twój wniosek, co najmniej 3 znaków
Śledzenie produktu
PLN
Ostatnio odwiedzone
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
French
fr
German
de
Hungarian
hu
Italian
it
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Slovene
sl
Spanish
es
Ukrainian
uk