skarpety nanosox PRO AN-ATOMIC .35-38 .czarny

Skarpety funkcyjne nanosox AGTIVE PRO AN-ATOMIC odpowiednie do uprawiania sportów siłowych, podróży lub pracy w chłodniejsze dni.... więcej
Wspólna cena: 95.74 PLN (-10%)
71.26 PLN bez VAT
Na stanie > 5 szt.
86.23 PLN
szt.
Wybierz pakiet ze zniżką
Rabaty ilościowe
Opis i parametry

skarpety nanosox PRO AN-ATOMIC

Anatomicznie ukształtowane skarpety antybakteryjne nanosox® AGTIVE PRO AN-ATOMIC przeznaczone są do podnoszenia ciężarów, podróży lub pracy na zewnątrz, zwłaszcza w zimnych warunkach. Charakteryzują się wysoką absorpcją wilgoci, elastycznością oddychania i komfortowym odczuciem na stopach. Nanocząsteczki srebra, które znajdują się w całej skarpecie, mają szerokie spektrum działania antybakteryjnego i przeciwgrzybicznego.

Wzmocnione palce i pięta zapewniają długą żywotność skarpet. Nanosox® An-Atomic można nosić przez kilka dni bez prania, jego miękkość i zdolność do usuwania zapachu stóp utrzymuje się przez długi czas nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Zastosowana mieszanka delikatnych włókien wełnianych i włókien technicznych bardzo dobrze transportuje pot od skóry, nie tworzy mokrego środowiska w bucie, nie marznie na skórze i zapewnia stopom komfort termiczny. Konstrukcja skarpety charakteryzuje się tym, że posiada 8 różnych dzianin, charakteryzujących poszczególne strefy:

 • wsparcie łuku i ochrona kostki i goleni
 • kanały wentylacyjne wokół kostki
 • ochrona Achillesa i kostki
 • wzmocniona pięta i palce
 • strefy wentylacji
 • kompresja łydki
 • obcisłe/nieprzylegające obszycie

Składniki aktywne, czyli jony srebra, są niewchłanialne, ponieważ znajdują się w całej objętości włókna nośnego, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Srebro aktywnie ogranicza rozwój bakterii, dzięki czemu zapewnia trwałą i długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem. Nie musisz myć naszych produktów po każdym użyciu, a tym samym aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

mADE IN CZ - Ręcznie wykonane w Republice Czeskiej


 

Użyty materiał:

35% wełna merynosów, 9% poliamid z jonami srebra (PAD), 36% polipropylen (PP), 20% elastan

 

Dane techniczne:

Atrakcyjny design czeskiego projektanta obuwia, anatomiczna konstrukcja z elementami ochronnymi i strefami wentylacyjnymi, trwała ochrona antybakteryjna i przeciwzapachowa dzięki jonom srebra, zawiera wełnę merynosów dla miękkości, poliamid dla wysokiej wytrzymałości, elastan dla elastyczności i przyczepności. Dopełnieniem wyrafinowanego designu jest numeracja na wewnętrznej stronie obszycia wraz z oznaczeniem Left/Right.

 • przyjemne uczucie i komfort, ciepłe i przesiąknięte krwią stopy
 • eliminacja nieprzyjemnego zapachu
 • ulga dla stóp skłonnych do grzybic i chorób grzybiczych
 • aktywne zabijanie bakterii i zdolność do szybkiego odprowadzania wilgoci i potu
 • oddychalność, miękkość i elastyczność
 • niedrażniący i wysoce tolerancyjny

Nanosox® An-Atomic są rewolucyjne, ponieważ:

 • zawierają nanocząsteczki - jony srebra
 • połączenie wełny, polipropylenu, elastanu i poliamidu = większa wytrzymałość
 • zapewniają trwałą ochronę antybakteryjną - wciąż skuteczną
 • anatomiczna dzianina, wzmocniona pięta i palce, wsparcie łuku, ochrona pięty i goleni
 • para składa się z prawej i lewej stopy, jak w przypadku butów
 • wysokie obszycie delikatnie przylega i zapobiega przesuwaniu się w bucie
 • oznaczenie rozmiaru na wewnętrznej stronie obszycia ułatwia parowanie po praniu


 

Użycie:

Przeznaczenie: zamknięte buty trekkingowe, sportowe lub narciarskie, do motosportu, trekkingu, podróży i wszystkich aktywności na świeżym powietrzu oraz przebywania na zewnątrz w niskich temperaturach

Anatomicznie ukształtowane skarpety antybakteryjne dla wszystkich, którzy lubią sport i aktywność w zimnych warunkach lub podróżują, gdy zmieniają się temperatury.

 

 


 

Użycie:

Przeznaczenie: zamknięte buty trekkingowe, sportowe lub narciarskie, do motosportu, trekkingu, podróży i wszystkich aktywności na świeżym powietrzu oraz przebywania na zewnątrz w niskich temperaturach

Anatomicznie ukształtowane skarpety antybakteryjne dla wszystkich, którzy lubią sport i aktywność w zimnych warunkach lub podróżują, gdy zmieniają się temperatury.

  


Konserwacja:

 • Dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych na etykietach poszczególnych produktów i traktować je zgodnie z przedstawionymi symbolami.
 • Stosować kąpiel myjącą w temperaturze max. 40°C (104°F), wyższe temperatury mogą uszkodzić odzież. Nasze materiały są antybakteryjne i plamoodporne, wyższa temperatura nie jest konieczna.Jeśli odzież jest zabrudzona kurzem, nie należy odkładać jej prania na później, ponieważ kurz uszkadza strukturę włókien.
 • Zaleca się pranie odzieży odwróconej na drugą stronę, jej estetyka zostanie zachowana na dłużej.Pierz je oddzielnie od innych ubrań, ich faktura może zostać uszkodzona przez zamki błyskawiczne i metalowe części na innych ubraniach.
 • Użyj zwykłych detergentów, płynne detergenty bez zmiękczacza tkanin działają najlepiej.Nie należy pozostawiać prania namoczonego w detergencie przez dłuższy czas.Nie należy używać płynu do zmiękczania tkanin. Płyn do zmiękczania tkanin tworzy film na poszczególnych włóknach, utrudniając działanie antybakteryjne i zatykając system kapilarny do odprowadzania potu.
 • Suszyć ubrania wiszące luźno; szybko schną ze względu na ich nieabsorbowanie; nie używać suszarki ani innych elementów grzejnych.
 • Materiały, z których wykonana jest nasza odzież nie marszczą się, więc prasowanie nie jest konieczne.

 


Numeracja i wielkość - skarpety

Dzieci

Damskie

Męski

CSN (EN) długość wewnętrzna [mm]

CSN (PL) długość zewnętrzna [cm]

UK English [cal]

EU Francuski [stitch]

✔︎

 

 

205

21,5

1

33

✔︎

✔︎

215

22,5

2

34

✔︎

✔︎

220

23

3

35

✔︎

✔︎

225

23,5

3,5

36

✔︎

✔︎

230

 24

 4

37 

 

✔︎ ✔︎

240

25

5

38

 

✔︎ ✔︎

250

26

6

39

 

✔︎ ✔︎

255

26,5

6,5

40

 

✔︎ ✔︎

260

27

7

41

 

✔︎ ✔︎

270

28

8

42

 

✔︎

280

29

9

43

 

✔︎

285

29,5

9,5

44

 

✔︎

290

30

10

45

 

✔︎

295

30,5

11

46

 

✔︎

300

31

12

47

 

✔︎

310

32

13

48

Płeć
not applicable
Materiał
NSXAA - 35% wełna merynosowa, 9% poliamid Ag+, 36% polipropylen, 20% elastan
Substance
silver phosphate glass, CAS: 308069-39-8
Kolor 2
czarny
Pochodzenie
Wyprodukowano w Republice Czeskiej
Funkcjonalne skarpety nanosox

Funkcjonalne skarpety nanosox

Skarpetki antybakteryjne Nanosox®

Produkujemy również funkcjonalne skarpety antybakteryjne pod własną marką nanosox®. Dzięki swoim unikalnym właściwościom te anatomicznie ukształtowane skarpety i podkolanówki nadają się do wymagających czynności zawodowych, ale także do swobodnego noszenia podczas uprawiania sportu, podróży czy wędrówek. Zawierając nanocząsteczki srebra, działają antybakteryjnie i przeciwgrzybicznie - tłumią więc działanie bakterii, nie podrażniają, nie powodują reakcji alergicznych i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu stóp.

Główne zalety

 • Zapewniają przyjemne uczucie i komfort, wspomagają prawidłowe ukrwienie stóp i utrzymują ich ciepło
 • Trwały antybakteryjny - chroni stopy przed dyskomfortem, reakcjami alergicznymi, grzybicami, chorobami grzybiczymi i nie tylko
 • Szybko odprowadzają pot i wilgoć, są oddychające, miękkie i elastyczne
 • Eliminują powstawanie nieprzyjemnych zapachów - można je nosić przez kilka dni bez prania
 • Wzmocniona pięta i palce zapewniają trwałość skarpetek
 • Anatomicznie ukształtowany, z elementami ochronnymi i strefami wentylacyjnymi
 • Atrakcyjny projekt czeskiego projektanta obuwia
 • Zawierają jony srebra dla właściwości antybakteryjnych, wełnę merynosów dla miękkości, poliamid dla wysokiej wytrzymałości oraz elastan dla elastyczności i przyczepności. 

nanosox

 

agtive material

Na motorze

Na motorze

Doskonała bielizna funkcyjna chroni ciało przed potem, zimnem, przegrzaniem, bakteriami i zmęczeniem.

Nawet w zawodach najwyższej rangi. Wielokrotnie testowane przez Enduro Team Coufal na kilku międzynarodowych mistrzostwach enduro, offroad i cross country.


"Bielizna funkcjonalna Nanobodix Agtive to absolutna rewelacja. Nadaje się do uprawiania sportu, na zewnątrz i do noszenia na co dzień. Nie uciska, jest odporny na zabrudzenia i bakterie. Nawet tydzień bez mycia."

mówi Jaroslav Coufal, zawodnik wyścigów enduro


Dzięki wyrafinowanej strukturze dzianiny i dodaniu innych rodzajów elastanu oraz włókien wełny Merino, stworzyliśmy podstawowy asortyment funkcjonalnej odzieży na wszystkie pory roku. Bielizna funkcyjna AGTIVE tworzy uczucie ciepła w zimne dni i uczucie chłodu w ciepłe dni. 

AGTIVE to anatomicznie zaprojektowana i dopasowana bielizna funkcyjna dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
Funkcjonalny ze względu na swoje wyjątkowe właściwości.

Fason jest maksymalnie dopasowany do kształtu ciała, dobrze trzyma formę i sylwetkę. Wykonany jest z dzianin z delikatnych, np. polipropylenowych, niewchłanialnych włókien zawierających nanocząstki srebra/cynku(Ag+/Zn+). Materiał jest dziany w specjalny sposób, a jego warstwy transportują wilgoć.Odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi na skórze, wspomaga parowanie, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także wygodne podróżowanie i poczucie czystości przez długi czas. Składniki aktywne, czyli jony srebra/cynku, zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.Nanocząsteczki - jony srebra/cynku zawarte bezpośrednio we włóknach dzianiny zapewniają trwałą ochronę przed bakteriami, aktywnie ograniczają ich namnażanie, a tym samym zapewniają stałą i długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem.

Funkcjonalna bielizna dla wszystkich z Was, którzy lubią sport i aktywność fizyczną lub podróże. Nadaje się również do wszelkich aktywności fizycznych na świeżym powietrzu, wycieczek czy spacerów.

Odzież funkcyjna AGTIVE wykonana jest z wygodnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zabrudzenia. Właściwości użytego materiału są trwałe. Zastosowanie płaskich szwów i ogólna wysoka jakość wykonania nadaje pościeli wysoką trwałość i walory użytkowe. Produkty AGTIVE nie wymagają mycia po każdym użyciu, a Ty aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

 

Na motocyklu w chłodne dni

Na motocyklu w chłodne dni

Ubierz się ciepło... linia produktów TERMO łączy w sobie dwa bardzo ważne wymagania dotyczące utrzymania ciepłoty naszego ciała w bardzo niskich temperaturach - dolna warstwa z włókna polipropylenowego błyskawicznie odprowadza pot od skóry, a górna warstwa z delikatnej przędzy z wełny merynosów zapewnia niezbędny komfort termiczny. Szczególnie wełna merynosów ma doskonałą zdolność do izolowania wytwarzanego ciepła. Zastosowanie dla Woolera znajdziesz wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie ciepła, nawet jeśli nie podejmujesz dużej aktywności fizycznej.

TERMO
1. warstwa TERMO motokukla długa koszula długie kalesony skarpety

Ciepło, które generujesz, powinno pozostać blisko ciała, zwłaszcza w chłodne dni. Delikatnie wyczesany rewers mateiału TOP zapewni Ci ciepło. Dzięki połączeniu wytrzymałego poliamidu i elastycznych włókien elastanu, seria TOP jest wygodna w noszeniu. Materiał jest oddychający, odprowadza pot i wilgoć na powierzchnię oraz zapewnia komfort termiczny. Nawet przy wyższej mocy organizm nie przegrzewa się. Gęsta struktura dzianiny i gładka powierzchnia nie zaczepia o ostre części odzieży, jest odporna na rzepy i nie pleśnieje. Wysokiej jakości materiał uzupełniają płaskie szwy i szczegółowe wykonanie z cennym haftem. Jest to sprawdzona i odpowiednia druga warstwa, przeznaczona do kombinacji z antybakteryjną odzieżą funkcjonalną.

TOP  
2. warstwa TOP pas biodrowy bluza kamizelka spodnie

Na motocyklu przy zmiennej pogodzie

Na motocyklu przy zmiennej pogodzie

Na zmienną pogodę, gdy zmieniają się temperatury, np. wiosną i jesienią - warstwa bazowa z włókien polipropylenowych błyskawicznie odprowadza pot od skóry, a warstwa wierzchnia zapewnia przyspieszone odparowanie wilgoci. Specjalna dzianina jest oddychająca, a jednocześnie wystarczająco izolująca, aby utrzymać komfort termiczny. 

PRO
1. warstwa PRO motokukla koszulka długi t-shirt scampolo długie kalesony skarpety

Na motocyklu w każdą pogodę

Na motocyklu w każdą pogodę

Funkcjonalne akcesoria, które mogą się przydać.

ribano motocykl czapki pod hełmem szalik ogrzewacz do szyi pas biodrowy bielizna skarpety

Na nartach

Na nartach

Doskonała bielizna funkcyjna chroni ciało przed potem, zimnem, przegrzaniem, bakteriami i zmęczeniem.

Pierwsza warstwa jest najważniejsza. Zaraz po kolorze kurtki narciarskiej ;-)


Dzięki wyrafinowanej strukturze dzianiny i dodaniu innych rodzajów włókien elastanu i wełny Merino, stworzyliśmy podstawowy asortyment funkcjonalnej odzieży do uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bielizna funkcyjna AGTIVE tworzy uczucie ciepła w zimne dni i uczucie chłodu w ciepłe dni. 

AGTIVE to anatomicznie zaprojektowana i dopasowana bielizna funkcyjna dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
Funkcjonalny ze względu na swoje wyjątkowe właściwości.

Fason jest maksymalnie dopasowany do kształtu ciała, dobrze trzyma formę i sylwetkę. Wykonany jest z dzianin z delikatnych, np. polipropylenowych, niewchłanialnych włókien zawierających nanocząstki srebra/cynku(Ag+/Zn+). Materiał jest dziany w specjalny sposób, a jego warstwy transportują wilgoć.Odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi na skórze, wspomaga parowanie, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także wygodne podróżowanie i poczucie czystości przez długi czas. Składniki aktywne, czyli jony srebra/cynku, zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.Nanocząsteczki - jony srebra/cynku zawarte bezpośrednio we włóknach dzianiny zapewniają trwałą ochronę przed bakteriami, aktywnie ograniczają ich namnażanie, a tym samym zapewniają stałą i długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem.

Funkcjonalna bielizna dla wszystkich z Was, którzy lubią sport i aktywność fizyczną lub podróże. Nadaje się również do wszelkich aktywności fizycznych na świeżym powietrzu, wycieczek czy spacerów.

Odzież funkcyjna AGTIVE wykonana jest z wygodnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zabrudzenia. Właściwości użytego materiału są trwałe. Zastosowanie płaskich szwów i ogólna wysoka jakość wykonania nadaje pościeli wysoką trwałość i walory użytkowe. Produkty AGTIVE nie wymagają mycia po każdym użyciu, a Ty aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

Do polowań i połowów

Do polowań i połowów

Doskonała odzież funkcjonalna chroni ciało przed potem, zimnem, przegrzaniem, bakteriami i zmęczeniem.

Nie tylko w stylowym kolorze khaki produkujemy bieliznę, koszulki, bluzy, kamizelki i akcesoria.


Dzięki wyrafinowanej strukturze dzianiny i dodaniu innych rodzajów włókien elastanu i wełny Merino, stworzyliśmy podstawowy asortyment funkcjonalnej odzieży do uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bielizna funkcyjna AGTIVE tworzy uczucie ciepła w zimne dni i uczucie chłodu w ciepłe dni. 

AGTIVE to anatomicznie zaprojektowana i dopasowana bielizna funkcyjna dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
Funkcjonalny ze względu na swoje wyjątkowe właściwości.

Fason jest maksymalnie dopasowany do kształtu ciała, dobrze trzyma formę i sylwetkę. Wykonany jest z dzianin z delikatnych, np. polipropylenowych, niewchłanialnych włókien zawierających nanocząstki srebra/cynku(Ag+/Zn+). Materiał jest dziany w specjalny sposób, a jego warstwy transportują wilgoć.Odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi na skórze, wspomaga parowanie, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także wygodne podróżowanie i poczucie czystości przez długi czas. Składniki aktywne, czyli jony srebra/cynku, zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.Nanocząsteczki - jony srebra/cynku zawarte bezpośrednio we włóknach dzianiny zapewniają trwałą ochronę przed bakteriami, aktywnie ograniczają ich namnażanie, a tym samym zapewniają stałą i długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem.

Funkcjonalna bielizna dla wszystkich z Was, którzy lubią sport i aktywność fizyczną lub podróże. Nadaje się również do wszelkich aktywności fizycznych na świeżym powietrzu, wycieczek czy spacerów.

Odzież funkcyjna AGTIVE wykonana jest z wygodnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zabrudzenia. Właściwości użytego materiału są trwałe. Zastosowanie płaskich szwów i ogólna wysoka jakość wykonania nadaje pościeli wysoką trwałość i walory użytkowe. Produkty AGTIVE nie wymagają mycia po każdym użyciu, a Ty aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

zimna pogoda

zimna pogoda

Przeznaczenie: jazda na nartach, snowboard, jazda na motocyklu, praca w zimnych magazynach i halach, wypoczynek i podróż, polowanie i wędkarstwo, sporty zimowe i trekking, zimowe wędrówki i wszystkie inne zajęcia na świeżym powietrzu jesienią, zimą i w niskich temperaturach

Zalecamy noszenie tego produktu jako pierwszej warstwy pod nieabsorbującymi warstwami termoizolacyjnymi w chłodniejsze dni (10 / -10°C) przy niskiej aktywności fizycznej lub w zimne dni (-10 / -20°C) przy zwiększonym wysiłku fizycznym.

1

Szczegóły techniczne:

Aktywnie zabija również odporne bakterie, dzięki czemu zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Wykonana jest z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zaplamienie. Materiał jest 9 razy mocniejszy od bawełny, dzięki czemu jest odporny na zużycie mechaniczne. Zastosowanie płaskich szwów i ogólna wysoka jakość wykonania nadaje pościeli wysoką trwałość i walory użytkowe. Nie trzeba myć po każdym użyciu - oszczędza więc Twój czas i portfel.

 • aktywnie zabija nawet oporne bakterie
 • zapobiega powstawaniu zapachów
 • ściśle dopasowany anatomiczny krój
 • nieuciskające szwy płaskie
 • wygodny i lekki materiał
 • odprowadza pot i nie marznie
 • szybkoschnący i odporny na zabrudzenia
 • odporny na zużycie mechaniczne
 • 9 razy mocniejszy od bawełny
 • wysoka trwałość i wartość użytkowa
 • nie trzeba myć po każdym użyciu
zmienna pogoda

zmienna pogoda

Nadaje się do: wszystkich działań na zewnątrz i wewnątrz, podróży i pobytu na zewnątrz i wszystkich innych działań na zewnątrz wiosną i jesienią, w zmiennej pogodzie

Zalecamy noszenie tego produktu jako pierwszej warstwy pod nieabsorbującymi warstwami termoizolacyjnymi przy zmiennej pogodzie (15 / 0°C) przy małej aktywności fizycznej lub przy zimnej pogodzie (10 / -10°C) przy zwiększonym wysiłku fizycznym.

1 1

Szczegóły techniczne:

Aktywnie zabija również odporne bakterie, dzięki czemu zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Wykonana jest z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zaplamienie. Materiał jest 9 razy mocniejszy od bawełny, dzięki czemu jest odporny na zużycie mechaniczne. Zastosowanie płaskich szwów i ogólna wysoka jakość wykonania nadaje pościeli wysoką trwałość i walory użytkowe. Nie trzeba myć po każdym użyciu - oszczędza więc Twój czas i portfel.

 • aktywnie zabija nawet oporne bakterie
 • zapobiega powstawaniu zapachów
 • ściśle dopasowany anatomiczny krój
 • nieuciskające szwy płaskie
 • wygodny i lekki materiał
 • odprowadza pot i nie marznie
 • szybkoschnący i odporny na zabrudzenia
 • odporny na zużycie mechaniczne
 • 9 razy mocniejszy od bawełny
 • wysoka trwałość i wartość użytkowa
 • nie trzeba myć po każdym użyciu
Recenzja FullWallet - skarpety funkcjonalne nanosox PRO AN-ATOMIC - recenzja: ★★★★★

Recenzja FullWallet - skarpety funkcjonalne nanosox PRO AN-ATOMIC - recenzja: ★★★★★

nanosox® PRO AN-ATOMIC skarpety funkcyjne

 • Rozmiar: 35-38 / 39-42 / 43-47
 • Materiał: NSXAA - 35% wełna merynosowa, 9% poliamid Ag+, 36% polipropylen, 20% elastan
 • Kolor: czarny / szary / niebieski / sky blue / zielony / khaki / różowy / czerwony / pomarańczowy / beżowy / żółty
 • Nanocząstki srebra mają działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne
 • Wzmocniona pięta i palce
 • Ucisk na łydkę
 • Ocena: ★★★★★

skarpety nanosox PRO AN-ATOMIC

E-mail, na który otrzymasz odpowiedź
Podaj telefon kontaktowy
Twój wniosek, co najmniej 3 znaków
Śledzenie produktu
Wprowadź warunki i adres e-mail, na który ma zostać wysłana wiadomość po spełnieniu tych warunków
PLN
Ostatnio odwiedzone
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk