SPORT szorty - dziecięce .100 .czarny

Bokserki szorty sportowe NANO AGTIVE® SPORT o wyjątkowych właściwościach, odpowiedni do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. # funkcjonalny | antybakteryjny | szybkoschnący | nie prasować | odporny na zabrudzenia #... więcej
Wspólna cena: 96.21 PLN (-20%)
63.57 PLN bez VAT
Na stanie > 5 szt.
76.92 PLN
szt.
Wybierz pakiet ze zniżką
Rabaty ilościowe
Opis i parametry

SPORT szorty - dziecięce

Bokserki szorty sportowe NANO AGTIVE® SPORT o wyjątkowych właściwościach, odpowiedni do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. # funkcjonalny | antybakteryjny | szybkoschnący | nie prasować | odporny na zabrudzenia #

Bokserki sportowe, które bardzo szybko reagują na zwiększone obciążenie pracą. Wykonany ze zintegrowanej dzianiny, która łączy najlepsze właściwości dwóch funkcjonalnych materiałów - polipropylenu i poliestru.

Polipropylen w obróbce bakteriostatycznej niezawodnie transportuje wilgoć do zewnętrznej warstwy poliestru, a przy współpracy ze specyficzną strukturą dzianiny, która zwiększa powierzchnię twarzy, wilgoć ta bardzo szybko odparowuje do otaczającej przestrzeni. Polipropylen zachowuje suchość na skórze nawet przy większej aktywności fizycznej i jest bardzo przyjemny, antyalergiczny i odporny na grzyby i bakterie.

Elegancki szalik do uprawiania sportu i aktywności fizycznej w chłodne dni lub w podróży, gdy zmieniają się temperatury, np. wiosną i jesienią. Nadaje się również do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, wycieczek lub spacerów.

Zastosowane delikatne włókno polipropylenowe jest nienasiąkliwe, co odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi skóry i zapewnia komfort termiczny dla Twojego ciała. Aktywne składniki nanoAg, czyli nanocząsteczki srebra zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Srebro aktywnie ogranicza rozwój bakterii, dzięki czemu zapewnia stałą i długotrwałą ochronę przed bakteriami, wirusami i zapachami.

Posługiwać się:

Nadaje się do: narciarstwa, snowboardu, sportów motorowych, pracy, wypoczynku i podróży, sportów zimowych, trekkingu, sportów wodnych, turystyki pieszej i wszystkich innych aktywności na świeżym powietrzu.

Gender
E - Dziecięce
Linia
SPORT - pro sportovní a jiné aktivity
Materiał
SPORT - 140g/m2 - 60% polyester, 40% polypropylen Ag+
Standard
Oekotex Standard 100 certifikace, test AATCC TM 100: 2012 antibacterial, ISO 18184: 2019 antiviral
Pochodzenie
Ręcznie robione w Czechach
Funkcjonalne kalesony dla dzieci

Funkcjonalne kalesony dla dzieci

Kalesony dziecięce

Funkcjonalne majtki antybakteryjne dla dzieci

Elastyczna i lekka bielizna funkcjonalna dla wszystkich aktywnych dzieci. Drobna bakteriostatyczna mikrofibra poliestrowa jest uzupełniona elastyczną lycrą. Dzięki swojej elastyczności i wyrafinowanemu krojowi zapina się blisko skóry, odprowadza pot i utrzymuje ciało w optymalnym komforcie termicznym. Anatomiczny krój delikatnie modeluje sylwetkę zachowując jednocześnie przewiewność dzianiny. Przeznaczony jest pod bieliznę pod wszelkiego rodzaju odzież funkcjonalną. Będzie Ci towarzyszył we wszystkich aktywnościach sportowych, w czasie wolnym, a także w podróżach, gdzie jego cechy wyróżniają się najbardziej.

Wygodny i lekki materiał dla najbardziej dyskretnych partii ciała. Jest odporny na zabrudzenia, nanocząsteczki aktywnie niszczą bakterie i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Suma właściwości predestynuje go na każdy dzień… Po użyciu nie trzeba od razu myć produktu, co najbardziej docenisz podczas podróży służbowych lub wypoczynkowych.

Kolarstwo i jogging

Kolarstwo i jogging

Doskonała funkcjonalna odzież ochroni Twoje ciało przed potem, zimnem, przegrzaniem, bakteriami i zmęczeniem.


Dzięki misternej strukturze dzianiny oraz domieszkom innych rodzajów włókien elastanu i wełny merynosowej stworzyliśmy podstawową linię odzieży funkcjonalnej do uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bielizna funkcjonalna AGTIVE zapewnia uczucie ciepła w chłodne dni i chłodu w ciepłym otoczeniu.

AGTIVE to anatomicznie zaprojektowana i dopasowana funkcjonalna bielizna dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
Funkcjonalny ze względu na swoje wyjątkowe właściwości.

Krój jest maksymalnie dopasowany do kształtów ciała, dobrze trzyma kształt i sylwetkę. Wykonany jest z dzianin wykonanych z delikatnych np. polipropylenowych, niechłonnych włókien zawierających nanocząstki srebra/cynku (Ag+/Zn+). Materiał jest dziany w specjalny sposób, a jego warstwy odprowadzają wilgoć. Odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi skóry, wspomaga parowanie, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także komfortową podróż i poczucie czystości na długi czas. Substancje aktywne tj. jony srebra/cynku zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii. Nanocząsteczki - jony srebra/cynku zawarte bezpośrednio we włóknach dzianiny zapewniają trwałą ochronę przed bakteriami, aktywnie ograniczają namnażanie się bakterii a tym samym zapewniają stałą i długotrwałą ochronę przed przykrym zapachem.

Bielizna funkcjonalna dla wszystkich, którzy lubią sport i aktywność fizyczną lub podróże. Nadaje się również do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, wycieczek lub spacerów.

Odzież funkcjonalna AGTIVE jest wykonana z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zabrudzenia. Właściwości użytego materiału są trwałe. Zastosowanie płaskich szwów i ogólnie wysokiej jakości obróbka prania zapewnia długą żywotność i wartość użytkową. Nie musisz myć produktów AGTIVE po każdym użyciu, dzięki czemu aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

 

SPORT

SPORT

agtive® SPORT - sportowy i kolorowy

Bielizna sportowa, która bardzo szybko reaguje na zwiększone obciążenia. Wykonany jest ze zintegrowanej dzianiny, która łączy najlepsze właściwości dwóch funkcjonalnych materiałów - polipropylenu i poliestru.

Polipropylen w obróbce bakteriostatycznej niezawodnie transportuje wilgoć do zewnętrznej warstwy poliestru, a przy współpracy ze specyficzną strukturą dzianiny, która zwiększa powierzchnię twarzy, wilgoć ta bardzo szybko odparowuje do otaczającej przestrzeni. Polipropylen zachowuje suchość na skórze nawet przy większej aktywności fizycznej i jest bardzo przyjemny, antyalergiczny i odporny na grzyby i bakterie.

Linia bielizny SPORT przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy są przyzwyczajeni do jakości i funkcjonalności bielizny agtive® i chcą cieszyć się aktywnością w ulubionym kolorze. Nadaje się szczególnie do uprawiania sportów na świeżym powietrzu lub zwiększonej aktywności fizycznej w średnich temperaturach, takich jak wiosna i jesień.

Skuteczne substancje bakteriostatyczne zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Nie musisz myć naszych produktów po każdym użyciu i tym samym aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

Zastosowanie płaskich szwów i ogólnie wysokiej jakości obróbka prania zapewnia długą żywotność i wartość użytkową. Nie trzeba prać po każdym użyciu - oszczędza czas i portfel.

 

Zastosowany materiał

Wykonany z materiału nanoagent SPORT (140g/m2 - 60% poliester, 40% polipropylen Ag+ z nanocząsteczkami srebra) a tym samym trwała i niezaprzeczalna ochrona przed bakteriami i późniejszym zapachem. Zapewni Ci poczucie czystości na długi czas.

SPORT

SPORT szorty - dziecięce

E-mail, na który otrzymasz odpowiedź
Podaj telefon kontaktowy
Twój wniosek, co najmniej 3 znaków
Śledzenie produktu
PLN
Ostatnio odwiedzone
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk