SILUET T-shirt z krótkim rękawem - męska .XS .czarny

T-shirt z krótkim rękawem NANO AGTIVE® SILUET do wszystkich rodzajów aktywności zapewnia elastyczną i dopasowaną osłonę ramion, ramion, brzucha i klatki piersiowej oraz doskonałe właściwości antybakteryjne. Ochrona koszuli przed potem. Wydłużona długość dobrze się trzyma. # funkcjonalny | antybakteryjny | szybkoschnący | nie prasować | odporny na zabrudzenia #... więcej
Wspólna cena: 173.32 PLN (-22%)
111.37 PLN bez VAT
niedostępne
134.76 PLN
szt.
Wybierz pakiet ze zniżką
Rabaty ilościowe
Opis i parametry

SILUET T-shirt z krótkim rękawem - męska

T-shirt z krótkim rękawem NANO AGTIVE® SILUET do wszystkich rodzajów aktywności zapewnia elastyczną i dopasowaną osłonę ramion, ramion, brzucha i klatki piersiowej oraz doskonałe właściwości antybakteryjne. Ochrona koszuli przed potem. Wydłużona długość dobrze się trzyma. # funkcjonalny | antybakteryjny | szybkoschnący | nie prasować | odporny na zabrudzenia #

Bielizna anatomicznie dopracowana i dopasowana, krój jest maksymalnie dopasowany do krzywizn ciała, dobrze trzyma jego kształt i sylwetkę. Wykonany jest z cienkiej dzianiny polipropylenowej z dodatkiem nanocząsteczek srebra. Zdefiniowana metoda dziania dodaje właściwości użytkowe. Odprowadza pot, zapewnia optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu i wypoczynku, ale także komfortową podróż i uczucie czystości na długi czas.

Bielizna funkcyjna dla Twojego komfortu i wygody w każdą pogodę i każdą aktywność fizyczną lub podróż, pracę, towarzystwo.

Zastosowane drobne włókno polipropylenowe jest nienasiąkliwe, dzięki czemu odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie wychładza skóry i zapewnia komfort termiczny Twojego ciała. Aktywne składniki nanoAg, a następnie nanocząsteczki srebra, zawarte są w całej objętości włókien, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Obecnie srebro ogranicza rozwój bakterii, dzięki czemu zapewnia stałą i długotrwałą ochronę przed bakteriami, wirusami i zapachami.

Posługiwać się:

Nadaje się do: odzieży codziennej, aktywności sportowej, podróży i wszystkich ostatnich aktywności wykonywanych przez cały rok, przeznaczony pod bieliznę pod odzież funkcjonalną, ale także pod odzież do pracy, biura i w podróży.

Polecamy ubierać ten produkt jako pierwszą warstwę na co dzień - przy każdej pogodzie i przy każdej aktywności fizycznej.

Materiał
SILUET - 165g/m2 - 92% polyester Ag+, 8% elastan
Linia
SILUET - pružné a přiléhavé
Standard
Oekotex Standard 100 certifikace, test AATCC TM 100: 2012 antibacterial, ISO 18184: 2019 antiviral
Gender
G - Męskie
Pochodzenie
Ręcznie robione w Czechach
Podkoszulki męskie

Podkoszulki męskie

Męskie podkoszulki, bezrękawniki

Funkcjonalne, antybakteryjne podkoszulki dla mężczyzn

Elastyczna i lekka bielizna funkcjonalna dla wszystkich aktywnych mężczyzn. Drobna bakteriostatyczna mikrofibra poliestrowa jest uzupełniona elastyczną lycrą. Dzięki swojej elastyczności i wyrafinowanemu krojowi zapina się blisko skóry, odprowadza pot i utrzymuje ciało w optymalnym komforcie termicznym. Anatomiczny krój delikatnie modeluje sylwetkę zachowując jednocześnie przewiewność dzianiny. Przeznaczony jest pod bieliznę pod wszelkiego rodzaju odzież funkcjonalną. Będzie Ci towarzyszyć we wszystkich aktywnościach sportowych, pracy, wypoczynku, a także w podróżach, gdzie najbardziej wyróżniają się jej cechy.

Wygodny i lekki materiał dla najbardziej dyskretnych partii ciała. Jest odporny na zużycie mechaniczne, nanocząsteczki aktywnie niszczą bakterie i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Suma właściwości predestynuje go na każdy dzień… Po użyciu nie trzeba od razu myć produktu, co najbardziej docenisz podczas podróży służbowych lub wypoczynkowych.

SILUET T-shirt z krótkim rękawem - męska

E-mail, na który otrzymasz odpowiedź
Podaj telefon kontaktowy
Twój wniosek, co najmniej 3 znaków
Śledzenie produktu
PLN
Ostatnio odwiedzone
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk