PRO ribano jednoczęściowy - dzieci .100 .czarny

Ribano NANO AGTIVE® PRO jednoczęściowy o wyjątkowych właściwościach, odpowiednie na niestabilną i chłodną pogodę. # funkcjonalny | antybakteryjny | szybkoschnący | nie prasować | odporny na zabrudzenia #... więcej
Wspólna cena: 289 PLN (-33%)
159.17 PLN bez VAT
niedostępne
192.6 PLN
szt.
Wybierz pakiet ze zniżką
Rabaty ilościowe
Opis i parametry

PRO ribano jednoczęściowy - dzieci

Ribano NANO AGTIVE® PRO jednoczęściowy o wyjątkowych właściwościach, odpowiednie na niestabilną i chłodną pogodę. # funkcjonalny | antybakteryjny | szybkoschnący | nie prasować | odporny na zabrudzenia #

Anatomicznie zaprojektowane i dopasowane spodnie zapewnią Twojemu ciału komfort termiczny. Krój jest maksymalnie dopasowany do krzywizn ciała, dobrze trzyma jego kształt i sylwetkę. Wykonany jest z delikatnych dzianin polipropylenowych zawierających nanocząsteczki srebra. Zdefiniowana metoda dziania dodaje właściwości użytkowe. Odprowadza pot, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także komfortową podróż i poczucie czystości przez długi czas.

Bielizna funkcyjna do uprawiania sportu i aktywności fizycznej w chłodne dni lub w podróży, gdy zmieniają się temperatury, np. wiosną i jesienią. Nadaje się również do wszystkich lekkich aktywności fizycznych na łonie natury, wycieczek lub spacerów.

Zastosowane delikatne włókno polipropylenowe jest nienasiąkliwe, co odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi skóry i zapewnia komfort termiczny dla Twojego ciała. Aktywne składniki nanoAg, czyli nanocząsteczki srebra zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Srebro aktywnie ogranicza rozwój bakterii, dzięki czemu zapewnia stałą i długotrwałą ochronę przed bakteriami, wirusami i zapachami.

Posługiwać się:

Nadaje się do: narciarstwa, snowboardu, sportów motorowych, pracy, wypoczynku i podróży, sportów zimowych, trekkingu, sportów wodnych, turystyki pieszej i wszystkich innych aktywności na świeżym powietrzu w chłodniejszych porach roku.

Zalecamy nakładanie tego produktu jako pierwszą warstwę pod nienasiąkliwe warstwy termoizolacyjne przy niskich temperaturach (0/15°C) przy małej aktywności fizycznej lub przy bardzo niskich temperaturach (-10/-20°C) przy wzmożonym wysiłku fizycznym.

 

Gender
E - Dziecięce
Linia
PRO - první volba / do nestálého počasí
Materiał
PRO - 150g/m2 - 100% polypropylen Ag+
Standard
Oekotex Standard 100 certifikace, test AATCC TM 100: 2012 antibacterial, ISO 18184: 2019 antiviral
Pochodzenie
Ręcznie robione w Czechach
Funkcjonalne kalesony dla dzieci

Funkcjonalne kalesony dla dzieci

Kalesony dziecięce

Funkcjonalne majtki antybakteryjne dla dzieci

Elastyczna i lekka bielizna funkcjonalna dla wszystkich aktywnych dzieci. Drobna bakteriostatyczna mikrofibra poliestrowa jest uzupełniona elastyczną lycrą. Dzięki swojej elastyczności i wyrafinowanemu krojowi zapina się blisko skóry, odprowadza pot i utrzymuje ciało w optymalnym komforcie termicznym. Anatomiczny krój delikatnie modeluje sylwetkę zachowując jednocześnie przewiewność dzianiny. Przeznaczony jest pod bieliznę pod wszelkiego rodzaju odzież funkcjonalną. Będzie Ci towarzyszył we wszystkich aktywnościach sportowych, w czasie wolnym, a także w podróżach, gdzie jego cechy wyróżniają się najbardziej.

Wygodny i lekki materiał dla najbardziej dyskretnych partii ciała. Jest odporny na zabrudzenia, nanocząsteczki aktywnie niszczą bakterie i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Suma właściwości predestynuje go na każdy dzień… Po użyciu nie trzeba od razu myć produktu, co najbardziej docenisz podczas podróży służbowych lub wypoczynkowych.

zmienna pogoda

zmienna pogoda

Nadaje się do: wszystkich aktywności na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach, podróży i przebywania na łonie natury oraz wszystkich innych aktywności na świeżym powietrzu wiosną i jesienią, przy zmiennej pogodzie

Zalecamy nakładanie tego produktu jako pierwszą warstwę pod nienasiąkliwe warstwy izolacji termicznej przy zmiennej pogodzie (15/0°C) przy małej aktywności fizycznej lub w chłodne dni (10/-10°C) przy wzmożonym wysiłku fizycznym.

1  

Szczegóły techniczne:

Aktywnie niszczy nawet oporne bakterie, a tym samym zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Jest wykonany z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporny na zabrudzenia. Materiał jest 9 razy mocniejszy od bawełny, dzięki czemu jest odporny na zużycie mechaniczne. Zastosowanie płaskich szwów i ogólnie wysokiej jakości obróbka prania zapewnia długą żywotność i wartość użytkową. Nie trzeba prać po każdym użyciu - oszczędza czas i portfel.

 • aktywnie niszczy nawet oporne bakterie
 • zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • dopasowany anatomiczny krój
 • płaskie szwy nie pchające
 • przyjemny i lekki materiał
 • odprowadza pot i nie marznie
 • szybkoschnący i odporny na zabrudzenia
 • odporny na zużycie mechaniczne
 • 9x mocniejsza niż bawełna
 • wysoka trwałość i walory użytkowe
 • nie trzeba myć po każdym użyciu
Na motocyklu przy zmiennej pogodzie

Na motocyklu przy zmiennej pogodzie

Na niestabilną pogodę przy zmieniających się temperaturach, np. wiosną i jesienią - dolna warstwa włókna polipropylenowego natychmiast odprowadza pot ze skóry, a górna zapewnia przyspieszone odparowywanie wilgoci. Specjalna dzianina jest przewiewna i jednocześnie wystarczająco izolująca, aby zachować komfort termiczny. 

PRO
pierwsza warstwa PRO maska ​​motocyklowa T-shirt długa koszula koszula bez rękawów majtki długie skarpety

 

Na motocyklu w każdą pogodę

Na motocyklu w każdą pogodę

Funkcjonalne akcesoria, które mogą się przydać.

bielizna jednoczęściowa maska ​​motocyklowa czapka pod hełmem szalik pas biodrowy bielizna skarpety
Na narty

Na narty

Doskonała bielizna funkcjonalna chroni Twoje ciało przed potem, zimnem, przegrzaniem, bakteriami i zmęczeniem.

Najważniejsza jest pierwsza warstwa. Czyli zaraz po kolorze kurtki narciarskiej ;-)


Dzięki misternej strukturze dzianiny oraz domieszkom innych rodzajów włókien elastanu i wełny merynosowej stworzyliśmy podstawową linię odzieży funkcjonalnej do uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bielizna funkcjonalna AGTIVE zapewnia uczucie ciepła w chłodne dni i chłodu w ciepłym otoczeniu.

AGTIVE to anatomicznie zaprojektowana i dopasowana funkcjonalna bielizna dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
Funkcjonalny ze względu na swoje wyjątkowe właściwości.

Krój jest maksymalnie dopasowany do kształtów ciała, dobrze trzyma kształt i sylwetkę. Wykonany jest z dzianin wykonanych z delikatnych np. polipropylenowych, niechłonnych włókien zawierających nanocząstki srebra/cynku (Ag+/Zn+). Materiał jest dziany w specjalny sposób, a jego warstwy odprowadzają wilgoć. Odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi skóry, wspomaga parowanie, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także komfortową podróż i poczucie czystości na długi czas. Substancje aktywne tj. jony srebra/cynku zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii. Nanocząsteczki - jony srebra/cynku zawarte bezpośrednio we włóknach dzianiny zapewniają trwałą ochronę przed bakteriami, aktywnie ograniczają namnażanie się bakterii a tym samym zapewniają stałą i długotrwałą ochronę przed przykrym zapachem.

Bielizna funkcjonalna dla wszystkich, którzy lubią sport i aktywność fizyczną lub podróże. Nadaje się również do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, wycieczek lub spacerów.

Odzież funkcjonalna AGTIVE jest wykonana z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporna na zabrudzenia. Właściwości użytego materiału są trwałe. Zastosowanie płaskich szwów i ogólnie wysokiej jakości obróbka prania zapewnia długą żywotność i wartość użytkową. Nie musisz myć produktów AGTIVE po każdym użyciu, dzięki czemu aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

 

Recenzja PlnaPenezenka portal - zestaw odzieży funkcjonalnej damskiej PRO SPECIAL - kalesony długie, koszulka z długim i krótkim rękawem - ocena: ★★★★★

Recenzja PlnaPenezenka portal - zestaw odzieży funkcjonalnej damskiej PRO SPECIAL - kalesony długie, koszulka z długim i krótkim rękawem - ocena: ★★★★★

PRO (AN-ATOMIC) SPECIAL zestaw funkcjonalnej odzieży damskiej

w komplecie:

PRO kalesony długie
PRO długa koszulka
PRO koszulka z krótkim rękawem
PRO nanosox

 • Rozmiar: XS-3XL
 • Materiał: AN-ATOMIC (PRO) - 100% polipropylen Ag+
 • Kolor: czarny / biały / szary / niebiesko-czarny
 • Zawiera niezmywalne nanocząsteczki srebra
 • Ocena: ★★★★★

 

PRO

PRO

agtive® PRO – odzież funkcjonalna

Anatomicznie zaprojektowana i dopasowana bielizna funkcjonalna dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Krój jest maksymalnie dopasowany do kształtów ciała, dobrze trzyma kształt i sylwetkę. Wykonany jest z delikatnych dzianin polipropylenowych zawierających nanocząsteczki srebra. Odprowadza pot, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także komfortową podróż i poczucie czystości przez długi czas.

Bielizna funkcyjna dla wszystkich tych, którzy lubią sport i aktywność fizyczną w chłodne dni lub podróżują, gdy temperatura się zmienia, np. wiosna i jesień. Nadaje się również do wszystkich lekkich aktywności fizycznych na łonie natury, wycieczek lub spacerów.

Zastosowane delikatne włókno polipropylenowe jest nienasiąkliwe, co odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi skóry i zapewnia komfort termiczny dla Twojego ciała. Substancje aktywne, czyli jony srebra zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Srebro aktywnie ogranicza rozwój bakterii, dzięki czemu zapewnia trwałą i długotrwałą ochronę przed przykrym zapachem.

Nie musisz myć produktów agtive® PRO po każdym użyciu i tym samym aktywnie przyczyniać się do ochrony środowiska :)

PRO

Wykorzystany materiał:

nanoagent PRO (150g/m2 - 100% polipropylen z nanoAg - nanocząsteczki srebra) a tym samym trwała i niezaprzeczalna ochrona przed bakteriami i późniejszym zapachem. Zapewni Ci uczucie czystości na długi czas.

 

Szczegóły techniczne:

Aktywnie niszczy nawet oporne bakterie, a tym samym zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Jest wykonany z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporny na zabrudzenia. Materiał jest 9 razy mocniejszy od bawełny, dzięki czemu jest odporny na zużycie mechaniczne. Zastosowanie płaskich szwów i ogólnie wysokiej jakości obróbka prania zapewnia długą żywotność i wartość użytkową. Nie trzeba prać po każdym użyciu - oszczędza czas i portfel.

 • aktywnie niszczy nawet oporne bakterie
 • zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • dopasowany anatomiczny krój
 • płaskie szwy nie pchające
 • przyjemny i lekki materiał
 • odprowadza pot i nie marznie
 • szybkoschnący i odporny na zabrudzenia
 • odporny na zużycie mechaniczne
 • 9x mocniejsza niż bawełna
 • wysoka trwałość i walory użytkowe
 • nie trzeba myć po każdym użyciu

 


 

Posługiwać się:

Nadaje się do: narciarstwa, snowboardu, sportów motorowych, pracy, wypoczynku i podróży, sportów zimowych, trekkingu, sportów wodnych, turystyki pieszej i wszystkich innych aktywności na świeżym powietrzu w chłodniejszych porach roku.

Zalecamy nakładanie tego produktu jako pierwszą warstwę pod nienasiąkliwe warstwy termoizolacyjne przy niskich temperaturach (0/15°C) przy małej aktywności fizycznej lub przy bardzo niskich temperaturach (-10/-20°C) przy wzmożonym wysiłku fizycznym.

Související produkty

PRO ribano jednoczęściowy - dzieci

E-mail, na który otrzymasz odpowiedź
Podaj telefon kontaktowy
Twój wniosek, co najmniej 3 znaków
Śledzenie produktu
PLN
Ostatnio odwiedzone
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk