Nowość w 2023 r

Postanowiliśmy, że rozważania na temat tego, czy ceny odpowiadają wartości, jakości i cechom produktów, pozostawimy wyłącznie naszym klientom. Dlatego od początku 2023 roku nie podajemy poziomu ceny normalnej i wysokości rabatu. Istnieje tylko jedna cena sprzedaży produktu.
Dla naszych stałych klientów oferujemy program lojalnościowy. Rejestrując się i logując na swoje konto możesz korzystać z obniżonych cen, kredytów za każdy zakup, możliwości zamiany kredytów na rabat przy zakupie oraz specjalnych promocji i ofert

Pod presją inflacji i rosnących cen materiałów, zwłaszcza wełny merynosów, zostaliśmy zmuszeni do dostosowania cen naszych produktów. Większe zmiany dotyczą jedynie asortymentu MERINO, natomiast ceny pozostałych produktów ulegają niewielkim korektom lub pozostają bez zmian.

Sklep internetowy jest obecnie przetłumaczony na 14 języków i docieramy do klientów z całej Europy. Oferujemy również nasze produkty poprzez Marketplace'y takie jak Mall, Allegro, Alza oraz przygotowujemy eMag, Kaufland i inne.

Szykujemy ciekawe nowości i sukcesywnie będziemy uzupełniać naszą ofertę.

Obecnie trwa produkcja produktów na sezon zimowy z serii TERMO i MERINO. Pojawią się kombinezony Ribano. Następnie wiosenna seria programowa PRO i TOP. Przed wakacjami dodamy również serię COOL i GOLF.

W grudniu podróżnik Standa Tikal, wyposażony w nasze produkty, wyruszył na koniec świata przez Wyspy Galapagos do Krainy Ognia. Z pewnością dokładnie sprawdzi ubrania. Swoimi wrażeniami z wyjazdu podzieli się z nami po powrocie.

NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk