GOLF

Bestsellery
Kolejny bestseller

agtive® GOLF - odzież funkcjonalna

Produkty GOLF to odzież wierzchnia do uprawiania sportu i noszenia na co dzień. Łączą w sobie właściwości bielizny i odzieży sportowej. Noszone są bezpośrednio na ciele, ale dzięki dopracowanej konstrukcji, odporności na zabrudzenia i zmarszczki, będą Cię reprezentować nawet w tak wymagających sytuacjach jak golf i to po 36 dołkach. Dzianina odprowadza pot, co przyczynia się do komfortowego samopoczucia nawet w cieplejszych miesiącach. Dzięki nanocząsteczkom utrzymują Twoje ciało w suchości, a otoczenie w czystości i bez zapachu. Produkty GOLF nie tworzą latem widocznych map potu, dlatego są przeznaczone wszędzie tam, gdzie chcesz wyglądać świeżo. Będziesz zachwycony ich łatwą konserwacją, nie matowiejącym wykończeniem i trwałością kolorów...

Rozpoczyna się era odzieży funkcjonalnej w życiu codziennym i zawodowym. Atrakcyjne wzornictwo, wyszukane detale oraz przyjemny i lekki materiał - to podstawowe atrybuty asortymentu GOLF. Materiał, z którego wykonane są produkty, mile zaskoczy Cię wysoką wydajnością i niemal bezproblemową konserwacją.

Nadaje się do: noszenia na co dzień, pracy w higienicznym środowisku, podróży i wszystkich zajęć sportowych w pomieszczeniach, golfa, tenisa, wędrówek, wypoczynku, relaksu.

Zastosowany materiał

Wykonane z materiału nanoagent GOLF (150g/m2 - 100% polipropylen Ag+ (nanocząsteczki srebra), a więc trwała i nie rozlewająca się ochrona przed bakteriami i późniejszym nieprzyjemnym zapachem. Dzięki niemu na długo zachowasz uczucie czystości.

GOLF

Pokaż więcej
O sortowaniu
Filtracja
zgodnie z parametrami
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Filtruj produkty
CenaStanProducentVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
French
fr
German
de
Hungarian
hu
Italian
it
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Slovene
sl
Spanish
es
Ukrainian
uk