Materiały nanoagent

COOL
COOL
GOLF
GOLF
MERINO
MERINO
PRO
PRO
SILUET
SILUET
SPORT
SPORT
TERMO
TERMO
TOP
TOP
Bestsellery
Kolejny bestseller

STOP MICROB & VIRUS

Do antybakteryjnej odzieży funkcyjnej i bielizny

Dzianina ze specjalnego włókna polipropylenowo-poliestrowego poddanego działaniu antybakteryjnego dodatku przeciwwirusowego na bazie jonów srebra. Zapobiega rozwojowi bakterii i wirusów, redukuje nieprzyjemne zapachy i zapewnia higieniczną świeżość. Nie jest szkodliwy dla ludzi i środowiska.

Od dawna wiadomo, że nieabsorbujące materiały tekstylne, w tym przypadku głównie polipropylen, lepiej radzą sobie z odprowadzaniem potu z ciała niż większość włókien naturalnych. Poprzez odciąganie pary wodnej od skóry gwarantowany jest lepszy komfort termiczny, skóra pozostaje sucha i tworzy uczucie ciepła w chłodne dni i uczucie chłodu w ciepłe dni. Dzięki wyrafinowanej strukturze dzianiny i dodaniu innych rodzajów elastanu oraz włókien wełny Merino, stworzyliśmy podstawowy asortyment funkcjonalnej odzieży na wszystkie pory roku. Każdy produkt z tej serii należy jednak dobrać nie tylko do temperatury otoczenia, ale także do czynności, której się oczekuje.

Poziom nanotechnologii w przemyśle tekstylnym pozwala na tworzenie dzianin i produktów, które mają rewolucyjne właściwości: trwałe funkcje antybakteryjne i przeciwdrobnoustrojowe, tj. długotrwałe środowisko bez zapachu, a tym samym gwarantowane poczucie higienicznej czystości. Nasze produkty utrzymują się przez kilka dni i nie trzeba ich myć po każdym użyciu. Produkty nie wymagają prasowania i są odporne na tłuszcz, wodę, oleje i kwasy... Zmniejszając cykle prania, koszty energii i detergentów do utrzymania naszych produktów, oszczędzasz znacząco swój czas i środowisko :)

 


Produkty AGTIVE wyróżnia dopracowana struktura dzianiny oraz dodatek innych rodzajów włókien, takich jak elastan i wełna Merino, które uzupełniają ich wyjątkowe właściwości.Wybierz z następujących podstawowych serii:

COOL : na łagodną i ciepłą pogodę
PRO : do profesjonalnego użytku przy zmiennej pogodzie
GOLF : dla komfortu i dla zabawy
SILUET : bielizna przydatna przez cały rok
SPORT : sportowa i kolorowa na aktywne dni przez cały rok
TOP : bluzy, kamizelki, spodnie jako druga warstwa na zimną pogodę

W asortymentach można znaleźć funkcjonalną odzież sportową wykonaną z tradycyjnych materiałów bez antybakteryjnych nanocząsteczek:

PROTTON: odzież dla sportu i rekreacji
REVIVE: z materiałów z recyklingu

Pokaż więcej
O sortowaniu
Filtracja
zgodnie z parametrami
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Filtruj produkty
CenaStanProducentVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
French
fr
German
de
Hungarian
hu
Italian
it
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Slovene
sl
Ukrainian
uk