TERMO

Bestsellery
Kolejny bestseller

agtive® TERMO - funkcjonalna odzież na bardzo zimne dni

Ubierz się ciepło... Ta linia produktów łączy w sobie dwa bardzo ważne wymagania dotyczące utrzymania ciepłoty naszego ciała w bardzo niskich temperaturach - dolna warstwa wykonana z włókna polipropylenowego błyskawicznie odprowadza pot od skóry, a górna warstwa z delikatnej przędzy z wełny merynosów zapewnia niezbędny komfort termiczny. Szczególnie wełna merynosów ma doskonałą zdolność do izolowania wytwarzanego ciepła. Znajdziesz zastosowanie dla TERMO wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie ciepła, nawet jeśli nie podejmujesz dużej aktywności fizycznej.

Bielizna o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych dzięki połączeniu poliestru i ciepłej wełny merynosów. Odnajdzie się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości aktywności fizycznej oraz w bardzo niskich temperaturach. Wyróżniająca się anatomiczna konstrukcja i nieuciskające płaskie szwy zwiększają komfort użytkownika.

Przeznaczenie: ekstremalna jazda na nartach, podróże motocyklowe, praca w zimnych warunkach magazynowych i halowych, polowanie i wędkarstwo, sporty zimowe i trekking, zimowe wędrówki i wszystkie inne aktywności na świeżym powietrzu w zimie i bardzo niskich temperaturach.

Użyty materiał:

Wykonana z nanoagentu TERMO 230g/m2 (54% wełna Merino, 21% poliester Thermo°Cool, 21% lyocell Tencel® C, 4% poliamid)

TERMO

Pokaż więcej
Filtracja
zgodnie z parametrami
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Filtruj produkty
CenaStanProducentVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Slovene
sl
Spanish
es