Materiały do nanoagentów

COOL
COOL
GOLF
GOLF
PRO
PRO
SILUET
SILUET
SPORT
SPORT
TERMO
TERMO
TOP
TOP
Bestsellery
Kolejny bestseller

STOP MICROB & VIRUS

Do antybakteryjnej odzieży funkcyjnej i bielizny

Dzianina ze specjalnego włókna polipropylenowo-poliestrowego poddanego działaniu antybakteryjnego dodatku przeciwwirusowego na bazie jonów srebra. Zapobiega rozwojowi bakterii i wirusów, redukuje nieprzyjemne zapachy i zapewnia higieniczną świeżość. Nie jest szkodliwy dla ludzi i środowiska.

Od dawna wiadomo, że nieabsorbujące materiały tekstylne, w tym przypadku głównie polipropylen, lepiej radzą sobie z odprowadzaniem potu z ciała niż większość włókien naturalnych. Poprzez odciąganie pary wodnej od skóry gwarantowany jest lepszy komfort termiczny, skóra pozostaje sucha i tworzy uczucie ciepła w chłodne dni i uczucie chłodu w ciepłe dni. Dzięki wyrafinowanej strukturze dzianiny i dodaniu innych rodzajów elastanu oraz włókien wełny Merino, stworzyliśmy podstawowy asortyment funkcjonalnej odzieży na wszystkie pory roku. Każdy produkt z tej serii należy jednak dobrać nie tylko do temperatury otoczenia, ale także do czynności, której się oczekuje.

Poziom nanotechnologii w przemyśle tekstylnym pozwala na tworzenie dzianin i produktów, które mają rewolucyjne właściwości: trwałe funkcje antybakteryjne i przeciwdrobnoustrojowe, tj. długotrwałe środowisko bez zapachu, a tym samym gwarantowane poczucie higienicznej czystości. Nasze produkty utrzymują się przez kilka dni i nie trzeba ich myć po każdym użyciu. Produkty nie wymagają prasowania i są odporne na tłuszcz, wodę, oleje i kwasy... Zmniejszając cykle prania, koszty energii i detergentów do utrzymania naszych produktów, oszczędzasz znacząco swój czas i środowisko :)

Pokaż więcej
Filtracja
zgodnie z parametrami
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Filtruj produkty
CenaStanProducentVypíše pouze produkty skladem
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Slovene
sl
Spanish
es