Roztocz koła dla Fenixa

Bestsellery

3 - 17 września 2022

Roztocz koła dla Fenixa

Charytatywny wirtualny wyścig kolarski dla ParaCENTRUM Fenix

 

Pokonaj się i zakręć z nami kołami w słusznej sprawie!

Wybierz swoją kategorię, wysokość wpisowego lub zamów inne przedmioty charytatywne, aby w całości wesprzeć ParaCENTRUM Fenix ​​i przejechać jak najwięcej kilometrów, od 3 września do 17 września 2022 r. Wpływy z wpisowego zostaną przeznaczone na rehabilitację naszych klientów po urazach rdzenia kręgowego. Regularna rehabilitacja jest jedną z najważniejszych czynności i jest integralną częścią życia każdego użytkownika wózka inwalidzkiego.

Możesz jeździć na rowerze, hulajnodze, handbike, wózku inwalidzkim z dodatkowymi kołami, jeździć samotnie, w zespole lub z rodziną, zawsze i wszędzie! Zmierz swoją wydajność za pomocą ulubionej aplikacji lub korzystając z aplikacji EPP Pomáhej pohybem z Fundacji CEZ. Następnie wprowadź go do systemu pomiaru czasu IronTime, korzystając z linku, który otrzymasz 3 dni przed wyścigiem. Udostępniaj swoje wyniki, w tym zdjęcia, w sieciach społecznościowych pod hashtagiem #roztockola lub #roztockolaprofenix.

Patronem wyścigu kolarskiego jest wybitny czeski medalista i kolarski zwycięzca olimpijski Jaroslav Kulhavý, który w 2012 roku wygrał rower górski w Londynie.

 

Oficjalny start

Wyścig kolarski rozpocznie się 3 września 2022 roku o godzinie 10:00. Z tej okazji symboliczny start na ścieżce rowerowej odbędzie się w centrum handlowym Olympia Brno, do którego zapraszamy wszystkich handbike'ów, rowerzystów i innych pasjonatów sportu. Ścieżka rowerowa będzie zarezerwowana dla uczestników tylko od 9:30 do 11:30. Na parkingu za OC Olympia będzie personel, który będzie do Państwa dyspozycji (pomoc przy transferze z pojazdu, na handbike itp.) oraz udogodnienia dla niepełnosprawnych z toaletą.

 

Dla zwycięzców wszystkich kategorii przygotowaliśmy sportowe koszulki funkcjonalne antybakteryjne. Zwycięzcy wybiorą rozmiar, kolor i wzór.

 

 

Pokaż więcej
Filtracja
zgodnie z parametrami
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Filtruj produkty
CenaStanProducentVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk