TOP

Bestsellery
Kolejny bestseller

agtive® TOP - odzież termoizolacyjna

Ciepło, które wytwarzasz, powinno pozostawać blisko ciała, szczególnie w chłodne dni. Drobno czesany tył z materiału TOP zapewni Ci ciepło. Dzięki połączeniu wytrzymałego poliamidu i elastycznych włókien elastanowych noszenie produktów TOP jest wygodne. Materiał jest oddychający, odprowadza pot i wilgoć na powierzchnię oraz zapewnia komfort termiczny. Nawet przy wyższej wydajności Twoje ciało nie przegrzewa się. Gęsta struktura dzianiny i gładka powierzchnia nie zaczepiają się o ostre części odzieży, są odporne na „rzepy” i nie ślizgają się. Wysokiej jakości materiał dopełniają płaskie szwy i szczegółowe wykonanie z cennym haftem.

Wyjątkowe właściwości dzianiny, przemyślany krój damski i męski oraz dopracowane detale w szyciu - oto agtive® TOP. Chroni Twoje ciało przed zimnem i izoluje ciepło. Jest to sprawdzona i odpowiednia druga warstwa, przeznaczona do łączenia z antybakteryjną odzieżą funkcjonalną.

Nadaje się do: wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, podróży i przebywania na łonie natury w chłodne dni.

Zastosowany materiał:

Wykonany z materiału nanoagent TOP (235 g/m2 - 86% poliamid, 14% elastan) Solidna izolacja termiczna, dzianina hydrofobowa o podwyższonej gramaturze.

TOP

Pokaż więcej
Filtracja
zgodnie z parametrami
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Filtruj produkty
CenaStanProducentVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk