SPORT

Bestsellery
Kolejny bestseller

agtive® SPORT - sportowy i kolorowy

Bielizna sportowa, która bardzo szybko reaguje na zwiększone obciążenia. Wykonany jest ze zintegrowanej dzianiny, która łączy najlepsze właściwości dwóch funkcjonalnych materiałów - polipropylenu i poliestru.

Polipropylen w obróbce bakteriostatycznej niezawodnie transportuje wilgoć do zewnętrznej warstwy poliestru, a przy współpracy ze specyficzną strukturą dzianiny, która zwiększa powierzchnię twarzy, wilgoć ta bardzo szybko odparowuje do otaczającej przestrzeni. Polipropylen zachowuje suchość na skórze nawet przy większej aktywności fizycznej i jest bardzo przyjemny, antyalergiczny i odporny na grzyby i bakterie.

Linia bielizny SPORT przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy są przyzwyczajeni do jakości i funkcjonalności bielizny agtive® i chcą cieszyć się aktywnością w ulubionym kolorze. Nadaje się szczególnie do uprawiania sportów na świeżym powietrzu lub zwiększonej aktywności fizycznej w średnich temperaturach, takich jak wiosna i jesień.

Skuteczne substancje bakteriostatyczne zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Nie musisz myć naszych produktów po każdym użyciu i tym samym aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

Zastosowanie płaskich szwów i ogólnie wysokiej jakości obróbka prania zapewnia długą żywotność i wartość użytkową. Nie trzeba prać po każdym użyciu - oszczędza czas i portfel.

 

Zastosowany materiał

Wykonany z materiału nanoagent SPORT (140g/m2 - 60% poliester, 40% polipropylen Ag+ z nanocząsteczkami srebra) a tym samym trwała i niezaprzeczalna ochrona przed bakteriami i późniejszym zapachem. Zapewni Ci poczucie czystości na długi czas.

SPORT

Pokaż więcej
Filtracja
zgodnie z parametrami
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Filtruj produkty
CenaStanProducentVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk