SILUET

Bestsellery
Kolejny bestseller

agtive® SILUET

Bielizna zyskuje nowy wymiar - elastyczna i lekka bielizna funkcjonalna dla wszystkich aktywnych kobiet i mężczyzn. Drobna bakteriostatyczna mikrofibra poliestrowa jest uzupełniona elastyczną lycrą. Dzięki swojej elastyczności i wyrafinowanemu krojowi zapina się blisko skóry, odprowadza pot i utrzymuje ciało w optymalnym komforcie termicznym. Przy doborze odpowiedniego rozmiaru i kroju delikatnie modeluje sylwetkę, zachowując jednocześnie przewiewność dzianiny. Przeznaczony jest do bielizny pod wszystkie nasze rodzaje bielizny funkcjonalnej. Będzie Ci towarzyszyć we wszystkich aktywnościach sportowych, pracy, wypoczynku, a także w podróżach, gdzie najbardziej wyróżniają się jej cechy.

Zastosowane delikatne włókno mikropoliestrowe jest antyalergiczne, oddychające, szybkoschnące i nie przeziębia skóry.

Srebro zawarte bezpośrednio w polimerze włóknistym aktywnie ogranicza rozwój bakterii, dzięki czemu zapewnia stałą i długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem. Substancje aktywne, czyli jony srebra zawarte są w całej objętości włókna, są bezpieczne i nie powodują alergii. Nie musisz myć naszych produktów po każdym użyciu i tym samym aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

Wygodny i lekki materiał dla najbardziej dyskretnych partii ciała. Jest odporny na zużycie mechaniczne, aktywnie niszczy bakterie i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Suma właściwości predestynuje go na każdy dzień… Po użyciu nie trzeba od razu myć produktu, co najbardziej docenisz podczas podróży służbowych lub wypoczynkowych.

Zastosowany materiał

Wykonany z materiału nanoagent SILUET - 165g/m2 - 92% poliester z Ag+ (drobinki srebra), 8% elastan a tym samym trwała i nieusuwalna ochrona przed bakteriami i późniejszym zapachem. Zapewni Ci poczucie czystości na długi czas.

Pokaż więcej
Filtracja
zgodnie z parametrami
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Filtruj produkty
CenaStanProducentVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk