PRO

Bestsellery
Kolejny bestseller

agtive® PRO – odzież funkcjonalna

Anatomicznie zaprojektowana i dopasowana bielizna funkcjonalna dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Krój jest maksymalnie dopasowany do kształtów ciała, dobrze trzyma kształt i sylwetkę. Wykonany jest z delikatnych dzianin polipropylenowych zawierających nanocząsteczki srebra. Odprowadza pot, gwarantuje optymalny komfort termiczny podczas uprawiania sportu, pracy i wypoczynku, ale także komfortową podróż i poczucie czystości przez długi czas.

Bielizna funkcyjna dla wszystkich tych, którzy lubią sport i aktywność fizyczną w chłodne dni lub podróżują, gdy temperatura się zmienia, np. wiosna i jesień. Nadaje się również do wszystkich lekkich aktywności fizycznych na łonie natury, wycieczek lub spacerów.

Zastosowane delikatne włókno polipropylenowe jest nienasiąkliwe, co odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi skóry i zapewnia komfort termiczny dla Twojego ciała. Substancje aktywne, czyli jony srebra zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Srebro aktywnie ogranicza rozwój bakterii, dzięki czemu zapewnia trwałą i długotrwałą ochronę przed przykrym zapachem.

Nie musisz myć produktów agtive® PRO po każdym użyciu i tym samym aktywnie przyczyniać się do ochrony środowiska :)

PRO

Wykorzystany materiał:

nanoagent PRO (150g/m2 - 100% polipropylen z nanoAg - nanocząsteczki srebra) a tym samym trwała i niezaprzeczalna ochrona przed bakteriami i późniejszym zapachem. Zapewni Ci uczucie czystości na długi czas.

 

Szczegóły techniczne:

Aktywnie niszczy nawet oporne bakterie, a tym samym zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Jest wykonany z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporny na zabrudzenia. Materiał jest 9 razy mocniejszy od bawełny, dzięki czemu jest odporny na zużycie mechaniczne. Zastosowanie płaskich szwów i ogólnie wysokiej jakości obróbka prania zapewnia długą żywotność i wartość użytkową. Nie trzeba prać po każdym użyciu - oszczędza czas i portfel.

 • aktywnie niszczy nawet oporne bakterie
 • zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • dopasowany anatomiczny krój
 • płaskie szwy nie pchające
 • przyjemny i lekki materiał
 • odprowadza pot i nie marznie
 • szybkoschnący i odporny na zabrudzenia
 • odporny na zużycie mechaniczne
 • 9x mocniejsza niż bawełna
 • wysoka trwałość i walory użytkowe
 • nie trzeba myć po każdym użyciu

 


 

Posługiwać się:

Nadaje się do: narciarstwa, snowboardu, sportów motorowych, pracy, wypoczynku i podróży, sportów zimowych, trekkingu, sportów wodnych, turystyki pieszej i wszystkich innych aktywności na świeżym powietrzu w chłodniejszych porach roku.

Zalecamy nakładanie tego produktu jako pierwszą warstwę pod nienasiąkliwe warstwy termoizolacyjne przy niskich temperaturach (0/15°C) przy małej aktywności fizycznej lub przy bardzo niskich temperaturach (-10/-20°C) przy wzmożonym wysiłku fizycznym.

Pokaż więcej
Filtracja
zgodnie z parametrami
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Filtruj produkty
CenaStanProducentVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk