GOLF

Bestsellery
Kolejny bestseller

agtive® GOLF – odzież funkcjonalna

Produkty GOLF to odzież wierzchnia do noszenia na co dzień. Zaprojektowane jako ubrania o wyrafinowanej optyce i uzupełnione wartościowym, ale porządnym haftem. Odprowadza pot, dzięki czemu zapewnia uczucie komfortu nawet w cieplejszych miesiącach. Utrzymują twoje ciało suche i bezwonne. Latem nie tworzą widocznych map z potu i dlatego są predestynowane wszędzie tam, gdzie nadal chcesz wyglądać świeżo. Ich łatwa pielęgnacja, pozbawione ironii wykończenie i trwałość koloru zachwycą Cię…

Era odzieży funkcjonalnej zaczyna się w życiu codziennym i w pracy. Atrakcyjny design, dopracowane detale oraz przyjemny i lekki materiał – to podstawowe atrybuty linii produktów GOLF. Materiał, z którego uszyte są produkty, mile zaskoczy Cię wysokimi właściwościami użytkowymi i niemal bezproblemową konserwacją.

Nadaje się do: noszenia na co dzień, pracy w higienicznym środowisku, podróży i wszelkich zajęć sportowych w halach, golfa, wypoczynku, relaksu.

Zastosowany materiał

Wykonany z materiału nanoagent GOLF (150g/m2 - 100% polipropylen Ag+ (nanocząsteczki srebra) a tym samym trwale i niezaprzeczalnie chroni przed bakteriami i późniejszym zapachem.Zapewni Ci poczucie czystości na długi czas.

GOLF

Pokaż więcej
Filtracja
zgodnie z parametrami
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Filtruj produkty
CenaStanProducentVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk