COOL

Bestsellery
Kolejny bestseller

agtive® COOL - odzież funkcjonalna

Szczególnie cienka i lekka bielizna funkcjonalna dla kobiet i mężczyzn. Dzięki swojej elastyczności przylega blisko skóry i tworzy Twoją „drugą skórę”. Cienka dzianina wykonana z miękkiego polipropylenu zawiera nanocząsteczki srebra. Odprowadza pot i utrzymuje ciało w optymalnym komforcie termicznym podczas uprawiania sportu, pracy, wypoczynku i podróży. Zapewni Ci poczucie czystości na długi czas.

Bielizna funkcyjna dla wszystkich tych, którzy lubią sport i ćwiczenia latem, w cieplejsze dni i na korytarzach lub w podróży, gdy naprzemiennie występują łagodniejsze temperatury. Nadaje się również do wszystkich intensywnych aktywności fizycznych w chłodne dni, kiedy Twoje ciało wystarczająco się nagrzewa.

Zastosowane delikatne włókno polipropylenowe jest nienasiąkliwe, co odprowadza pot na powierzchnię dzianiny, nie chłodzi skóry i zapewnia komfort termiczny dla Twojego ciała. Substancje aktywne, czyli jony srebra zawarte są w całej objętości błonnika, są bezpieczne, nie podrażniają skóry i nie powodują alergii.

Srebro zawarte w polimerze włóknistym aktywnie ogranicza rozwój bakterii, dzięki czemu zapewnia trwałą i długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem.

Nie musisz prać COOL produktów po każdym użyciu i tym samym aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska :)

COOL

Wykorzystany materiał

nanoagent COOL (100g/m2 - 100% polipropylen z nanoAg - nanocząsteczki srebra) a tym samym trwała i niezaprzeczalna ochrona przed bakteriami i późniejszym zapachem. Zapewni Ci uczucie czystości na długi czas.

Dane techniczne agtive® COOL:

Aktywnie niszczy nawet oporne bakterie, a tym samym zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Jest wykonany z przyjemnego i lekkiego materiału, szybko schnie i jest odporny na zabrudzenia. Materiał jest 9 razy mocniejszy od bawełny, dzięki czemu jest odporny na zużycie mechaniczne. Zastosowanie płaskich szwów i ogólnie wysokiej jakości obróbka prania zapewnia długą żywotność i wartość użytkową. Nie trzeba prać po każdym użyciu - oszczędza czas i portfel.

 • aktywnie niszczy nawet oporne bakterie
 • zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • dopasowany anatomiczny krój
 • płaskie szwy nie pchające
 • przyjemny i lekki materiał
 • odprowadza pot i nie marznie
 • szybkoschnący i odporny na zabrudzenia
 • odporny na zużycie mechaniczne
 • 9x mocniejsza niż bawełna
 • wysoka trwałość i walory użytkowe
 • nie trzeba myć po każdym użyciu

Nadaje się do:

jazda na rowerze, nordic walking, sporty i gry halowe, praca, wypoczynek i podróże, trekking, sporty wodne, piesze wędrówki i wszystkie inne aktywności na świeżym powietrzu w cieplejszych porach roku.

 

Pokaż więcej
Filtracja
zgodnie z parametrami
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Filtruj produkty
CenaStanProducentVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk