Materiał NANO: antybakteryjna przędza polipropylenowa

NANO AGENT AGTIVE MATERIAL - dzianina ze specjalnego włókna polipropylenowego/poliestrowego, pokryta antybakteryjnym dodatkiem antywirusowym na bazie jonów srebra. Zapobiega rozwojowi bakterii i wirusów, redukuje nieprzyjemne zapachy i zapewnia higieniczną świeżość. Nie jest szkodliwy dla ludzi ani środowiska.

 

Pokaż więcej
Filtracja
zgodnie z parametrami
Wybrana kategoria nie zawiera żadnych produktów

NANO AGENT AGTIVE MATERIAL - dzianina ze specjalnego włókna polipropylenowego/poliestrowego, pokryta antybakteryjnym dodatkiem antywirusowym na bazie jonów srebra. Zapobiega rozwojowi bakterii i wirusów, redukuje nieprzyjemne zapachy i zapewnia higieniczną świeżość. Nie jest szkodliwy dla ludzi ani środowiska.

STOP MICROB

 

PROLEN® SILTEX to specjalna przędza polipropylenowa pokryta trwałym dodatkiem antybakteryjnym na bazie jonów srebra.
PROLEN® SILTEX skutecznie przeciwdziała rozwojowi bakterii i ogranicza aktywność wirusów, dzięki czemu pomaga zredukować nieprzyjemne zapachy i utrzymać higieniczną świeżość.

Antybakteryjne działanie srebra znane jest od wielu stuleci. Jony srebra zapobiegają rozwojowi bakterii, redukują nieprzyjemne zapachy, utrzymują równowagę biologiczną skóry i nadają produktowi higieniczną świeżość podczas uprawiania sportu i rekreacji. Dzięki temu, że środek bakteriostatyczny nanoszony jest na rdzeń przędzy, a nie na jego powierzchnię, nie migruje on z tkaniny i pozostaje w niej na stałe nawet po wielokrotnym praniu. Oprócz działania antybakteryjnego, Prolen® Siltex ma wysoką aktywność przeciwwirusową.

PROLEN® SILTEX został stworzony z myślą o bieliźnie, odzieży sportowej, odzieży roboczej, skarpetach, obuwiu, pościeli, podszewkach i tapicerce do ochrony w środowiskach wymagających wysokich standardów higienicznych.

Certyfikaty i raporty z badań

Właściwości antybakteryjne Priben® Siltex potwierdzają badania laboratoryjne wg AATCC TM 100:2012 (przebadane na obecność Escherichia Coli, Klebsiella pneumoniae i Staphylococcus aureus > 99% redukcji)

Właściwości przeciwwirusowe Prolen® Siltex potwierdza protokół testowy zgodny z normą ISO 18184:2019 (przebadany względem SARS-CoV-2 z redukcją >99% oraz wirusa grypy A podtypu H1N1 z redukcją >99%).

PROLEN®SILTEX spełnia wymagania Oeko-tex® Standard 100, Załącznik 6- Klasa 1 produktów dla niemowląt.

STOP BACTERIA STOP BACTERIA

 

BIOAKTYWNA MARKA TREVIRA PRZECIWDROBNOUSTROJOWA

Trevira Bioactive stanowi podstawę substancji o trwałych właściwościach bioaktywnych. Właściwości te zapobiegają rozwojowi bakterii w lub na włóknie, a tym samym poprawiają higienę.

Przegląd korzyści
Zawiera substancję czynną o trwałym działaniu przeciwdrobnoustrojowym
Hamuje rozwój bakterii wi na włóknie
Udowodniono, że nie ma wpływu na florę skóry
Przetestowany pod kątem kompatybilności z ciałem
Zwiększa i poprawia czystość
Dodaje uczucie świeżości
Hamuje rozwój drobnoustrojów w tekstyliach

Właściwości tkanin Trevira: są elastyczne, trwałe, oddychające lub regulujące ciepło i funkcje antybakteryjne są tworzone z bioaktywnych włókien Trevira. Tkaniny Trevira Bioactive wykonane z tych włókien zawierają wbudowaną ochronę przed mikroorganizmami. Włókna biotyczne Trevira chronią tkaniny, minimalizując rozwój bakterii w i na tkaninie.

W przeciwieństwie do produktów poprodukcyjnych lub wykończonych substancjami, które mogą migrować do środowiska, Trevira Bioactive ma środek przeciwdrobnoustrojowy, który jest mocno zintegrowany z włóknistym polimerem. Ten dodatek ma trwałe działanie przeciwdrobnoustrojowe.

Przetestowane pod kątem bezpieczeństwa
Kompleksowe testy przeprowadzone przez niezależne zewnętrzne laboratoria wykazały, że bioaktywne włókna Trevira mają działanie przeciwdrobnoustrojowe, wskazując, że składnik bioaktywny zapobiega wykładniczemu wzrostowi populacji bakterii na powierzchni włókna. W szeroko zakrojonych długoterminowych badaniach Instytut Hohenstein wykazał również, że bioaktywne tkaniny Trevira są delikatne dla skóry. Działanie przeciwdrobnoustrojowe ogranicza się do powierzchni włókien, o czym świadczą testy zgodności ze skórą i cytotoksyczności, gdzie nie wykazano uszkodzenia komórek skóry, flory skóry ani innych wskaźników. Jako tkanina Trevira Bioactive w naturalny sposób oferuje również wszystkie zalety sprawdzonych włókien Trevira.

STOP BACTERIA

 

Pokaż więcej
NANOSHOP AGTIVE
Příkop 843/4
60200 Brno
Česká Republika
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Filtruj produkty
StanProducentVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk