CERTYFIKACJA - filtr NANO.MED.CLEAN

Bestsellery

Účinnost filtru Nano Med Clean proti virům potvrdila certifikátem (VFE – Viral Filtration Efficiency) respektovaná laboratoř Nelson Labs v USA. Jedná se o tenkou textilii obsahující nanovlákennou strukturu. Uživatelé si jej mohou vložit do látkové roušky, a chránit se tak celý den. Je lehký a vysoce prodyšný, takže usnadňuje dýchání. Ve srovnání s jinými materiály dosahuje prodyšnosti dvě stě litrů vzduchu na metr čtvereční za sekundu.

Pokaż więcej
Filtracja
zgodnie z parametrami

Skuteczność filtra Nano Med Clean przeciwko wirusom została potwierdzona certyfikatem (VFE - Viral Filtration Efficiency) szanowanym laboratorium Nelson Labs w USA. Jest to cienka tkanina zawierająca strukturę nanowłókien. Użytkownicy mogą umieścić go w zasłonie z tkaniny, aby chronić się przez cały dzień. Jest lekki i wysoce oddychający, dzięki czemu ułatwia oddychanie. W porównaniu z innymi materiałami oddychalność sięga 200 litrów powietrza na metr kwadratowy na sekundę.

Cała produkcja odbywa się w Czechach. Efektywny czas materiału jest ustawiony na 12 godzin. Na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim wysokim stopniem oddychalności, czyli 200 l/m²/s.
Nanofiltry są przeznaczone do wkładania w tekstylne zasłony. Filtr posiada certyfikat CE i jest zarejestrowany w SÚKL jako akcesorium do wyrobu medycznego.

Zapoznaj się z protokołami VFE, BFE i PFE firmy Nelson Labs oraz Deklaracją zgodności (CE).

 
NANO MED CLEAN filtr
NANO filtrace
Pokaż więcej
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Republika Czeska
Numer identyfikacyjny firmy: 09810994
NIP: CZ09810994
Filtruj produkty
CenaStanProducentVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
English
en
German
de
Polish
pl
Slovak
sk